Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

PitS pisze:Dziś sytuacja mnie zdumiała, przez jednego paździerza wyjechałem do Jędrzejowa i Sędziszowa godzinkę później więc oczywiście mi się spieszyło. W Jędrzejowie poszło mi zgrabnie i już pół godzinki nadgoniłem, a że pojechałem na azymut skrótem to zaoszczędziłem kolejne 10km. Dojeżdżam do tego Sędziszowa a przede mną w Micrze jedzie babka, na każdym zakręcie zwalnia do 20km/h a nie ma jej jak wyprzedzić bo z przeciwka jadą, ale ..... ale dziwna rzecz, jak hamuje to zapala jej się światło stop, a potem przyspiesza i też jakieś 200m jeszcze pali jej się światło stop. Kobita hamowała lewą nogą a prawą dodawała gazu!!!
Może była kierowcą rajdowym, albo drifterem rotfl . Kierowca z zacięciem sportowym jak lubi poszaleć to hamuje lewą nogą, aby nie tracić czasu :] , może zapominała, żeby ten hamulec odpuścić.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

Może jakieś zwarcie w instalacji? Albo może i faktycznie np. miała automat i tak była zestresowana faktem jazdy, że obiema nogami się zapierała w pedały. :D PitS, nie mogłeś strąbić niemoty? :twisted: Przecież to baba, czyli wolno :P, a wręcz trzeba. rotfl

No to dziś jakiś gnojek może dać na mszę, że jechałem nieswoim samochodem ...
Ręce opadają!
Wjazd do mnie na osiedle, trzeba przejechać przez 3-pasową arterię. Wjazd jest tak szeroki, że zmieszczą się dwa auta. Wszyscy stają przy prawej krawędzi a lewa strona zostaje gdyby ktoś chciał zawracać. Auta przejechały, stoję pierwszy, ruszam, już przejechałem przez tę 3-pasówkę, wjechałem w osiedlową. Słyszę wycie silnika, patrzę w lusterko a lewą stroną pod prąd (sic!) wali jakiś szczeniak VW Polo 1-generacji. Wali ostro i jeszcze chce mnie objechać, a z przeciwka jedzie autobus komunikacji miejskiej. O_O
Autobus się zatrzymał, ja hamując odbiłem maksymalnie na prawo, smarkacz się zmieścił między mną a autobusem ...
Ale autentycznie Bóg mi świadkiem, gdybym jechał swoim samochodem to bym go nie puścił! Auto mam zdecydowanie cięższe i bym był przygotowany, trzymał mocno kierownicę i gdyby leciał mi na bok to w ostatniej chwili bym jeszcze w niego lekko odbił żeby nie miał szans mnie ruszyć. Prześlizgnął by się po moim boku i wywalił czołowo w ten autobus. A gdyby się jeszcze okazało, że szczeniak nie ma OC czy prawa jazdy to mnie by reprezentował najdroższy z łódzkich adwokatów ... MZK też by mu nie popuściło, nie mówiąc o ewentualnych poszkodowanych w autobusie. Gnojek by miał wesoło z komornikiem bo raczej groszem nie śmierdział i strat oraz kosztów sądowych z własnej kieszeni od ręki by nie pokrył ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

Okres jest urlopowy, to co, chwalimy się komu do albumu rodzinnego doszły "sponsorskie" fotki? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

Mam dla was zadanie.

Przyjechałem do staruszka na jego osiedlowy parking, przyjechałem autem córki, ale i jego bo mają współwłasność, żeby miała jego ubezpieczenia. Zaparkowałem na parkingu który nie jest przeładowany bo wybudowano go raptem rok temu ze sporym zapasem na terenie spółdzielni i przez spółdzielnię z udziałem unijnych środków. Spółdzielnia postawiła przy nim znak: "Parking dla mieszkańców bloków X i Y posiadających stosowny identyfikator"

Dziadek ma identyfikator na innym samochodzie który dał córce bo mniej awaryjny a jechała do Częstochowy, a ja przyjechałem jej autem (i jego) do niego pod blok ale bez identyfikatora bo spółdzielnia wymyśliła ze jeden identyfikator na jeden lokal. Bzdura bo lokali w bloku jest dziesięć a parking na 40 samochodów.

Po pół godzinie miałem naklejkę od straży miejskiej że auto parkuje w miejscu nieuprawnionym i mam się zgłosić do straży miejskiej w Kielcach.
Pytanie czy w ogóle odnosić się do tego bo po pierwsze teren jest prywatny (wprawdzie jest na wjeździe tabliczka : strefa ruchu), a roszczenie odnośnie braku uprawnienia do zaparkowania w prawidłowy sposób na miejscu parkingowym może mieć właściciel terenu a nie ORMO. :D
Co wy na to?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

Olać. Od kiedy straż wiejska jest od nadzoru prywatnego terenu, to raz. Dwa - identyfikatory są przypisane do konkretnego samochodu? Bo jak nie to przecież dziadek może (jakby chciał) iść do nich, machnąć identyfikatorem i wystawić rachunek za stracony czas.
Typowy straszak bez ładu i składu, któryś z "wodzów" ma układ w SM i w ten sposób straszy.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

Jeżeli teren jest oznaczony i opisany to właśnie Straż jest od tego by ją wezwał właściciel celem zdyscyplinowania szkodnika, sam tego robić nie może.
Ale jak wezwali do siebie to po co? Gdyby od razu odholowali to inna bajka. Po co masz tam iść? Po mandat? Za co?
Chyba, że jest jakieś legalnie uzgodnione oznakowanie i wtedy faktycznie mandat za parkowanie na miejscu niedozwolonym.
Generalnie - dziadek się może przejść, oświadczyć, że zapomniał identyfikator wsadzić, okazać go i poprosić o pocałowanie Go w d... ;)
Ostatnio zmieniony 29 paź 2015, 21:26 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

Jest przypisany. Ale wyobraź sobie sytuację że jutro połowa mieszkańców która ma samochód wyjedzie a druga przyjmie gości, którzy tu przyjechali do mieszkańców. Albo zaparkują na parkingu swoich rodzin "nielegalnie" albo utrudniając ruch na uliczkach dojazdowych do nich.

Najlepsze że znam donosiciela. :/

Oprócz postawienia zakazu na parkingu, postawili na wszystkich trawnikach zakaz wyprowadzania psów. Spotkałem rano pana Józka i walę do niego żeby uważał z pieskiem bo straż miejska chodzi. Niby trzepie po parkingu, ale za psy też się weźmie jak ktoś doniesie, bo to łatwa forsa.

Vivid, nie wolno odholować auta które nie utrudnia ruchu, a zwłaszcza jeśli jest zaparkowane na parkingu.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2015, 21:33 przez PitS, łącznie zmieniany 2 razy.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

Jak napisałem - okazać identyfikator, oświadczyć, że się zapomniało włożyć, poprosić o pocałowanie w d...
Słowo klucz - samochód nie był w chwili parkowania nieuprawniony, nie był jedynie stosownie oznaczony. Proszę zatem na to wskazać paragraf ...
Kolejne słowo klucz - to, że nie był oznakowany nie oznacza, że był automatycznie nieuprawniony.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2015, 21:34 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

Dziadek zadzwonił i chciał się przejść i wyjaśnić że jest właścicielem pojazdu i parking jest dla jego bloku, ale na pytanie czy to on jechał odpowiedział że nie, więc z nim nie chcieli gadać. Chcą rozmawiać z kierowcą. Tu dziadek wykazał trzeźwość: to go sobie ustalcie.

Identyfikatora nie da się okazać, bo przysługuje jeden na mieszkanie a jeden już ma. Ale na razie to oni są pragnienie.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

Wezwą dziadka do wskazania. Po wyroku w tej sprawie nie ma już odmawiania.
Na dziś sytuacja wygląda tak, że ujawniono wykroczenie. Skoro nie dziadek to powinien wskazać kto. Wskazuje Ciebie. Idziesz z identyfikatorem. Identyfikator jest dla auta a nie dla dziadka. To nie dziadek a auto tam parkuje.
Czyli nadal proszę o paragraf za zapomnienie oznakowania auta. I cmok w tyłek nadal aktualny. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

U mojej Rodzicielki na osiedlu nie bawili się w oznakowanie i identyfikatory tylko bum - wszędzie szlabany. Było, nie było, mieszkałem tam parę lat, :] więc wykonałem parę telefonów i mam piloty do niemal wszystkich wjazdów w okolicy (można mieć tylko jeden na adres, ale znajomi "zgubili" i poprosili o duplikat). Ubaw jest tylko wtedy jak szukam właściwego. rotfl

A cała akcja została zrobiona pod studentów, campus po sąsiedzku, towarzystwo biedne, więc wszyscy przyjeżdżają furami. :D
Wkurza mnie czasem to ogradzanie przestrzeni publicznej, enklawy luksusu, taka ich rozczochrana.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

W przypadku parkingów to są strzały w stopę, bo potem jest problem jak ktoś znajomy chce wpaść, albo gorzej, rodzina przenocować ...
A co do ogradzania - potem się dziwią, że sąsiedztwo jakoś krzywo na to patrzy, jakaś agresja jest. Ludzie jakoś tak interpretują to jako pewną formę wywyższania się.
Ale ja to się może nie znam bo z miasta meneli jestem. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

Na wyborczej pierwszy komentarz najlepszy:
Funkcjonariusz drogówki przychodzi do szefa:
-Szefie, syn mi się urodził!
-To gratuluję!
-Szefie, syn mi się urodził!
-OK, dostaniesz podwyżkę.
-Szefie, pan nie rozumie, syn mi się urodził!
-OK, masz tu znak ograniczenie prędkości do 40 i stawiaj gdzie chcesz!
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

PitS pisze:Vivid, nie wolno odholować auta które nie utrudnia ruchu, a zwłaszcza jeśli jest zaparkowane na parkingu.
Wolno, słowo klucz - teren prywatny.
W przestrzeni publicznej nie wolno, natomiast jak jest teren prywatny i jest dodatkowo stosownie oznaczony to nie ma problemu, i jeszcze obciążysz tym właściciela pojazdu.
Miałem ubaw jak się koło mnie Urząd Pracy wkurzył, oznakował swój parking i parkujących z sąsiedniego budynku pracowników tam mieszczących się firm odholowali hurtem. :)
Nie wiem czy to nawet poniekąd nie moja robota bo kiedyś tam stanąłem, nie chciało mi się już do nas na parking wjeżdżać. Wyleciał jakiś dziadzio-securitas i do mnie z buzią. Wyśmiałem go i poinformowałem, że jak załatwią sobie zgodę i oznakują parking to wtedy może mi skoczyć, a dziś to tylko cmoknąć w cztery litery. :P Z tydzień może po tym parking był oznakowany, chyba im podpowiedziałem jak to formalnie załatwić ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

Nie macie wrażenia, że po początkowym okresie spokoju po 18 maja i względnym trzymaniu się przepisów w terenie zabudowanym naszym kierowcom znowu szajba odbija? Pokręciłem się ostatnio po Polsce i zasadniczo 80km/h w zabudowanym znowu jest normą. :dvl(:
I jak tu nie pokładać wiary na lepsze jutro drogowe w systemie represyjnym. Przecież jak załatwię nieoznakowane ITD i postawię w okolicy, to po jednym dniu jakieś 80% półgłówków traci prawo jazdy. Aż do wyczerpania miejsca na dysku. Tylko nie wiem, czy ITD może strzelać z postoju, czy muszą być w ruchu.

W mojej osobistej klasyfikacji (uogólnionej) najbardziej debilnych grup zawodowych za kółkiem nastąpiła zmiana lidera. Po długoletnim panowaniu rep-ów "zaszczytne" pierwsze miejsce zdobyli kierowcy tzw. wanien (piasek, kruszywo i inne). Rep-y przynajmniej jeżdżą małymi autami, a ci kretyni wieloma tonami i jeszcze przez CB na ograniczeniu "zasuwaj, zasuwaj, nie będę się znowu rozpędzał...".
Przygotowałem zestaw piłek dmuchanych i zaczynam polowanie.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

Wypowiadał się ktoś z Policji, że mniej jest ekstremów, za to wzrosła średnia prędkość przekraczania. Jak już ktoś goni to pilnuje się w tych +40/45km/h za dużo, żeby nie było +50, nawet w niezabudowanym.
Swoje zrobiła też luka (nie wiem czy już połatana), że prawo jazdy należało zatrzymać przy ujawnieniu wykroczenia podczas kontroli.
I co się działo - prawo jazdy w inną kieszeń, z uśmiechem - nie mam, zapomniałem, mandat 50zł za brak przy kontroli + mandat za prędkość i prawo jazdy nie było zatrzymane i nie można było nakazać np. dostarczenia. Przepis miał zamknięty zapis, że zatrzymanie wyłącznie podczas kontroli przy ujawnieniu wykroczenia.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

Vivid a czy przypadkiem nie było czegoś takiego, że jeśli nie można przy zatrzymaniu kierowcy zabrać prawko, to szło pismo do wojewody czy innego organu uprawnionego i organ ten wzywał pisemnie kierowcę do oddania prawka?
Coś takiego miało na pewno miejsce w przypadku fotoradaru, który "złapał" delikwenta na przekroczeniu +50...

Co do dalszej normy przekraczania prędkości w terenie zabudowanym, tyle że mniej niż +50km/h też słyszałem jakiś miesiąc dwa temu.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mandaty, punkty, piraci drogowi ...

Vivid pisze:Wypowiadał się ktoś z Policji, że mniej jest ekstremów, za to wzrosła średnia prędkość przekraczania. Jak już ktoś goni to pilnuje się w tych +40/45km/h za dużo, żeby nie było +50, nawet w niezabudowanym.
Dokładnie taka sama jest moja obserwacja. Słuchajcie, trzeba czasu i konsekwencji. Piwo inaczej niż pod budka po 25 latach nauczyliśmy się pić? To i jeździć się nauczymy skoro jak granicę przekroczymy to na obczyźnie potrafimy.

Opowiem wam dziś fajną sytuację. Zamówiłem dwie zimówki bo dwie mam z innego autka. W piątek.
Oponeo napisało mi że odbiór w poniedziałek. Mówię w firmie do koleżanki że jej zostawiam kasę i żeby mi odebrała kapcie jak kurier przyniesie (zamówiłem sobie jak zwykle do firmy). Poniedziałek nic. Zaglądam na pocztę a tam link do śledzenia przesyłki. w poniedziałek była w doręczeniu, więc pomyślałem że kurier nie zdążył się obgonic i będzie we wtorek rano.
Wtorek 14:00 gościa nie ma, odpalam link przesyłki a ta dalej w doręczaniu. Włączam czat z DPD a babka mi mówi że zgubili jedna oponę i będą szukać, a doręczą jak znajdą. OK, nie pali mi się skoro i tak do piątku nie planowałem żadnych ruchów.

Za 10 minut Oponeo które ma pewnie podgląd linkowania ich wysyłek zauważyło że sprawdzałem status i dzwoni do mnie że kurier zawalił i jak do jutra nie zobaczą odszukanej opony wysyłają mi nowy komplet w środę.

Czwartek rano dzwoni kurier z DPD, czy ja znów zamawiałem nową parę opon? Nie nie zamawiałem, tylko sprzedawca zobaczył że zgubiliście poprzednio jedną sztukę więc wysłał ponownie zamówienie.
-No bo z tego nowego zamówienia też zginęła jedna. rotfl Ale jak połączą oba zamówienie to w sumie będą mieli dwie. rotfl rotfl .... i że mogę sobie gdzieś podjechać to odebrać.

No tu Piotruś lekko nie wytrzymał i objaśnił gościa o której jest w piątek w pracy pod adresem doręczenia. 8:40 piątek telefon "jestem u Pana w firmie a pana nie ma". Tłumaczę jełopowi że wczoraj mu mówiłem to jest w zamówieniu ze pracuję od 9:00 i za 20 minut będę. To on żebym go poszukał kilometr dalej w następnej firmie. O_O rotfl rotfl rotfl

Poradziłem mu żeby zabrał te opony bo jak nie będą u mnie o 9:00 to ich nie odbiorę, z odpowiednim komentarzem do Oponeo.
Był, odebrałem, zapłaciłem, sprawdziłem numer wysyłki, OK.

Wnoszę toto do sklepu i widzę że jedna jest inna! :/ Oklejona inną taśmą klejącą niż ta prawidłowa.
Oponeo wysyła mi trzeci komplet i chyba za##bie DPD.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”