Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Torba tenisowa - sztywna, trwała, pojemna a niewielka

Dzień dobry zważywszy, że rzesza tu obecnych ma mega rozeznanie w sprzęcie dlatego pozwoliłem sobie zadać pytanie, może idąc troszeczkę na skróty.
A pytanie brzmi: proszę o propozycję dobrej torby z osobną przegroda na buty coś w stylu http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... black.html
Torba ma przegrody na buty jednak brakuje przegrody na rakietę. Właściwie to szukam torby z przegrodami i osobnej przegrody na buty, ponieważ to z butami jest zawsze najwięcej kłopotu, po mączce strasznie brudzą :). Wiem, można je za każdym razem czyścić ale jednak. Osobna komora dała by wiele, słyszałem, że niektóre termo mają worek osobny jak on się sprawdza?
Wielkość x6 była by wystarczająca, a ta powyżej straszny kolos.
Z góry dziękuje za pomoc.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2011, 00:01 przez arot77, łącznie zmieniany 3 razy.
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Awatar użytkownika
RommeL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 23 cze 2011, 21:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt: Facebook

Re: Torba tenisowa z osobną przegrodą na buty

Przed awarią forum był chyba osobny temat odnośnie toreb. Ja ze swojej strony mogę jedynie polecić to co sam posiadam:

http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... NNIS-.html

Torba jest duża. Posiada przegrodę główną, przegrodę wentylowaną na obuwie, 2 osobne przegrody zewnętrzne na rakietę i mniejsze rzeczy takie jak portfel, klucze itp. I teraz najważniejsze: duża przegroda termiczna na rakietę (wchodzą spokojnie 2) oraz 2 małe przegrody: 1 termiczna na napój (do 2L) i druga na piłki (puszka 4 szt.).

Generalnie cena jest wysoka, ale ja kupiłem ją po okazyjnej cenie 130 zł na stronie http://www.elits.pl. Ogólna ocena: super torba. Serdecznie mogę każdemu polecić.
NTRP 4.5?
HEAD Graphene XT Radical Pro
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Wilson Eco Pro Tour Super Six?

Przymierzam się do kupna torby tenisowej i znalazłem ofertę wycofanej już torby tenisowej Wilson Eco Pro Tour Super Six black/gold.
Tak naprawdę zwracam się z prośbą do użytkowników owej, jeżeli tacy występują, bądź do osób które miały z nią styczność, czy Wilson Eco Pro Tour Super Six black/gold gabarytami bardzo różni się od Wilson Eco Pro Tour Six black/gold.
Moim głównym kryterium wyboru jest to, by torba miała w miarę dużo miejsca, była jak to możliwe czarna stąd też ten wybór. Jednak nie potrzebuję torby ponad gabarytowej, która wielkością przypominałaby wyrośniętego 10-latka :). Kupiłbym ją ze sklepu internetowego, więc nie mam porównania jak różnią się wielkością. Dodam, że nie znalazłem obecnie w żadnym sklepie tej mniejszej, by sprawdzić czy ona nie była by wystarczająca.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2011, 00:05 przez arot77, łącznie zmieniany 3 razy.
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: Wilson Eco Pro Tour Super Six?

Ja mam tą Wilson Eco Pro Tour Super Six i nie narzekam. Jakość wykonania bardzo dobra - po około roku użytkowania brak przetarć i dziur ;). Wielkość wystarczająca: spokojnie wejdą 4 rakiety, piłeczki, ciuchy na zmianę, woda i inne gadżety. Ewentualnie buty też powinno dać się wcisnąć.
Nie mam pojęcia jak wygląda "super Wilson Eco Pro Tour Super Super Six", ale pewnie super :).
Ostatnio zmieniony 30 lis 2011, 17:23 przez iamtheway, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson Eco Pro Tour Super Six?

Potwierdzam opinię iamtheway'a. Tego modelu używam ponad 1,5 roku i nic nie wskazuje na to, żebym musiał szukać następnego. Jak dla mnie bardzo udany model.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wilson Eco Pro Tour Super Six?

karjar pisze:Potwierdzam opinię iamtheway'a. Tego modelu używam ponad 1,5 roku i nic nie wskazuje na to, żebym musiał szukać następnego. Jak dla mnie bardzo udany model.
Masz wersję "super" czy "six"? I jeszcze jedno pytanie czy szelki są odpinane by można było kłaść na płasko torbę?

Cieszy mnie, że są tak pochlebne opinie o tej torbie, bo faktycznie robi wrażenie lecz często ze zdjęć trudno wywnioskować o jakości sztywności itp.
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Awatar użytkownika
fabiozo
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 24 sty 2009, 18:06
Lokalizacja: WPR
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson Eco Pro Tour Super Six?

Nie rozumiem pytania czy "super" czy "six", gdyż w nazwie są oba słowa, właśnie zakupiłem Torba Tenisowa Wilson ECO PRO TOUR Super Six black/gold. Chciałem wziąć Yonexa ale nie miał kieszeni termicznej, dodatkowo ta była w dobrej cenie. Z tego co widzę jesteście zadowoleni.
NTRP [3.0]
Obrazek Head YOUTEK IG Radical MP
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wilson Eco Pro Tour Super Six?

fabiozo pisze:Nie rozumiem pytania czy "super" czy "six", gdyż w nazwie są oba słowa, właśnie zakupiłem Torba Tenisowa Wilson ECO PRO TOUR Super Six black/gold. Chciałem wziąć Yonexa ale nie miał kieszeni termicznej, dodatkowo ta była w dobrej cenie. Z tego co widzę jesteście zadowoleni.

"Six" bez super czyli mniejsza lub "super six". Przepraszam za skrót myślowy może troszeczkę niefortunny, a raczej niedopatrzenie, że powieliłem nazwę super:)
Mój wybór był między Head'em Murray Combi a Wilsonem właśnie "super six" bądź mniejszym "six"
Head ma bardzo dobrze poukładaną torbę kilka wewnętrznych przegródek, worek na buty. Jednak u mnie zaważyły względy estetyczne miła być czarna. Niestety w egzemplarzu, który otrzymałem, brak worka na buty jest tylko przeźroczysty worek foliowy na mokrą odzież.
I jedynym być może kłopotem, o którym dowiem się w praktyce jest fakt, iż szelki są na stałe na dole torby, co będzie powodować ich zabrudzenie jeżeli będzie się kładło torbę na płasko na ziemi, a później po założeniu na plecy może brudzić odzież. W tym Head miał wydaje się ma lepszy pomysł chowane szelki i spód torby wzmocniony przed przetarciem.
Jednak ogólne wrażenie torba robi solidne i "wersja super six" nie jest, że tak się wyrażę, potworem. Gabarytowo przyzwoita, a cztery komory pozwalają ciekawie posegregować nasze rzeczy.

EDIT:
Pytanie moje następujące, dosyć często przyglądając się torbą z jakich korzystają na kortach chłopaki zauważyłem, że właśnie Heady są najbardziej workowatymi torbami, czy to słuszna prawidłowość?
Do porównania Wilsony wyglądają bardziej stabilnie, to samo Yonex'y. Nie wiem czy to kwestia, iż Head'y są zwykle większe, czy po prostu są z reguły mniej usztywnione?
Interesuje mnie osobiście seria Head Extreme, ale że nie miałem okazji osobiście jej zbadać pytam na forum.
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Thermobagi Head sztywność?

To różnie. Ja mam jakiś TourTeam SuperCombi i lipa pod tym względem , jeśli nie jest zapełniony kilkoma rakietami to się robi wklęsły , "wgniata się" , źle to się nosi na plecach - i źle wygląda.
Natomiast np. ten który ma (albo promuje) Djokovic jest raczej sztywny.
Model Babolata AeroPro Line (czy jakoś tak, nie wiem, w każdym bądź razie chodzi o ten który miał Nadal, taki żółto czarny) jest także dosyć sztywny.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: Torba tenisowa - sztywna, trwała, pojemna a niewielka.

Ostatnio w sklepie sportowym miałem okazję przymierzyć torba Head Djokovic Combi 2011 - black/white i muszę przyznać jestem pod wrażeniem. Torba sztywna, ładnie wykonana. Spód torby cały wyklejony warstwą gumy, a na dodatek z czterema wysokimi podpórkami. Dwie komory i trzecia mniejsza z przegródkami. Kolorystycznie bardzo przyzwoicie czarno biała. Robi wrażenie. W porównaniu do Wilson'a ECO PRO TOUR Super Six black/gold jest węższa i niższa, co za tym idzie chyba można lepiej pookładać w niej ubrania i inne gadżety. Na plus Wilsona, taki bezapelacyjny można zaliczyć szelki i wygodę noszenia na plecach, tu Head nie wychodzi dobrze i zdecydowanie lepiej nosi się go w ręku niż założony na plecy, o założeniu na jeden bark nie wspomnę, tu head leży w porównaniu do Wilsona. Niestety Head jest droższy.
Znalazłem jeszcze starszego Head Radical Supercombi 2010, wygląda porównywalnie do Head'a Djokovic'a niestety nie wiem jak ze sztywnością tej torby i czy wygląda na dużo większa szerszą torbę. Póki co nadal szukam.
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Awatar użytkownika
masters
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 19 gru 2011, 17:50

Re: Torba tenisowa - sztywna, trwała, pojemna a niewielka

Ja mam torbę Babolata Aero na 6 rakiet od roku i sprawdza się doskonale.Polecam ci kupić tę torbę , zwłaszcza teraz gdy są obniżki. Wystarczająca do twoich wymagań. :::gd:::
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: Torba tenisowa - sztywna, trwała, pojemna a niewielka

masters pisze:Ja mam torbę Babolata Aero na 6 rakiet od roku i sprawdza się doskonale.Polecam ci kupić tę torbę , zwłaszcza teraz gdy są obniżki. Wystarczająca do twoich wymagań. :::gd:::
Faktycznie trafiłeś, tak ta torba była brana przeze mnie pod uwagę. Oglądałem ją tylko na zdjęciach w necie, ale wydaje się solidna i dobrze przemyślana. Niestety te kolory mnie odstraszyły. Ale wybrałem bardzo podobną viewtopic.php?f=103&t=10526 Head Djokovic Combi. Różnica w kolorze, jakości szelek (tu na plus Babolat) i spodu torby oraz rozkładu komór. I na dobrą sprawę, na dzień dzisiejszy dla kogoś, kto szuka torby o mocnym spodzie, a nie plecaka Head i Babolat przodują.
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Awatar użytkownika
masters
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 19 gru 2011, 17:50

Re: Torba tenisowa - sztywna, trwała, pojemna a niewielka

Co do tych kolorów arot77 masz całkowitą rację.Ta torba jest świetna na sezon zimowy,ale gdy zaczyna się wiosna, porażka :::bd:: . Na tej torbie tyle much siada, różnych owadów itp. , a najgorsze, że nie można w pełni tego domyć.
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: Torba tenisowa - sztywna, trwała, pojemna a niewielka

Dlaczego nie można domyć? Taki zły materiał, ciężko zmywalny?
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Awatar użytkownika
masters
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 19 gru 2011, 17:50

Re: Torba tenisowa - sztywna, trwała, pojemna a niewielka

Wiem że trudno się domywa na własnym przykładzie. Nie wiem czemu ale na tym kolorze pozostają plamy , ale co ciekawe na tej gumie <spód> zmywa się wszystko. Ja tam próbowałem tylko szmatką namoczoną wodą , może jakimś specjalnym środkiem zmywalnym by się udało.
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Torba tenisowa - sztywna, trwała, pojemna a niewielka

Moja torba wykonana z tego samego materiału w ogóle się brudziła a plamki z zeschniętej mączki usuwały się bezproblemowo mokrą szmatką. Dlatego nie mam pojęcia o czym piszecie.
Awatar użytkownika
masters
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 19 gru 2011, 17:50

Re: Torba tenisowa - sztywna, trwała, pojemna a niewielka

ESP mógłbyś napisać co to była za torba?

PS.: Tak z ciekawości pytam.
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Torba tenisowa - sztywna, trwała, pojemna a niewielka

Head Youtek Prestige Limited.
A tak z ciekawości - muchy i inne owady siadające na torbie? Umazana krwią przeciwników była czy co? ;)
Awatar użytkownika
masters
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 19 gru 2011, 17:50

Re: Torba tenisowa - sztywna, trwała, pojemna a niewielka

Znaczy muchy mi nie przeszkadzały, tylko ich zdjęcie było nie lada problemem. Gdy zdjąłem jedną pozostawał ślad. Pewnie bym to zmył mokrą szmatką, ale byłem na wakacjach, więc nie miałem na to czasu. Nie, nie była umazana krwią przeciwników. :twisted:

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”