Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Złote myśli

Zaryzykuję założenie tematu, najwyżej Władza Sowiecka go usunie, jak się nie spodoba.

W różnych tematach często pojawiają się posty "wyjątkowe" lub takie wyjątkowe fragmenty zawierają. Czasem są to świetne riposty, czy żartym czasem jakieś straszne wpadki, a innym razem po prostu posty pod każdym względem mądre i merytoryczne. Ten temat zakładam właśnie z myślą o zebraniu tych wszystkich perełek do kupy.

Ode mnie na początek:
Traw3k pisze:
Martinek o wycofaniu się zNei-a z TF-a pisze:Szkoda :/ Chciałem zobaczyć z bliska bombę 180 km/h...
Przyjdziesz do mnie, uśmiechniesz się to Ci pokażę - żaden problem. :wink:
---------------

To mnie Młody zaskoczył ripostą:
Martinek pisze:
Gary pisze:
Martinek pisze:Dla mnie tam każdy był panem, dopiero rozmowa z Vi mnie uświadomiła :D
Vivid serio musiał Cię uświadamiać, że Mouila jest panią, a nie panem? :?
rotfl :wink: rotfl
Nawet mi to pokazał! :D rotfl
:::gd:::
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Złote myśli

RatRace pisze:
Gary pisze:(...) Myślę, że Vivida bardziej od tej zabawnej scenki interesowałby dokładny opis konsumpcji rzeczonych stripsów. Mógłby wtedy ocenić Twoją technikę i tempo i ewentualnie jako ekspert dać jakieś porady. rotfl
Gary, my tu z poważnymi ludźmi na poważne tematy, a ty trywializujesz. Poza tym, jestem pewien że sam wiele razy to robiłeś: do buzi i połykasz. :wink:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

Madox pisze:
Majorka pisze: Bo Dobry Bóg, czy jak kto woli Matka Natura - stworzyła Rogera do grania w tenisa.
Nadal - "Bóg wysłał mnie abym nauczył grać ludzi w tenisa."
Federer - "Nikogo nie wysyłałem."
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Złote myśli

Dzisiaj moją uwagę przykuł tekst Wyczesa :).
wyczesany pisze:
Vivid pisze:
PIOTR69 pisze:Muszę znaleźć jakiegoś szamana lub egzorcystę :wink: bo nie pogram już na TF-ach.
Nie wiem czy ja szaman jestem...
Bardziej Budda :D
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

RatRace pisze:
hohvar pisze:
Vivid pisze:To do kompletu brakuje mi jeszcze wyautowanie Szarapowej i Radwańskiej.
Której Radwańskiej? :wink:
A co za różnica. Vivid co Wielkiego Szlema powtarza tę swoją mantrę. I tak pewnie nie kala swoich oczu oglądaniem żeńskiego tenisa. Po prostu ma taką funkcję wbudowaną w swój ROM (reszta w zepsuwajce):

;-)
SPOILER:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Złote myśli

Vivid pisze:... gdzie dwóch ma spór kompetencyjny tam trzeci zostaje dyrektorem :).
To się nadaje również do tego wątku - bardzo mi się podoba, szczególnie po przygodach z korporacją :).
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

wyczesany pisze:Coś czuję, że jak Loguś ( :D ) skończy przerabiać foty to z tego:
SPOILER:
Wyjdzie to:
SPOILER:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

HeadShot pisze:No z rzeźnią jest już dużo prościej - to tak jakby powiedzieć, że Nadal zrobi Djokoviciowi z tyłka Daewoo Tico.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
mulleen
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 429
Rejestracja: 25 sty 2011, 20:14
Lokalizacja: Szczecin

Re: Złote myśli

napalm pisze:
logigamer pisze:Skromne pytanie... czy ma ktoś jakąś moją fotke jak gram? Bo jak zginie grupowe, to nie udowodnię (sobie?), że tam byłem rotfl.
Ja Cię mam. Na grupowym. rotfl
Plus ewentualnie możesz się spodziewać niedługo jakiejś fotki z fotoradaru. rotfl Masz ciężką stopę, także wcale się nie zdziwię. Jakby co, prześlij mi kopię, z uwagi na to że siedziałem z przodu będę miał jedną więcej. rotfl
NTRP: 4.0
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

Madox pisze:
YOGItheBEAR pisze: Liczę na nich, bo w 300-tu zatrzymali Persów, ale... kibicuję Niemcom.
Wtedy mieli przewagę własnego boiska, tutaj mniejszej bramki Grecy nie dostaną :] .
-----------------
Gary pisze:
Rokforabe pisze:Witam, gdzie znajdę ranking? Chętnie bym kogoś wyzwał:)
Tutaj masz ranking. Na początek dobrze jest powyzywać tych z zielonymi nickami, tylko jak trafisz na takiego, któremu wyzwiska się nie spodobają, to możesz wylecieć. Ja na razie wyzywam ich od Bolszewików, Sowietów, a tego z nr 2 dodatkowo od Grubasów i na razie mnie nie wyrzucili. Ale ja mam wyższe NTRP (wyzywania, nie tenisowe), więc to może dlatego.
:::gd::: :::gd:::

-----------------
hohvar pisze:
Madox pisze: Kohlschreiber - Kapuściany pisarz :).
Kapuściński?
Jakie treściwe. rotfl

-----------------
YOGItheBEAR pisze:Niemcom ewidentnie zatarła się maszyna i nie mogli wrzucić wyższego biegu. Wyprowadzili na boisko walec i myśleli, że rozjadą nim po drodze włoską Alfa Romeo, w której coś zgrzytnie za czwartym zakrętem. Zwłaszcza, że Anglicy nabili jej wcześniej przebieg. Przeliczyli się. Alfa pojechała pięknie, skutecznie i z fantazją do samego końca, choć w ostatnim wirażu troszkę zawodziła kontrola trakcji (Di Nattale) i walec jednak zamajaczył jej w lusterku... ;)

Seata też śmigną... ;) Nitro w napadzie Hiszpanom jak nie działało, tak nie działa, a między liniami mają wielką turbodziurę... mam nadzieję... :D


P.S. Całkiem fajna metafora... Polacy nie mają własnej produkcji motoryzacyjnej dlatego muszą ściągać produkty z Francji i Niemiec i uzupełniać to częściami produkowanymi na miejscu do aut niemieckich... Choć przed turniejem mówiło się, że będziemy się uczyć od Koreańczyków, ale nic z tego nie wyszło...
:lol:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Złote myśli

Eeee... tam. To jest dopiero cięta riposta. ;)
Majorka pisze:
YOGItheBEAR pisze:Majorka... widać, nie można mieć wszystkiego... ;) Ale za to Balotelli pokazał Ci ładniejszą klatę niż ma Nadal... :lol:
Nadal to mi plecy pokazał.. :wink:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Złote myśli

Vivid pisze:
Lubelak pisze: Zapomniałeś dodać, że zgarnęła w półtorej godziny taką kasę, który Ty nie zarobisz przez całe życie.
Rozumiem że należysz do tych co tak mają? Nie martw się, jest was w tym Kraju dużo ... rotfl
A tak przy okazji, pieniądze to nie jest wszystko o czym normalni ludzie doskonale wiedzą.
Ciekawe że im status materialny niższy tym tylko kasa się liczy, smutne.
Ale jak ktoś liczy od 25-tego do 1-go (sic!) to faktycznie ta pogoń za biletami NBP przesłania mu wszystko, tylko współczuć i może posłużyć dobrą radą - wszystko w twoich rękach, bierz się za siebie, wielu się udaje! ;)
:::gd:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

Majorka pisze:Gadajcie, gadajcie o tych babach... (:]
Kiedyś kupię sobie notesik... bo sprawiedliwie być musi czyli każdemu według zasług...
Potem do lasu pójdę, na grzybki... :wink:
Na turniej forumowy się zaproszę...
Stanę przy garach...
Temu tylko łyżeczkę, a tamtemu miseczkę... rotfl Po sprawiedliwości. :::yay:::
rotfl :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Złote myśli

PitS pisze:Przeczytałem sobie biografie pogromczyń naszych deblowych gwiazdeczek. Wyszło mi na to że "Amerykanki" przy dobrych wiatrach mogłyby być rodzicami naszych tenisowych talentów.
Dwie stare, grube, i nieruchawe baby (nieprzypominające w niczym Martiny Navratilowej) ograły będące w kwiecie wieku rakietę nr 2 i nr 44 światowego tenisa.

Tamte grały w debla a nasze wszechstronne wielce tenisistki, które porównuje się najlepiej ułożonych technicznie zawodniczek w dwa single.
Aż się Fibak zawieszał jak na to patrzył.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

Gary pisze:Mój wymarzony użytkownik forum to taki, który potrafi używać klawisza "Shift". :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Złote myśli

Absolutne mistrzostwo świata, jak dla mnie:
Vivid pisze:Nie będziemy śmiecić u Kolegów więc tu Ci wyjaśnię zagadnienie Twoich przydługich postów :).

Z Twoimi postami to jest dość prosta sprawa.
Jak post krótki to się popatrzy i ... no może być :/.
Jak za długi to: edycja - zaznacz wszystko - skasuj - wlep RegFor coś tam coś tam - zapisz :).
I można się oddawać błogiemu lenistwu jakie śmiałeś przerwać swoją co najmniej wątpliwą ideologicznie twórczością ... :)

Nie jest za prosto, to nie koniec. Gary to zatwardziały element wywrotowy.
Gary zatem wyciąga z zachomikowanego archiwum treść posta i zastanawia się co to ma wspólnego z RegFor coś tam coś tam?! :)
Oczywiście za diabła nie dojdzie, to znaczy ED Mu nie pomoże :P.

Istnieje jednak pozorne zagrożenie że zaryzykuje i będzie śmiał wysłać interpelację z wnioskiem o interpretację - co Op miał na myśli.
Każdego początkującego to by przeraziło, przecież weryfikacja, ale nie w końcu tak doświadczonego NKWD-dzistę jak Vidzio :).
Dlatego piszę, że zagrożenie jest pozorne :].
To nie zagrożenie de facto a wręcz szansa! :D
Co w takiej sytuacji odpowie doświadczony aparat Władzy Sowieckiej - Wy nie wiecie Gary? Nie rozumiecie?! To Wy się do życia w tej społeczności nie nadajecie i trzeba Was szybciutko wyp.... * rotfl


* - wyp.... - nie oznacza "wyposażyć w odpowiednie pomoce dla ułatwienia zrozumienia zagadnienia" :D.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

mateusz pisze:
PS. Może niech Andy po zakończeniu kariery zajmie się Radwańską? :D PR, lub zwykła trenerka. To i to wyjdzie dla Agnieszki na +.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

Mouila pisze:JEST!!! :D
Mouila pisze:Jak Szkot wypuści to spotkanie z ręki, to raz na zawsze pożegnam się z nadzieją, że ten chłopina ma jaja.
I tak oto dzisiaj, Andrew Murray w wieku 25-ciu lat osiągnął dojrzałość płciową.

Dziękuję, dobranoc.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Złote myśli

Martinek pisze:
Tennisowy pisze:Czy można się dowiedzieć dlaczego piszesz o Agnieszcze per "Nieporozumienie"?
Bo Tata mi każe, sorry... :]
:::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Złote myśli

Vivid pisze:
basic pisze:
Madox pisze:Ja mam pytanie do Wyczesanego: jak dodajesz efekt Slow Motion do filmików rotfl ?
Bierze Twój przykład, a później już tylko lekko przyśpiesza rotfl
Nie lekko a zdecydowanie rotfl.
Basic w formie nie tylko na korcie, widzę... :::gd:::
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”