Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Torba dla Gary'ego

Nadeszła wiekopomna chwila - postanowiłem zmienić swoją torbę - starego, wysłużonego Wilsona, modelu nawet nie znam, choć obecny Pro Staff bardzo mi ją przypomina, zarówno kolorem, jak i krojem. Z racji tego, że nigdy jakoś przesadnie się nie interesowałem tym sprzętem, a do tego ten Wilson jest moją pierwszą torbą, chciałbym prosić o podesłanie kilku propozycji. Oczywiście sam też zrobiłem już rozeznanie, zarówno na stronach sklepów, jak i wśród znajomych, ale informacji nigdy za wiele, a ja jestem strasznie przywiązany do swoich rzeczy, więc nowa torba posłuży mi pewnie ładnych parę lat. Tamtą mam od marca 2006.

Żeby nie zanudzać - kilka kryteriów, które będę brał pod uwagę:

- szelki, żeby mogła służyć za plecak. Czasem planuję jeździć na korty rowerem, a przewieszanie jednego paska przez szyję już mnie wkurza.
- komora termiczna. Często zostawiam sprzęt w bagażniku, bo po pierwsze nie chce mi się nosić do domu, albo łazić z torbą po uczelni, a po drugie czasem nie chcę, żeby w domu wiedzieli, że jadę grać, więc zostawiam na noc w bagażniku, żeby nie było widać po co wychodzę. :wink:
- moja obecna torba ma 2 komory główne i malutką kieszonkę na drobnicę. Jest już trochę za mała dla mnie, z czasem wożę coraz więcej badziewia ze sobą, więc wolałbym mieć pojemniejszą torbę. Ale też nie dom na plecach, ja nie baba, żeby wozić ze sobą całą szafę. rotfl
- nie jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o wygląd, ale szanujmy się, nie chcę nic oczojebnego ani w pedalskich kolorach, świecenie się jak psu jajca też nie jest mile widziane.
- jakoś nie przepadam za rzeczami z czyimś podpisem itp, ale jest jeden wyjątek, torba sygnowana nazwiskiem Samprasa nie przeszkadza mi zupełnie, a nawet całkiem mi się podoba.

Ktoś ma jakieś sugestie, albo podpowiedzi na co jeszcze zwrócić uwagę?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Torba dla Gary'ego

Awatar użytkownika
MaciasPL
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2008, 14:30
Lokalizacja: Płock

Re: Torba dla Gary'ego

Obrazek
Ja mam taką, z tym że jakby bardziej błyszczący materiał. Bardzo sobie chwalę :wink:
Ma szelki (tez czasem śmignę na rowerze i nie uwiera), trzyma kształt, funkcjonalne kieszenie. Też zdażało mi się zostawić na noc w aucie i problemów z naciągami nie było. Jedna komora termo na max 3 szpadle, druga na cichy itp.
Nie rzuca sie mocno w oczy i cena chyba do zakceptowania (ok.160)
Obrazek
BLX2 Six.One Team


Żeby mi się tak chciało... jak mi się nie chce.
dariuszek75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 2 sie 2009, 15:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Torba dla Gary'ego

Może więc coś takiego... podobno wkrótce dostępna...
http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... -2009.html

Albo inna propozycja:
Tecnifibre Tour Gold VO2 Max 6R lub 9R
http://protenis.com.pl/index.php?strona ... gi#hak_788

Ale chyba pierwsza propozycja przebije wszystkie, ciekawe dlaczego.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Torba dla Gary'ego

dariuszek75 pisze: Albo inna propozycja:
Tecnifibre Tour Gold VO2 Max 6R lub 9R
http://protenis.com.pl/index.php?strona ... gi#hak_788
Przyznam się szczerze, że nową torbę rozważam od kilku dni, wczoraj przeglądałem strony i w efekcie dziś śniło mi się, że mam nową torbę i to była właśnie ta. Tylko z słyszałem, że ta torba nie ma komory termo, nie wiem na ile to prawda, ktoś się orientuje?

Przeglądając strony nie zwróciłem uwagi na Babolata podesłanego od Gurala, ale jak teraz patrzę, to wizualnie mi pasuje. Wie ktoś, jak z funkcjonalnością?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Torba dla Gary'ego

Gary pisze:Tylko z słyszałem, że ta torba nie ma komory termo, nie wiem na ile to prawda, ktoś się orientuje?
Zdaje się że tak... Są jej recki na forum, 12-stki ED'a, 9-tki Jurka (nie zweryfikowane, wierzę na słowo ;) ) i mojej 6-stki.
Od razu mówię, że 6 jest naprawdę mała. Jest mniejsza od niektórych trójek z tego co pamiętam. Ja się spokojnie mieszczę, bo zwykle nie wożę (2 rakiety, koszulka, skarpety, buty, piłki, woda, parę naciągów, owijek) dużo rzeczy, ale Tobie może być mało.
Gary pisze:Przeglądając strony nie zwróciłem uwagi na Babolata podesłanego od Gurala, ale jak teraz patrzę, to wizualnie mi pasuje. Wie ktoś, jak z funkcjonalnością?
Mój kumpel ma 6-stkę (nawet APD'kiem gra, więc wszystko się zgadza, poza tym że on odbija wersją z Cortexem ;) ), bardzo sobie chwali, nie ma zastrzeżeń.

Jeszcze mój partner deblowy ma Heada Extreme, też nigdy na nią nie narzekał. W sumie nikt z moich znajomych nie pamiętał żeby mówił coś złego o swojej torbie.

BTW. Jeszcze niedawno miałem w podpisie ogłoszenie od kumpla, który chce sprzedać Heada Tour Team 12. Wersja tenisowa <- link, Wersja squashowa - więcej szczegółów <- link. Chciał za nią 50 zł + koszty przesyłki. Ogłoszenie jest raczej wciąż aktualne, jak co mogę podać kontakt do niego.
out of business
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Torba dla Gary'ego

Gary pisze:
dariuszek75 pisze: albo inna propozycja :
TECNIFIBRE TOUR GOLD VO2 MAX 6R lub 9R
http://protenis.com.pl/index.php?strona ... gi#hak_788
Przyznam się szczerze, że nową torbę rozważam od kilku dni, wczoraj przeglądałem strony i w efekcie dziś śniło mi się, że mam nową torbę i to była właśnie ta. Tylko z słyszałem, że ta torba nie ma komory termo, nie wiem na ile to prawda, ktoś się orientuje?

Przeglądając strony nie zwróciłem uwagi na Babolata podesłanego od Gurala, ale jak teraz patrzę, to wizualnie mi pasuje. Wie ktoś, jak z funkcjonalnością?
Mam Tecnifibre 9-tkę. Kolor czarno-czerwono-biały. Faktycznie nie ma komory termo.
Ogólnie torba jest świetna - w dziale recenzje wisi gdzieś moja recka. Zdaje się, że protenis ma teraz w promocji 12-stkę za 199 zł.
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
dariuszek75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 2 sie 2009, 15:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Torba dla Gary'ego

Gary, a z ciekawości Wilson [K]Pro Tour Super 6 Pete Sampras 2009 nie bardzo pasuje? Za mała? ...czy może cena (gdzieś koło 280 zł.) przeszkadza?
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Torba dla Gary'ego

Pasuje mi wyglądowo, ale muszę zobaczyć na żywo, czy jest wystarczająco duża. Cena chyba ok, to będzie mój prezent na imieniny, więc raczej rodzice sfinansują.
Jeśli rozmiar będzie ok, to pewnie właśnie na nią się skuszę.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Torba dla Gary'ego

Jak nie lubię Babolca tak mam ich termobag na 12 rakiet od kilku lat i jestem zadowolony. Koledzy też mają i też są zadowoleni. Temperaturę dobrze trzyma bo nawet bidon w upalne dni nadal jest chłodny choć torba stoi w pełnym słońcu np. 1.5 godziny (jest czarna). Torby nie mają tych idiotycznych siateczkowych kieszeni. Mam taką Nike i przestałem jej używać bo jak tylko coś zaczynało kropić to trzeba było lecieć i przekładać komórkę, dokumenty, kluczyki itd. Ewentualnie przy laniu kortu można było sobie spłukać przez przypadek.
Modelu Ci nie podpowiem bo to kwestia gustu, wypowwiadam się tylko co do jakości i wykonania.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Torba dla Gary'ego

Gary pisze:Pasuje mi wyglądowo, ale muszę zobaczyć na żywo, czy jest wystarczająco duża.
Ja mam Pro Tour Super 6 Samprasa. Jeśli bardzo jesteś zainteresowany to możemy się gdzieś ustawić, to sobie zobaczysz torbę.
Vivid pisze:mam ich termobag na 12 rakiet od kilku lat i jestem zadowolony
Mój brat ma termobag Babolata Aero Pro Drive x12 i sobie chwali. Gdybym nie miał Wilsona to bym się zastanawiał nad tymi dwoma modelami dość solidnie.

Co do mojego Wilsona, to wchodzi naprawdę dużo rzeczy - 2 rakiety, piłki, owijki, duperele, koszulki, spodenki, buty, skarpetki, piłki, wody 3x0,5 litra, 2 ręczniki średniej wielkości, bluza, bandaże, medykamenty i nie wiadomo co jeszcze tam noszę. Kwestia tylko tego, że nie ma takiej małej przegrody na np. kluczyki/portfel. Wszystko trzeba wpakować do jednej większej komory i później czasem jest problem ze znalezieniem kluczy. To jedyna wada, jaką mogę powiedzieć.

Co do Babolca, to solidne wykonanie, chyba skóra, sztywna torba. Większa od mojej, tam to wejdzie chyba pół sklepu tenisowego. Brat jest zadowolony.
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Torba dla Gary'ego

Gary pisze: - nie jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o wygląd, ale szanujmy się, nie chcę nic oczojebnego ani w pedalskich kolorach, świecenie się jak psu jajca też nie jest mile widziane.
Wyrafinowane masz oczekiwania :D.

Gary, na twoim miejscu kupiłbym jak największą torbę. Z dwóch powodów, oba związane z walorami twojego wzrostu. W dużym termobagu bez problemu się zmieścisz i w razie zmian pogody lub potrzeby dasz radę przekimać się, a jak będziesz z taką torbą wchodził na kort (czy też ona na Tobie) to będziesz wzbudzał duży respekt i szacunek u rywala :P.
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Torba dla Gary'ego

TadX pisze:Co do mojego Wilsona, to wchodzi naprawdę dużo rzeczy....
Ja Cię ... Jak tam czytam, to się zastanawiam czy Ty coś w domu zostawiasz, czy wszystko ze sobą zawsze zabierasz do tej torby, żeby być zwartym i gotowym na wszystko, a nie tylko na grę w tenisa rotfl
Obrazek
_____
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Torba dla Gary'ego

htb pisze:Ja Cię ... Jak tam czytam, to się zastanawiam czy Ty coś w domu zostawiasz, czy wszystko ze sobą zawsze zabierasz do tej torby, żeby być zwartym i gotowym na wszystko, a nie tylko na grę w tenisa rotfl
Prosta zasada - jeśli coś może się przydać i wejdzie do torby/plecaka to znaczy, że jest potrzebne ;)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Torba dla Gary'ego

Dzięki za podpowiedzi. Mój wybór padł na
Babolat TEAM BLACK X9. Jak tylko dowiedziałem się, że Vivid ma torbę Babolata, nie wahałem się ani chwili, w końcu zawsze chciałem być taki jak on. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Torba dla Gary'ego

Jakoś odnoszę dziwne wrażenie że jesteś nieszczery ... :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Torba dla Gary'ego

Już ponad miesiąc po zakupie, więc kilka słów komentarza. Torba bardzo wygodna, pojemna i funkcjonalna. W piątek przetestowałem ją na rowerze. O wiele lepiej się mi jeździ teraz niż z poprzednią torbą. Jednak dwie szelki to nie jedna, do tego ta wygodnie układa się na plecach. To był dobry zakup.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Torba dla Gary'ego

No widzisz, Babolat a dobry, i to mnie najbardziej boli ... :)

To dobrze że jesteś zadowolony :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”