Torba na 8-9rakiet o jakości i trwałości premium?

Regulamin forum
Ten Dział służy do zadawania wszelkich pytań odnoszących się wyłącznie do doboru sprzętu dla siebie. Dyskusje o samym sprzęcie ogólnie prowadzimy w innym, właściwym ku temu dziale.

Temat wątku musi być krótki i jasno sprecyzowany (nic w stylu "proszę pomóżcie!"). Najlepiej podeprzeć się klasyfikacją NTRP dostępną na Forum (wystarczy poszperać) i zatytułować temat np: "wybór rakiety dla NTRP 2.0". Im więcej informacji podacie tym lepiej będziemy mogli Wam pomóc.

Dla utrzymania porządku prosimy o tworzenie zawsze własnego nowego zapytania o dobór sprzętu (nie dopisywanie się do cudzych). Po otrzymaniu pomocy / podjęciu decyzji przez autora temat zostanie zamknięty. Jednocześnie co jakiś czas będą zamykane wszystkie tematy z zapytaniami, w których nie było wpisów przez ponad miesiąc.

Prosimy nie zadawać moderatorom pytań o sprzęt na PM-ach. Nie będziemy na nie odpowiadać. Odpowiadamy jak wszyscy inni na forum, bo wtedy każdy może z tego skorzystać.

Oczywiście również tutaj obowiązują wszelkie zasady RegForu.
Tomkyw
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz

Torba na 8-9rakiet o jakości i trwałości premium?

Post autor: Tomkyw » 14 lip 2020, 07:17

Cześć.
Szukam torby na 8-9 rakiet.Ważne aby torba komory na rakiety miała po przeciwległych stronach, komory termo(min 1szt), komora na buty, szelki i rączkę do noszenia.Zależy mi aby była wykonana z trwałych materiałów(mój obecny Pacific po prostu się kruszy) jakości premium a ergonomia była na najwyższym poziomie.Proszę o Wasze propozycje?
Myślałem o Dunlopie Cx Performence 9rkt, ale trochę martwi mnie brak jakichkolwiek wszywek na elementach leżących na korcie typu spód torby.
Fajny był Babolat Pure Aero x9, ale to już było....
Obrazek AG 4D 3hundred Tour

Awatar użytkownika
rafbat
Obywatel Forum
Obywatel Forum

Re: Torba na 8-9rakiet o jakości i trwałości premium?

Post autor: rafbat » 15 lip 2020, 07:15

Tak z ciekawości - zauważacie jakikolwiek wpływ komory thermo na chociażby stan naciągu w rakiecie?
"Nie ten umiera, co właśnie umiera,
lecz ten, co żyjąc w martwej kroczy chwale"

~Jacek Kaczmarski

Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG

Awatar użytkownika
Vivid
Błąd Skryptu
Błąd Skryptu

Post autor: Vivid » 15 lip 2020, 09:48

rafbat pisze:
15 lip 2020, 07:15
Tak z ciekawości - zauważacie jakikolwiek wpływ komory thermo na chociażby stan naciągu w rakiecie?
Nie, ale ja wrzucam torbę do bagażnika i jadę na kort, jak wracam torba do domu.
Jeżeli ktoś podróżuje dłużej komunikacją publiczną, czy chce trzymać torbę w bagażniku na stałe, to ....
W pierwszym przypadku termo ma wpływ jak nie ma dużego mrozu i jedzie się do godziny (tyle pamiętam z młodości). W drugim nie pomoże, kicha ze strunami gotowa.
Pamiętam jak kiedyś pojechaliśmy za młodu tramwajem na trening na MKT, pokrowce pojedyncze, bez termo. Na hali nie dało się grać jakieś 15 minut, piłki nie dolatywały do siatki (sic!), taki makaron. Jak się sprzet zagrzał to poszło. :P
Ale to były wczesne lata 90-te, inne naciągi ... i mrozy. rotfl

Jak mocno pocą się komuś dłonie to też warto po powrocie przynajmniej otworzyć komorę z rakietami. Wilgoć z "odparowujących" owijek znajdzie ujście. Chyba że zmienia się owijki co 1-2 gry, wtedy nie ma sensu.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Tomkyw
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz

Post autor: Tomkyw » 15 lip 2020, 20:39

A jakieś sugestie co do toreb?

msq
Początkujący
Początkujący

Post autor: msq » 15 lip 2020, 21:16

Tomkyw pisze:
15 lip 2020, 20:39
A jakieś sugestie co do toreb?
Kupiłem miesiąc temu tę:

https://www.decathlon.pl/torba-pure-9r- ... 07203.html

Spełnia wszystko, co wymieniłeś.

Awatar użytkownika
Vivid
Błąd Skryptu
Błąd Skryptu

Post autor: Vivid » 16 lip 2020, 14:26

Użytkowałem kilka termobagów Babolata. Wzornictwem jakoś nie powaliły, przemyślanym rozkładem kieszeni też, taki standard. Ale na pewno były solidne i długo służyły. Ponoć i Tecnifibre są OK. Wilsony i Heady nie grzeszą trwałością, zamki są słabe, bywają słaaaaaabiuuuutkie. :P

Sam używam Nike Court Tech 1. Ergonomia noszenia nie powala, ale jak wrzucasz do bagażnika samochodu to w sumie jakie to ma znaczenie? ;) O tej torbie mogę powiedzieć, że jest jak Adidasy Barricade (te pierwsze generacje) - no nie do zajechania. :::gd:::
Kumpel kupił ostatnio Head Gravity Duffle Bag. Wygodna i przemyślana torba. Wygląda też solidnie, jak pożyje to jednak nie wiem ... Zamki nie wyglądają ani na jakieś solidne, ale i nie na gówniane.
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Tomkyw
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz

Post autor: Tomkyw » 17 lip 2020, 19:44

Kupiłem używanego Babolata French Open z 2015 na 6rkt, ma delikatne przecierki żółtego koloru tak nienaganna przynajmniej na fotkach,ale co ważne wykonana naprawdę porządnie.Poza tym zapłaciłem 120 PLN zamiast 350 za Dunlopa

Awatar użytkownika
Vivid
Błąd Skryptu
Błąd Skryptu

Post autor: Vivid » 18 lip 2020, 06:33

To długiego użytkowania! :)

Tomkyw
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz

Post autor: Tomkyw » 18 lip 2020, 18:41

Wyczuwam ironię 😆 nawet jak się rozsypie to jest to wkalkulowane w ryzyko zakupu używki, ale przy tej cenie myślę że warto to ryzyko podjąć,

Torba jest w świetnym stanie ale no właśnie podobno miała być na 6 rakiet a mieszczą sie 4 o co chodzi i czy to norma że ilości katalogowe są zawyżone?
Czy jak bym chciał zmieścić 6rakiet muszę kupić 9 a jak 8-9rakiet to mam kupić 12?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”