Awatar użytkownika
lion_dragon
Weteran
Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 21 lut 2010, 11:02

Parodia zwiastuna filmu katastroficznego

Jakiś czas temu na wspólnym oglądaniu filmu u kumpla pokazał mi on taki krótki filmik kabaretu LIMO. Przyznam, że zrobił on na mnie pozytywne wrażenie, dlatego chciałbym się z Wami tym podzielić, lecz ostrzegam przedstawicieli wrażliwej części publiczności przed brutalnością niektórych scen.

Uwaga występują drastyczne chwile...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Parodia zwiastuna filmu katastroficznego

Doskonałe, w taką zagładę naszego kraju 21-12-2012 to ja nawet mogę uwierzyć. :rolleyes: Jesteśmy z totalną głupotą na kursie kolizyjnym. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Parodia zwiastuna filmu katastroficznego

Zostałem trafiony Śmiechawą..., a potem przyszła refleksja. :D
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Parodia zwiastuna filmu katastroficznego

Limo to moim zdaniem najlepszy obecnie polski kabaret. Inteligenty humor, ale ... z drugim dnem. Można powiedzieć ... co poeta miał na myśli. :-)
Awatar użytkownika
Mechanik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 16 lip 2008, 14:15
Lokalizacja: São Paulo/Łódź

Re: Parodia zwiastuna filmu katastroficznego

A dlaczego kobiecie z różańcem też nie wybuchła głowa? Skoro ludziom, którzy czytają Lema i powtarzają prawa dynamiki Newtona również nic się nie stało, to można wyciągnąć stąd wniosek, że aby uniknąć zagłady (poprzez zmądrzenie) to mamy dwa równorzędne wyjścia: albo studiowanie świata takim jakim jest lub ucieczka w religię i proszenie o zmiłowanie. Które wyjście wybieracie? :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Parodia zwiastuna filmu katastroficznego

Mechanik pisze:Które wyjście wybieracie? :]
Jestem głęboko przekonany, że tym w McD też nic się nie stało :D.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Parodia zwiastuna filmu katastroficznego

Mechanik pisze:A dlaczego kobiecie z różańcem też nie wybuchła głowa? Skoro ludziom, którzy czytają Lema i powtarzają prawa dynamiki Newtona również nic się nie stało, to można wyciągnąć stąd wniosek, że aby uniknąć zagłady (poprzez zmądrzenie) to mamy dwa równorzędne wyjścia: albo studiowanie świata takim jakim jest lub ucieczka w religię i proszenie o zmiłowanie. Które wyjście wybieracie? :]
Odpowiedź jest w słowach pani naukowiec. "Ludzi zabija głupota". To stan kiedy mamy pewne predyspozycje do myślenia ale z nich nie korzystamy albo konstruujemy absurdalne wnioski. Może ta Pani nie miała nawet tych predyspozycji? :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”