Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Filmy

TomPL pisze: 20 mar 2020, 17:46 Oscarowy "Pewnego razu w Hollywood", po godzinie uznałem za zbyt amerykański i na razie odpuściłem...
Jakoś nie trawię reżysera, odpuściłem od razu.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Filmy

Vivid pisze: 20 mar 2020, 20:18
TomPL pisze: 20 mar 2020, 17:46 Oscarowy "Pewnego razu w Hollywood", po godzinie uznałem za zbyt amerykański i na razie odpuściłem...
Jakoś nie trawię reżysera, odpuściłem od razu.
Ja lubię, byłem w kinie, podobało mi się, ale bez zachwytów i nie rozumiem, za co Pitt dostał Oscara.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Filmy

Gary pisze: 20 mar 2020, 21:41
Vivid pisze: 20 mar 2020, 20:18
TomPL pisze: 20 mar 2020, 17:46 Oscarowy "Pewnego razu w Hollywood", po godzinie uznałem za zbyt amerykański i na razie odpuściłem...
Jakoś nie trawię reżysera, odpuściłem od razu.
Ja lubię, byłem w kinie, podobało mi się, ale bez zachwytów i nie rozumiem, za co Pitt dostał Oscara.
Dobrze walił po ryju forhandem rotfl .
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Filmy

Gary pisze: 20 mar 2020, 21:41
Vivid pisze: 20 mar 2020, 20:18
TomPL pisze: 20 mar 2020, 17:46 Oscarowy "Pewnego razu w Hollywood", po godzinie uznałem za zbyt amerykański i na razie odpuściłem...
Jakoś nie trawię reżysera, odpuściłem od razu.
Ja lubię, byłem w kinie, podobało mi się, ale bez zachwytów i nie rozumiem, za co Pitt dostał Oscara.
Ja też oglądałem w kinie i byłem bardzo "na tak" :::gd::: Film dobry, zdecydowanie inaczej oglądać na dużym ekranie niż jakąś kopię avi czy rmvb.
Tarantino mógłby nakręcić rolkę papieru toaletowego i też chciałbym zobaczyć. :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Filmy

hohvar pisze: 20 mar 2020, 22:53
Gary pisze: 20 mar 2020, 21:41
Vivid pisze: 20 mar 2020, 20:18
TomPL pisze: 20 mar 2020, 17:46 Oscarowy "Pewnego razu w Hollywood", po godzinie uznałem za zbyt amerykański i na razie odpuściłem...
Jakoś nie trawię reżysera, odpuściłem od razu.
Ja lubię, byłem w kinie, podobało mi się, ale bez zachwytów i nie rozumiem, za co Pitt dostał Oscara.
Ja też oglądałem w kinie i byłem bardzo "na tak" :::gd::: Film dobry, zdecydowanie inaczej oglądać na dużym ekranie niż jakąś kopię avi czy rmvb.
Tarantino mógłby nakręcić rolkę papieru toaletowego i też chciałbym zobaczyć. :wink:
Zwłaszcza w obecnych czasach. rotfl

Mnie w ostatnim filmie Tarantino najbardziej podobała się scena z castingu do "Wielkiej ucieczki", bo bardzo lubię ten film, lubię też McQueena, dla mnie to był fajny smaczek.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Filmy

Gary pisze: 20 mar 2020, 21:41 Ja lubię, byłem w kinie, podobało mi się, ale bez zachwytów i nie rozumiem, za co Pitt dostał Oscara.
Za twarz … rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Filmy

Gary pisze: 20 mar 2020, 23:53

Mnie w ostatnim filmie Tarantino najbardziej podobała się scena z castingu do "Wielkiej ucieczki", bo bardzo lubię ten film, lubię też McQueena, dla mnie to był fajny smaczek.
Taaaa.... No i Bruce Lee. rotfl rotfl :::gd:::

Finałowa jatka też była niezła, zanosiłem się ze śmiechu, a żona patrzyła na mnie z niesmakiem... :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Filmy

Grayhound - film wojenny z T. Hanksem. Opowiada o konwojach transoceanicznych w czasie II WŚ. Starcie U-botów z okrętami aliantów. Bardzo dobrze zrealizowana produkcja. Świetne zdjęcia i muzyka.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Filmy

Vivid pisze: 12 lip 2020, 13:05 Grayhound - film wojenny z T. Hanksem. Opowiada o konwojach transoceanicznych w czasie II WŚ. Starcie U-botów z okrętami aliantów. Bardzo dobrze zrealizowana produkcja. Świetne zdjęcia i muzyka.
Po zwiastunie i Twojej opinii bardzo się „najarałem” na ten film. Gdzie go oglądałeś? Kina już działają?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Filmy

Unhinged - bardzo dobra sensacja (thriller (?)). Genialna rola Crowe w wersji XXXL ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Filmy

Don`t Breathe 2 (Nie oddychaj 2).
Jedynka przeszła jakoś bez większego echa, a to był dobry dreszczowiec. Do dwójki usiadłem jak zawsze z pewnym dystansem. Skoro jest kolejny film to pierwszy musiał być udany. Ale często te kolejne to odcinka kuponu :(
Nie tym razem :) W mojej ocenie dwójka lepsza od jedynki. Jeżeli ktoś oglądał jedynkę i się podobała to polecam dwójkę.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Filmy

"On the line", z Melem Gibsonem. Fajnie zakręcony film, warto zobaczyć.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Filmy

Z tematyki tenisowej mogę polecić kilka pozycji:

mini serial o Akademii Rafy Nadala | Amazon Prime
https://upflix.pl/serial/zobacz/rafa-nadal-academy-2021

Federer i Nadal - bogowie tenisa | Viaplay, Player
https://upflix.pl/film/zobacz/strokes-of-genius-2018

doskonały dokument Untold: Breaking Point o Mardym Fishu | Netflix
https://www.netflix.com/title/81026434

Naomi Osaka - mini serial dokumentalny | Netflix
https://upflix.pl/serial/zobacz/untitle ... umentary-0

I najważniejsze: jutro premiera na Netflix serialu Break Point wyprodukowanego przy udziale zarówno ATP jak i WTA:
https://www.atptour.com/en/news/netflix ... t-the-show

Miłego oglądania. :)
8:7 40:15

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”