Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Wygodny plecak na rower

Jako, że po latach poszukiwań znalazłem jakieś grywalne ( !? ) korty w moim mieście, postanowiłem zrzucić trochę balastu i jeździć na nie rowerem.

Tu pojawia się problem, ponieważ nie chce mi się tarabanić przez całe miasto z termobagiem na plecach.

Pytanie brzmi - czy ktoś może polecić wygodny plecak tenisowy na rower? Idealnie byłoby, gdyby była możliwość zabrania dwóch rakiet, chociaż wtedy pewnie cena mnie powali. Przydałaby się też osobna kieszeń na buty.
Latem zabieram na kort minimalną ilość rzeczy, więc podejrzewam że wszystko zmieści się teoretycznie w standardowej wielkości plecaku.

Wymóg właściwie jest jeden - ma być na tyle komfortowy, żeby mnie nie dźgał i żebym nie żałował, że nie jadę samochodem :) .

Jeśli ktoś ma jakąś praktykę z modelami dostępnymi obecnie w sklepach, proszę o opinie :) .

Ze względu na cenę odpowiada mi takie coś. Niestety nie mam możliwości przymierzenia, więc będę opierał się na waszych opiniach, albo kupował w ciemno :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wygodny plecak na rower

Plecaków nie testowałem, ale jeździłem nawet ostatnio z termobagiem na rowerze, jest wygodnie. Rower miejski, nie "góral", czyli pozycja wyprostowana. Można nawet tak wyregulować paski, że lekko opiera się o bagażnik, idealny komfort.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
van basten
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 31 mar 2015, 09:53

Re: Wygodny plecak na rower

Witajcie (jako że to mój pierwszy wpis na forum to zaczynam w ten sposób).
Ja podobnie jak Vivid pomykam z termobagiem na rowerze. Co prawda mój pojazd to "góral", a termobag Babolat x9 (wszyscy w koło mówią, że jak jadę na kort to się wyprowadzam), ale podróżowanie z termobagiem na plecach jest w ogóle nie uciążliwe. Nie mógłbym się już przestawić na manie plecaka.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Wygodny plecak na rower

Dla mnie problemu z termobagiem też raczej nie ma, po prostu z lenistwa nie chce mi się targać tego tałatajstwa :D . Tak sobie pomyślałem, że plecaczek będzie lżejszy i poręczniejszy, ale jak nie kupię to będę pomykał z torbą. Wiele w niej latem nie ma, to i ciężar inny niż w zimowe wypady na drugi koniec kraju :] .

van basten - świetny nick :::gd::: , gdyby nie moja fascynacja Holendrem też bym sobie taki walnął :) . Ale wtedy Gullit i Rijkaard mogliby się obrazić :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wygodny plecak na rower

Mam i używam plecaka na rakiety na rowerze i jest to wygodne jeżeli nie trzeba go zapakować maksymalnie.
Mój ma jeszcze dolny pas, który go stabilizuje w czasie jazdy.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wygodny plecak na rower

Tak czy siak lepiej przymierzyć bo dla każdego mogą być inne odczucia. Ja przez pewien czas brałem plecak zwykły a rakietę w pokrowcu. Dawało radę.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wygodny plecak na rower

Jakuboto pisze:Tak czy siak lepiej przymierzyć bo dla każdego mogą być inne odczucia. Ja przez pewien czas brałem plecak zwykły a rakietę w pokrowcu. Dawało radę.
Ale Ty masz rogi, przeprawione przez ;) ... co ustaliliśmy w innym wątku rotfl , zatem masz trochę inny balans. :::jezor:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wygodny plecak na rower

Vivid pisze:
Jakuboto pisze:Tak czy siak lepiej przymierzyć bo dla każdego mogą być inne odczucia. Ja przez pewien czas brałem plecak zwykły a rakietę w pokrowcu. Dawało radę.
Ale Ty masz rogi, przeprawione przez ;) ... co ustaliliśmy w innym wątku rotfl , zatem masz trochę inny balans. :::jezor:::
Wiking ;-).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”