Kamil
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 12 gru 2010, 11:33

Thermobagi Head

Jak wyżej potrzebuję thermobagu. Ma pomieścić od 4 do 5 rakiet, ciuchy na zmianę, buty, puszkę piłek, 2 butelki wody (dużo piję latem w czasie meczu na punkty :wink: ) ręcznik. I to wszystko. Mają mieć szelki do noszenia na plecach.

Myślałem głównie o tych ponieważ mogę mieć spory rabat. :wink:
http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... COMBI.html

http://www.strefatenisa.com.pl/product. ... roduct=702
Inne propozycje również mile widziane, i jeszcze powiedzcie czy te torby będą za duże, za małe. :wink:

Mój budżet to do 350 zł.
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Thermobagi Head

Mam Monstercombi, tylko że z serii Prestige. Wady? Brak wbudowanych kieszeni na buty i mokre ciuchy. Za to są worki (w niektórych seriach Head ich nie daje!) które spełniają swoje zadanie. Torba jest duża, pojemna i wygodna w noszeniu. Nie jest tak sztywna jak Tecnifibre ale za to waży mniej.
Ja w lato zwykle w niej noszę 4 rakiety w pokrowcach, 2 puszki po 4 piłki, kamizelkę, dres, komplet ręcznik + zapas frotek, kosmetyczkę i 1,5L wody. Wszystko się mieści bezproblemowo a jeszcze zostaje trochę miejsca.
Nie używałem nigdy innych toreb niż Head (z małym odskokiem do Babolata) więc nie chcę ich porównywać do innych producentów.
Ja ze swojej jestem zadowolony i nie szukam dla niej na razie zamiennika.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Thermobagi Head

Wizualnie torby Head-a są całkiem ładne i przemyślane.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Kamil
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 12 gru 2010, 11:33

Re: Thermobagi Head

Również mi się podobają. Ta pierwsza torba (Monstercombi) wydaje się taka bardziej masywna, usztywniona. Tylko nie wiem czy w niej jest worek na buty, bo to by mi się przydało.
Może akurat jest tu na forum ktoś kto ma tą torbę. :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Thermobagi Head

Kamil pisze:Tylko nie wiem czy w niej jest worek na buty, bo to by mi się przydało. Może akurat jest tu na forum ktoś kto ma tą torbę. :)
Jest coś takiego jak strona producenta. :-|
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Kamil
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 12 gru 2010, 11:33

Re: Thermobagi Head

Dzięki ED wystarczyło pomyśleć, teraz nie będę kupował w ciemno. Jeszcze raz dzięki.

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”