Torba Head Elite All Court

Regulamin forum
Ten Dział służy do zadawania wszelkich pytań odnoszących się wyłącznie do doboru sprzętu dla siebie. Dyskusje o samym sprzęcie ogólnie prowadzimy w innym, właściwym ku temu dziale.

Temat wątku musi być krótki i jasno sprecyzowany (nic w stylu "proszę pomóżcie!"). Najlepiej podeprzeć się klasyfikacją NTRP dostępną na Forum (wystarczy poszperać) i zatytułować temat np: "wybór rakiety dla NTRP 2.0". Im więcej informacji podacie tym lepiej będziemy mogli Wam pomóc.

Dla utrzymania porządku prosimy o tworzenie zawsze własnego nowego zapytania o dobór sprzętu (nie dopisywanie się do cudzych). Po otrzymaniu pomocy / podjęciu decyzji przez autora temat zostanie zamknięty. Jednocześnie co jakiś czas będą zamykane wszystkie tematy z zapytaniami, w których nie było wpisów przez ponad miesiąc.

Prosimy nie zadawać moderatorom pytań o sprzęt na PM-ach. Nie będziemy na nie odpowiadać. Odpowiadamy jak wszyscy inni na forum, bo wtedy każdy może z tego skorzystać.

Oczywiście również tutaj obowiązują wszelkie zasady RegForu.
amber
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 13 paź 2010, 10:31

Torba Head Elite All Court

Post autor: amber » 7 lip 2014, 14:17

Witam.
Jestem na etapie poszukiwania torby tenisowej (nie termobag), która będzie posiadać przegrodę przynajmniej na 2 rakiety, osobną kieszeń na obuwie oraz główną komorę. Wstępna analiza ofert dostępnych na rynku nie jest oszałamiająca ale wpadła mi "oko" torba marki Head Elite All Court - blue/white.

http://strefatenisa.com.pl/torba-teniso ... 27876.html

Może już ktoś posiada taką torbę i mógłby podzielić się opinią, chętnie przeczytam czy jest warta zakupu.
Z góry za wszystkie sugestie dziękuję.
Pozdrawiam.
Amber

Robinson
Orator
Orator
Posty: 669
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Torba Head Elite All Court

Post autor: Robinson » 19 lut 2016, 15:20

Szukam czegoś podobnego.
Kupiłeś tę torbę? Jeśli tak, to jak wrażenia?
Dla mnie wystarczy torba na 2-3 rakiety.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”