Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Thermobag na 3 albo 6 rakiet - dla Martinka

Więc jak w temacie szukam thermobagu na 3 albo 6 rakiet. Jak dotąd miałem plecak ( :oops: ), ale teraz częściej gram i zapasowa rakieta musi być. :wink:

Moje wymagania:
- przegrody na 3, 6 rakiet;
- kieszeń na napoje i kanapkę;
- kieszeń na buty i na ubrania;
- kieszonka na telefon.

Proszę o pomoc. :!pls!:
s1600
Bywalec
Bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 9 mar 2010, 16:08

Re: Thermobag na 3 albo 6 rakiet - dla Martinka

Polecam Babolat Team Line 6 Pack Bag ale jeśli często grasz to myślę, że na 9 rakiet by spasował na spokoju! Ja mam na 12 rakiet i mieszczę 2-3 rakiety, woda, buty, spodenki, dres, komplet, koszulki 2 sztuki, 3 pudełka piłek, pojemnik z owijkami, froty, ręcznik i jeszcze by coś miejsca znalazł ale już niewiele!
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Thermobag na 3 albo 6 rakiet - dla Martinka

Martinek, mistrzu :).

Takie kieszonki co napisałeś to każda ma :).

Napisz jakie Ci się podobają a jakie nie, czy koniecznie musi być Thermo(Yonex i Technifibre nie ma), dodatkowa, specjalna komora na buty (Yonex i Prince ma), i cena(Babolat dla Nadala kosztuje ponad 200zł dla 6 rakiet, a Babolat Team ponad 120zł)?

Pa.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Thermobag na 3 albo 6 rakiet - dla Martinka

No coż kochany logigamerze. Cena 150-200zł. Bardziej bym się nastawiał na thermo, i komorę z butami. Jak znajdziecie z Head'a to dobrze, ale jak z innej firmy to się też nie obrażę. Komora na buty musi być, bo gram na hali w grudniu to przychodzę w zimowych butach, a gram w tych tenisowych. Skoro uważacie, że mogę mieć bag na 12 rakiet, to super. A ten thermobag który Basic sprzedaje w podpisie to może być?

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”