Awatar użytkownika
mulleen
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 429
Rejestracja: 25 sty 2011, 20:14
Lokalizacja: Szczecin

Jaki tłumik?

Potrzebuję tłumika do rakiety Slazenger Xcel Ultimate (główka 100cali^2 - klasyczny kształt, układ strun 16x19). Nie chcę raczej żadnego "bydlaka". Oby dobrze siedział i obejmował 2 struny.
Dzięki z góry!
NTRP: 4.0
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Jaki tłumik?

Uu, to może być problem ;). Bo dla każdego ten sam tłumik generuje inne odczucia. Poza tym sam spotkałem się parę razy z takimi sytuacjami, że ten sam tłumik w jednej rakiecie "pracował" a w innej nie. Inna kwestia, że są tłumiki, które tłumią bardziej i te, które tłumią mniej.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jaki tłumik?

Jednym z mniejszych, który ma całkiem dobre właściwości, a przy tym nie wypada jest Tecnifibre Vibra Clip.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Jaki tłumik?

Ja polecam Tourna Vibra Damp P. Sampras.
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
RommeL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 23 cze 2011, 21:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt: Facebook

Re: Jaki tłumik?

Od wczoraj jestem posiadaczem tłumika Head Perfect Damp. Mogę szczerze polecić każdemu. Jest na 4 struny i z pianki PU.

Obrazek
NTRP 4.5?
HEAD Graphene XT Radical Pro

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”