Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Złote myśli

Sezon 2014
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Złote myśli

Riposta w moim stylu:
Bongos pisze:
keicam pisze:Odnośnie kolejnej złotej myśli "Isi".

M Twain powiedział: "Lepiej milczeć i uchodzić za idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości!" Szkoda że Radwańska się do tego nie stosuje!
To dobrze, że nas pozostawiłeś bez wątpliwości.
:::gd:::
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

Czyścisz mój komputer!
Vivid pisze:
TomPL pisze:Przy okazji zagadka - jaką sytuację przedstawia poniższa scenka rodzajowa?
Obrazek
Gary przyszedł? rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

Właśnie miałem to wstawić. Vivid zarządził! :lol: :lol: :lol:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

Yogi, królu złoty, idziesz łeb w łeb!
YOGItheBEAR pisze:Gdyby oni mieli jakiekolwiek pojęcie o fizyce, to by wiedzieli, że lepiej mieć tarcie w punkcie podparcia niżeli parcie w punkcie podtarcia... Ale ewidentnie "inni szatani są tam czynni" i chłopaki mylą pojęcia. Ale ich i tak nic nie przekona, że białe jest białe... :twisted:
rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

wyczesany pisze:
scudetto pisze:Rafbat za jakiś czas TF 2014, będziesz miał za jednym zamachem zarówno elitę jak i leszczy. rotfl
Ekipa to raczej rekin i ławica leszczy patrząc po wynikach, no dobra ja jestem w planktonie. rotfl
Wymiękłem. rotfl :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Złote myśli

Jakuboto pisze:
logigamer pisze: To teraz czekać na testy RA i SW na TW. :::gd:::
A żebyś tak odczuł czym jest czekanie :P.
Celna riposta :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Złote myśli

Aby wyczesany nie został posądzony o samouwielbienie, wrzucam ja w imieniu Majorki ;-).
wyczesany pisze:
marcintenisozo pisze:Zdecydowanie Grigor spuchł. Czy ktoś widział kiedykolwiek, że Nadal nie ma siły biegać? :rolleyes:
Po 4,5,6 godzinach? Co on je? Pasze dla koni?
On jest na energię słoneczną. :D
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Złote myśli

Dzięki. :D
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

Należy się nagroda, a myślałem że punkt poparcia Yogiego jest nie do pobicia!
FuriatZTRZ pisze:Jest najlepszą zawodniczką świata grającą technicznie, cieszmy się z tego co mamy, bo gdyby nie Radwańska to pewnie połowy z was nigdy by nie było na tym forum i nie śledziła tenisa czyli w Polsce byłoby o wiele mniejsze zainteresowanie. ;)
Witamy kibica sukcesu. rotfl
Warto czasami zerknąć kto jak długo jest na forum lub jak długo gra, zanim się człowiek obnaży. :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Złote myśli

FuriatZTRZ pisze:Jest najlepszą zawodniczką świata grającą technicznie, cieszmy się z tego co mamy, bo gdyby nie Radwańska to pewnie połowy z was nigdy by nie było na tym forum i nie śledziła tenisa czyli w Polsce byłoby o wiele mniejsze zainteresowanie. ;)
Jak ja zaczynałem grać w tenisa, to starzy Radwańscy jeszcze się nawet nie przymierzali do tej feralnej produkcji. rotfl
Także się uśmiałem, autor chyba nie zatrybił, że tu nie Onet ze średnią wieku naście latek. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Złote myśli

Z dyskusji o AO 2014:
Madox pisze:Ja nie mam wątpliwości co do finału. Nadal wygra z Federerem, bo tak jest prawie zawsze. Roger może zgarnie pierwszego seta, później pobiegnie do siatki, Rafa go nadzwyczajnie minie ze dwa razy, Fed głowa spuszczona--> pompa + vamos i kończy się 3-1 dla Hiszpana. Już się pogodziłem z porażką Szwajcara... jednego i drugiego w finale.
Położyłem się ze śmiechu zwłaszcza przy tym fragmencie: "... pobiegnie do siatki, Rafa go nadzwyczajnie minie ze dwa razy, Fed głowa spuszczona--> pompa + vamos i kończy się 3-1 dla Hiszpana..."
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

Jakuboto pisze:
karjar pisze:
Jakuboto pisze:
logigamer pisze: Ładna, czarna. :)
Wyszczuplająca rotfl .
Kogo?
Właściciela :wink: . A jak taki czarny model rakiety Federera wejdzie do sprzedaży to i będzie wyszczuplać portfele jego fanów rotfl .
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

Martinek wysoko postawił poprzeczkę, ale Vi sprostał!
Vivid pisze:
Martinek pisze:Już wiem skąd ten termosrag! Po prostu Gary wkłada swoje Babolaty do komory termo, a jak wiemy Babolaty to g...o, więc wychodzi termosrag. :]
To dlatego Nadal grzebie w tyłku! Chce osiągnąć symbiozę dłoni z rakietą ... :P
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Złote myśli

adas-120 pisze:Wcześniej grałem rakietą Wilson'a Federer Tour 105 (jakieś pół roku).
262g, 330 balans, naciąg producenta.

Zdecydowanie za lekka była i czasami miałem problem by przeleciała przez siatkę. :)
Tu najwidoczniej rakieta nie była wykorzystywana do gry w tenisa lecz do rzutu młotem/dyskiem/oszczepem rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Złote myśli

adas-120 pisze:Zdecydowanie za lekka była i czasami miałem problem by przeleciała przez siatkę. :)
Teraz to przynajmniej wiem po co niektórzy robią z ram młoty Thora dokładając drugie tyle ołowiu co sama rama bazowo waży ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Złote myśli

ppeter pisze: Dziwi mnie, że nie wpadł na to, że upadek Kamila na treningu, to alegoria katastrofy Smoleńskiej, gdzie Tusk (symbolizowany przez Kruczka), wypuszcza Prezydenta (Stocha) na nieprzygotowane przez Rosjan lotnisko (zeskok), gdzie następuje wybuch (zakantowanie narty) i katastrofa (tylko nie mogę się strzałów doszukać).
Brakuje jeszcze informacji, że bieg Kowalczyk to hołd Polakom uciekającym z Rosyjskich łagrów (na razie nie mam pomysłów na Bródkę).
Czekam na pomysł z Bródką!
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Złote myśli

El Diablo pisze:
wyczesany pisze:Myślisz, że po trzech spotkaniach zamieściłbym Cię w tytule mojej biografii? :rolleyes: ;-P
Hmmm...
SPOILER:
:wink:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Złote myśli

S&V pisze:
kpijak75 pisze:Czy jelito też się przesuwa.
Jasne!!! Jak to jelito - perystaltycznie.
S&V twierdzi że to ja jestem złośliwy! (:]
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli

jakupalec pisze:Nie, brak opinii. Kup Dunlopa i nie marudź, będziesz zadowolony. :dvl(:
roj pisze:
scudetto pisze:
roj pisze: O_O
Kurcze, wydawało mi się, że coś od czasu do czasu napisałem przez ostatni rok. A jednak okazuje się, że ani jednego posta.
Chcą Cię wyeliminować udając, że nie widzieli Twoich postów :D . Musiałeś komuś nieźle zaleźć za skórę rotfl :wink: .
Pewnie nie postawiłem kropki na końcu któregoś zdania. :D
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”