Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dyskryminacja kobiet

Gary pisze:
Marcin_L pisze:Rafa.... hmmm... Tu sobie pogrzebie, tam się podrapie, a potem przytuli... rotfl
Ja bym poszedł dalej i stwierdził, że u Rafy panie pociąga najbardziej ten wyćwiczony w grzebaniu palec. rotfl
I to jak szybko przed serwisem / odbiorem podania wszystko nim zdąży obsłużyć ... nie ma to jak zwinne palce rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dyskryminacja kobiet

Jakie te baby są proste w użytkowaniu. Wystarczy konkretna maczuga i po kłopocie.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Dyskryminacja kobiet

kolt pisze:Jakie te baby są proste w użytkowaniu. Wystarczy konkretna maczuga i po kłopocie.
Maczuga albo palec-grzebalec. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dyskryminacja kobiet

Oj Gary, jaki ty nieżyciowy... jak maczugą dobrze wywija to na co mu palec? rotfl

Załadowałam to zdjęcie, o którym pisałam rano... jaki młody jeszcze i tyle włosów na głowie :D. I przed przypakowaniem, też dobrze było.
SPOILER:
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Dyskryminacja kobiet

Ale Wam tu spamują. Ha, też miałem kiedyś tak wątłą klatkę. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Dyskryminacja kobiet

Ania pisze:Załadowałam to zdjęcie, o którym pisałam rano... jaki młody jeszcze i tyle włosów na głowie . I przed przypakowaniem, też dobrze było.
No nie wiem, Rafa tak wcześnie zaczął.., , że to zdjęcie może podpadać pod jakiś paragraf... :::loled:::
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
fusette
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: 23 sty 2013, 01:26

Re: Dyskryminacja kobiet

tenisoowka pisze:
Ania pisze:Załadowałam to zdjęcie, o którym pisałam rano... jaki młody jeszcze i tyle włosów na głowie . I przed przypakowaniem, też dobrze było.
No nie wiem, Rafa tak wcześnie zaczął.., , że to zdjęcie może podpadać pod jakiś paragraf... :::loled:::
Tak czy inaczej, wszystko przez niego. I cóż my mamy zrobić.. :wink:
Zawsze miałam słabość do południowców, więc nie mogło być inaczej. I jeszcze ta nieśmiałość. :)
Mojej znajomej np podoba się Berdych, który na mnie kompletnie nie działa.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dyskryminacja kobiet

Jakuboto pisze:
Gary pisze:
Marcin_L pisze:Rafa.... hmmm... Tu sobie pogrzebie, tam się podrapie, a potem przytuli... rotfl
Ja bym poszedł dalej i stwierdził, że u Rafy panie pociąga najbardziej ten wyćwiczony w grzebaniu palec. rotfl
I to jak szybko przed serwisem / odbiorem podania wszystko nim zdąży obsłużyć ... nie ma to jak zwinne palce rotfl .
Sugerujecie masowanie prostaty przed podaniem? ... O_O

Gary, Ty to cały za maczugę możesz robić. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dyskryminacja kobiet

Vivid pisze:
Jakuboto pisze:
Gary pisze:
Marcin_L pisze:Rafa.... hmmm... Tu sobie pogrzebie, tam się podrapie, a potem przytuli... rotfl
Ja bym poszedł dalej i stwierdził, że u Rafy panie pociąga najbardziej ten wyćwiczony w grzebaniu palec. rotfl
I to jak szybko przed serwisem / odbiorem podania wszystko nim zdąży obsłużyć ... nie ma to jak zwinne palce rotfl .
Sugerujecie masowanie prostaty przed podaniem? ... O_O

Gary, Ty to cały za maczugę możesz robić. :P
Jeśli ma Ci to pomóc w grze to możesz nawet i maczugą masować rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dyskryminacja kobiet

Panowie, z takimi kwiecistymi dyskusjami zapraszam do waszego tematu, bo swoim pierdu-pierdu ograniczacie nasze bezdyskusyjne, kobiece prawo do napawania się pięknem męskiego ciała rotfl . Dziękuję, z poważaniem - Nadaluhna ;-).
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Dyskryminacja kobiet

Ale Wy się tutaj napawacie nie tylko ciałem, ale i duchem ("taki mniamniaśny do przytulania") , tak? To Koledzy robią dobrą robotę podrzucając wskazówki, wiecie Wy z Wenus, my z Marsa etc. ;-P
Jak nie będziecie krzyczeć to podam Wam idealny opis faceta rano, znaleziony wczoraj w necie. Od lat 18.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Dyskryminacja kobiet

Daj jeszcze zdjęcie, tylko wiesz, taki mniam.
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Dyskryminacja kobiet

Elf pisze:Daj jeszcze zdjęcie, tylko wiesz, taki mniam.
Mniam? Może takie mniam? rotfl Ze specjalną dedykacją dla Majorki :wink: .
SPOILER:
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Dyskryminacja kobiet

Elf pisze:Daj jeszcze zdjęcie, tylko wiesz, taki mniam.
Facet rano.
Mózg: Śpij czubie!!!
Ciało: Nie ruszaj się!!!
Penis: This is Spartaaaaa!!!

Nie wiem, czy mniam, niedobór odpowiednich chromosomów. :D
SPOILER:
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dyskryminacja kobiet

Panowie się tutaj zadomowili i chyba im z nami dobrze ;-).

Hokej :::gd::: Gerard Butler jak najbardziej cieszy oczka, szczególnie w spartańskim wydaniu. I nawet można stwierdzić, że trzymamy się tematu, bo Gerard dość często zasiada na tenisowych trybunach (razem z Bradleyem Cooperem).
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dyskryminacja kobiet

Jak logi w końcu wrzuci zdjęcia z TF'a to będzie co tu wrzucać rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dyskryminacja kobiet

Jakuboto pisze:Jak logi w końcu wrzuci zdjęcia z TF'a to będzie co tu wrzucać rotfl .
Oj tak, również nie mogę się doczekać, będzie co komentować rotfl .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Dyskryminacja kobiet

Ania pisze:
Jakuboto pisze:Jak logi w końcu wrzuci zdjęcia z TF'a to będzie co tu wrzucać rotfl .
Oj tak, również nie mogę się doczekać, będzie co komentować rotfl .
A spróbuj komentować moje, to się zrewanżuję i skomentuję Twoje (no chyba że masz zamiar prawić komplementy, to możesz). rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dyskryminacja kobiet

No proszę , za rzadko zaglądam do tematów light..
scudetto pisze:... Ze specjalną dedykacją dla Majorki :wink: .
SPOILER:
To "dzieło" jakiegoś histerycznego fana Liverpoolu oczywiście.. rotflZazdrosnego o coś takiego. :wink: Obrazek
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dyskryminacja kobiet

Ania pisze:Hokej :::gd::: Gerard Butler jak najbardziej cieszy oczka, ...
I początek nazwiska ma adekwatny do ... Waszych zainteresowań męską budową :P.
Dlatego większość z nas prewencyjnie wychodzi tyłem z pomieszczenia pełnego ... dam ;).

Gary, nie martw się, nie skomentują Twoich zdjęć z TF-a, zakwalifikują jako wadliwy piksel rotfl.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”