Plecak tenisowy Head Rebel Backpack

Regulamin forum
Ten Dział służy do zadawania wszelkich pytań odnoszących się wyłącznie do doboru sprzętu dla siebie. Dyskusje o samym sprzęcie ogólnie prowadzimy w innym, właściwym ku temu dziale.

Temat wątku musi być krótki i jasno sprecyzowany (nic w stylu "proszę pomóżcie!"). Najlepiej podeprzeć się klasyfikacją NTRP dostępną na Forum (wystarczy poszperać) i zatytułować temat np: "wybór rakiety dla NTRP 2.0". Im więcej informacji podacie tym lepiej będziemy mogli Wam pomóc.

Dla utrzymania porządku prosimy o tworzenie zawsze własnego nowego zapytania o dobór sprzętu (nie dopisywanie się do cudzych). Po otrzymaniu pomocy / podjęciu decyzji przez autora temat zostanie zamknięty. Jednocześnie co jakiś czas będą zamykane wszystkie tematy z zapytaniami, w których nie było wpisów przez ponad miesiąc.

Prosimy nie zadawać moderatorom pytań o sprzęt na PM-ach. Nie będziemy na nie odpowiadać. Odpowiadamy jak wszyscy inni na forum, bo wtedy każdy może z tego skorzystać.

Oczywiście również tutaj obowiązują wszelkie zasady RegForu.
Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Plecak tenisowy Head Rebel Backpack

Post autor: matirow » 11 lis 2013, 17:39

Dużo osób jest z Warszawy i tutaj proszę o pomoc. Ja niestety nie mam dostępu, aby sobie pooglądać ten plecak. A wymiary nie mówią mi za bardzo co by mi się tam zmieściło. Chciałbym wymienić swoją torbę Head Tour Team na plecak tenisowy, z racji że kolejny sezon będę poruszał się sporo na rowerze. Czy ktoś oglądał ten plecak? Trzymał go w ręku? Może mi napisać czy jest pojemy?

Na kort zabieram:
4 piłki
rakietę x2
ręcznik
buty
czapkę z daszkiem
frotki
owijki
woda mineralna lub inny płyn :)

Z racji tego, że będę poruszał się rowerem, strój sportowy będę miał na sobie. Z tego co widzę, to dwie rakiety raczej odpadają.

Mam nadzieję, że ktoś go dla mnie pomaca jak będzie przy okazji w ST.

Link: http://strefatenisa.com.pl/plecak-tenis ... rettyPhoto

Pozdrawiam, matirow
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”