Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

Tytuł: TF 2013 - jak grać, jak wygrywać
ESP pisze:ESP, V. - postawić obok kortu grill, koniecznie na stronie nawietrznej. Wystarczy.
El Diablo - wyjść na kort z rakietą i trafiać jakimkolwiek podaniem. Resztę załatwi przeciwnik.
Obiektyw, Gary, LD, Piotr69 - na BH i do siatki. I tak się nie wygra więc po co przedłużać własną agonię?
Mouila - skrytykować buty, zamiast strzelać winnerami strzeli focha.
rotfl :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Złote myśli

Vivid pisze:
wyczesany pisze:...od dłuższego czasu używam Pro's Pro), ...lekko sknerząc (nawijając jak Gasquet, czyli do połowy rączki) starczy na dwie rakiety...
Patrząc na powyższe wniosek jest jasny - jak Ci kobiety mówią, że masz węża w spodniach to chodzi o anakondę w ... kieszeni :::jezor::: .
W zasadzie powinno być ostrzeżenie za brak kropki na końcu zdania, ale co mi tam. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Złote myśli

alergia pisze:
Gary pisze:
alergia pisze:O co by tu się jeszcze przyczepić?
O to, że nie będzie w tym czasie w kuchni?
Skucha! Nie od dziś wiadomo, że za Agę w kuchni rządzi inteligentna gosposia o wdzięcznym imieniu Amica. Się pracuje to się ma! :)
Zjechanie Garego przez babę? Priceless.*

Brawo. :::vnice:::

* bezcenne
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Złote myśli

Martinek pisze:W gimbazie był luzik i żenujące godziny z biologii na których uczono tylko teorii...
wyczesany pisze:A czego z praktyki chciałbyś się nauczyć? (:]
Martinek pisze:Przekroju palca wskazującego żaby ty zboczuchu... (:]
:::gd::: rotfl
Głodnemu chleb na myśli. Pytanie zasadnicze - który jest głodny? ... (:]
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Złote myśli

Jak zyskać moją sympatię jednym postem, a przy okazji uciąć OT na "Pudelkowe" tematy w wątku turniejowym:
HeadShot pisze:
usi. pisze:
Edge pisze:...
Albo gdzie przyznaje się wysokie lokaty Murray'owi i Dawidience, a zapomina się np. o Haasie.
...
Haas jest bezsprzecznie najprzystojniejszym tenisistą świata.
+ Janowicz, kawał przystojnego chłopa.
Porozmawiajmy lepiej, która z Was ma najładniejszą patelnię.
:::gd:::
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Złote myśli

MagKor pisze:
Gary pisze:I oczywiście, że ja jestem wiarygodny, przecież jestem we Władzy Sowieckiej, chcesz powiedzieć, że Władza jest niewiarygodna?
Chcę powiedzieć, że Gary nie jest wiarygodny. ;) Jako członek Władzy znasz chyba Regulamin i wiesz, że "Dana osoba występuje jako Admin/Mod tylko wtedy gdy podejmuje działania administracyjne i jej wypowiedzi oznaczone są kolorem. W pozostałych wypowiedziach osoby funkcyjne mają status użytkownika jak każdy inny". :D
Kobieta, znaczy Baba, i do tego dość młoda Koza :P (to komplement ;) :P) punktująca regulaminem "spuszonego" kolorem Garego? Bezcenne!! rotfl Gary wyliczony do 9-ciu ;).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Złote myśli

El Diablo pisze:Z uwagi na negatywne emocje jakie towarzyszyły ostatnim działaniom administracyjnym, w wyniku konsultacji z naszymi forumowiczami zdecydowaliśmy się na wprowadzenie rozwiązania mającego zapobiegać tego typu nieporozumieniom w przyszłości.
Osobista nagroda dla mojego ulubionego admina. Za całokształt. :D
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Złote myśli

YOGItheBEAR pisze:Osobista nagroda dla mojego ulubionego admina.
Aż się popłakałem ze śmiechu ... :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Złote myśli

Vivid pisze:Aż się popłakałem ze śmiechu ... :lol:
Vivid płaczący ze śmiechu. ;-P Zawsze mam problem z rozróżnieniem, kiedy coś wnosi do tematu, a kiedy już spamuje... I to z RegForem pod pachą... :twisted:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

Vivid pisze:
RoTTeN pisze:... otworzę piłki równo 8 godzin przed meczem. Hohvar kazał!
A potem sprawdzi metodą datowania izotopowego czy faktycznie było 8 godzin ;).
:lol:

---------------------------------------------------

A to przeczytałem z kilkudniowym opóźnieniem, tym niemniej bardzo mnie urzekło:
Ania pisze:
Elf pisze:
Ania pisze: Poproszę o forumowe relacje na żywo :!pls!: .
Relacjonuję, iż Rafa już w pierwszym gemie przełamał i dodatkowo ma jakieś krótsze spodenki niż zazwyczaj ;).
Tak, dokładnie tak obrazowej relacji pragnęłam. Czy spodenki równie obcisłe co krótkie :::cheese::: ? (...)
:lol: ::!vgoodv!:: Kobiety... :wink:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Złote myśli

Gary pisze:
Ania pisze:Może im więcej tego ziarna tym więcej geniuszu rotfl .
Sugerujesz, że on przed każdym serwisem wydobywa trochę swojego geniuszu? rotfl
Mój faworyt do cytatu roku. :::gd::: rotfl
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

Jakżesz malowniczy opis grząskiego kortu:
Vivid pisze:(...)Jak się dobrze dokręciło top spinem to nawet optymalnie nakoksowany Nadal może się schować :D. Piłki za to wyglądały jak ... odchody konia ... :::bd:: (...)
:lol:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Złote myśli

RatRace pisze:
Vivid pisze:Gary, to jak ja mam się do Ciebie teraz zwracać? 0-7 zgłoś się? ... :lol:
Przestań Vidziu go prowokować, bo Ci odpowie: 0-9 zgłaszam się. :wink:
Trafiony, zatopiony. :D
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Złote myśli

hokej pisze:
Ania pisze:
hokej pisze:A białogłowie, która wysoko dzierżąc sztandary poległa w owym boju, tytuł Księżniczki Tenis Net się przynależy.

A teraz co, mam iść do garów? :::yay:::
Do mopa ;-P .
No to ładnie. Rozumiem, że mnie jako tej uczestniczącej w TFach tylko duchem i kibicującej z oddali zostanie tytuł Giermek lub Podczaszy? rotfl
Zaszczytny tytuł Ochmistrzyni wakuje, aczkolwiek bacz Waćpanna, z zapewnieniem wiktu i opierunku Rycerzom i Damom Dworu im towarzyszącym wiążący się. Takowoż wykluczający zdalnie-telepatyczne spełnianie tegoż. :]
Skoro lenistwo wygrało, to wypociny hokeja wyróżnię chociaż tutaj :::gd::: .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

Tytuł: WTA Eastbourne 2013
daw09 pisze:"Przyjechałam, poodbijałam, konto zasilone, w nagrodę tydzień odpoczynku przed Wimbledonem".
rotfl :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

Sorry koledzy, ale TomPl był dobry i trzeba to nagrodzić. :D
TomPL pisze: To może zakazać wątku o rozgrywkach GPW - bo sporo osób spoza W-wy jest w tym wątku "niegrająca"? A może usunąć wątek "Muzyka", bo ci co tam nie piszą są dyskryminowani, bo mogą być posądzeni o brak słuchu?
No a wątek "Skojarzenia" to już w ogóle podpada pod zwyrodnialstwo i znęcanie się nad forumowiczami, którzy słabo kojarzą. Ja też tam nie mogę pisać, bo mi się np. wszystko z dupą kojarzy i jak to by wyglądało???
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

Należy się nagroda:
Ania pisze:Vivid, a z pingwinami też tak można?
Bo ja bym chętnie spróbowała, ale złapała za dziób, wrzuciła do bębna pralki bez cackania, zamiast zmiękczacza dolała wybielacz, nastawiła maksymalną temperaturę oraz najwyższe obroty wirowania, a potem strzepnęłabym tylko z pingwinka resztki wody, postawiła go na parapecie i sprawdziła czy po takiej pielęgnacji poleci ;-P.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Złote myśli

Kobieca zemsta rotfl . Rozkręca się ta nasza maturzystka :D.
Kario pisze:A mi się podobało te wypomnienie o turnieju skrzatów na DeSkach do lat 12. Pomyślałam, że to o Garym rotfl .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

hokej pisze:Powstań!
Powerade.
PS. Dobrze, że ja swojego medicala zgłosiłem miesiąc temu... . :D
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Złote myśli

Świetne, rozbawiło mnie mocno:
pst pisze:Sharapova mogła by zamiast cukierków zareklamować mocną taśmę naprawczą koloru srebrnego typu McGyver, oczywiście odpowiednio eksponowana.
Sugerowana zmiana nazwiska: ShutUpova. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”