Torba na Rakietę i buty.Do 100-130zł.

Regulamin forum
Ten Dział służy do zadawania wszelkich pytań odnoszących się wyłącznie do doboru sprzętu dla siebie. Dyskusje o samym sprzęcie ogólnie prowadzimy w innym, właściwym ku temu dziale.

Temat wątku musi być krótki i jasno sprecyzowany (nic w stylu "proszę pomóżcie!"). Najlepiej podeprzeć się klasyfikacją NTRP dostępną na Forum (wystarczy poszperać) i zatytułować temat np: "wybór rakiety dla NTRP 2.0". Im więcej informacji podacie tym lepiej będziemy mogli Wam pomóc.

Dla utrzymania porządku prosimy o tworzenie zawsze własnego nowego zapytania o dobór sprzętu (nie dopisywanie się do cudzych). Po otrzymaniu pomocy / podjęciu decyzji przez autora temat zostanie zamknięty. Jednocześnie co jakiś czas będą zamykane wszystkie tematy z zapytaniami, w których nie było wpisów przez ponad miesiąc.

Prosimy nie zadawać moderatorom pytań o sprzęt na PM-ach. Nie będziemy na nie odpowiadać. Odpowiadamy jak wszyscy inni na forum, bo wtedy każdy może z tego skorzystać.

Oczywiście również tutaj obowiązują wszelkie zasady RegForu.
Awatar użytkownika
Gorzki
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 sie 2012, 19:46

Torba na Rakietę i buty.Do 100-130zł.

Post autor: Gorzki » 12 mar 2013, 23:16

Czeeść. Szukam torby do noszenie jednej rakiety, czasem dwóch, oraz butów i innych peryferii. Nie chciałbym aby torba była nie wiadomo jak duża. Przedział 100-130 zł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”