Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Dar serca - TenisNET wspiera pomoc

Zbliża się czas rozliczeń z Fiskusem, wielu z nas zapomina, że niekoniecznie 1% naszych podatków musi trafić tam gdzie nie trzeba ...
Warto więc wesprzeć jakiś dobry cel.
Wątek ten powstał z inicjatywy naszej nowej Użytkowniczki - Ani.

Każdy może tu zamieścić w formie postu namiary na jakaś organizację czy na jakiś konkretny cel na jaki można przeznaczyć 1% podatku. Można też opisać daną organizację czy sytuację konkretnej osoby.

Wątek ten ma charakter informacyjny, nie prowadzimy tu dyskusji, posty z ewentualnymi komentarzami będą kasowane. Prosimy mieć to na uwadze.

Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dar serca - TenisNET wspiera pomoc

Drodzy,
zbliża się okres rocznego rozliczenia podatkowego z najlepszym urzędowym przyjacielem człowieka - Urzędem Skarbowym :-). Z jednej strony jest to przykry obowiązek, ale z drugiej to niecodzienna okazja, aby komuś pomóc darując 1% swojego podatku. Często jest tak, że ludzie nie wiedzą komu ten swój 1% oddać, więc ostatecznie nie oddają nikomu. A to nie dość, że nas nic nie kosztuje, to jeszcze tym zerowym kosztem możemy kogoś bardzo wspomóc, więc skorzystajmy z tego!
Ostatnio odwiedziłam Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Jaszkotlu, gdzie przebywają chore, niepełnosprawne dzieci. Właśnie te dzieci, tak radosne, wciąż uśmiechnięte, pełne pomysłów i niezwykle silne zrobiły na mnie niezapomniane wrażenie. Duże uznanie należy się również osobom, które tam pracują, pomagają i wnoszą mnóstwo koloru w tej jednak dość szarej rzeczywistości.
Stąd moja prośba do Was - jeśli możecie to oddajcie proszę swój 1% dla tego ośrodka. Jestem przekonana, że każdy wkład zostanie doceniony, a każdy grosz będzie bardzo dobrze wykorzystany.
Oczywiście nikogo do niczego nie zmuszam, to tylko moja prośba, a wasza dobrowolna decyzja.
Dziękuję za uwagę i za ewentualną pomoc.
Dziękuję również odpowiednim ludziom za możliwość udostępnienia tego tutaj ;-). Obrazek Przekaż 1% swojego podatku za miniony rok!
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Dzieci im. Jana Pawła II
w Jaszkotlu
KRS Nr 0000242402
Inne darowizny można wpłacić na konto:
44 1240 1994 1111 0010 0866 7031
"Dla dzieci zrobi się wszystko.
Dla chorych dzieci jeszcze więcej.
Dzieciom opuszczonym przez rodziców - uchyli się nieba.
Dobrego serca nigdy za wiele.
Tym bardziej, że każdy taki niezwykły dar serca poprawia warunki leczenia, edukacji i pobytu w tej placówce. "
zol-jaszkotle.pl
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Dar serca - TenisNET wspiera pomoc

Może ktoś z Was biega z gpsem? :D
Warto się zarejestrować i dołożyć swoje kilometry. Wyzwanie spore - 10 mln kilometrów w dwa miesiące! Więc im więcej osób, tym lepiej. Można wygrać sporo - 100 000 zł dla dzieci chorych na mukowiscydozę.

https://www.endomondo.com/challenges/21011903
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”