Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Wyprawka dla tenisistek

Sprawa jest zawiła stąd nie pojawiła się ani w rakietach ani w butach.

Dziewczyny dostały się na studia na których do wyboru mają tenis a nie mają sprzętu.
Swoje zadanie już znacie. "No to jak, pomożecie? No Pomożecie." rotfl

Kryteria są takie: Dziewczyny w tenisa nie grały, parę razy odbijały rakietą na tym "korcie". Dziewczyny drobnej budowy, bez absolutnie żadnych preferencji technicznych, NTRP do 1.
Dla utrudnienia podam że nie wiem czy na drugi semestr się na tenisa zapiszą więc:

1. Określ swój NTRP 1.
2. Chwyt dwuręczny
3. / ....../
4. 255-285g z naciągiem
5. / ..... /
6. W miarę łatwego operowania i raczej wyższej mocy własnej
7. Ma być dopasowana na okres pół roku
8. 1 rakieta do 250zł

Byłoby miło gdyby rakieta mało traciła przy ew. odsprzedaży.

Jakieś damskie Heady? Dunlopy?

To zadanie pierwsze, teraz drugie - czyli buty na nawierzchnię uniwersalną. Czemu na taką? Wywiad doniósł że grają na "czymś pomarańczowym", a agent pod przykryciem ( :] ) doprecyzował że to korty ziemne zastępowane czasami przez twarde akrylowe.

Cena jak wyżej

Wierzę w Was.

PS. Jak takie postawienie tematu wymaga rozdzielenia na dwa wątki - rozdzielimy, ale zostawiłem tak żeby dziewczynom się łatwo zaglądało.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyprawka dla tenisistek

Jak ma mieć dobrą wartość od sprzedażową to chyba musi być jakiś Babolat. :D

Jeśli nie grają i nie wiedzą czy będą grać, a ma być to nowe, to ja bym wziął rakietę budżetową w stylu: Babolat Contact Team

Jak nieograniczony budżet to B. Pure Drive Lite - w razie czego łatwo sprzedać.

A jeśli ja bym podejmował decyzję, to poszukałbym po znajomych używanej rakiety (w miarę lekkiej i niealuminiowej) i dał taką na próbę.
Sam mam w domu takie dwie, jedna nowa i żona na Allegro nie mogła jej opchnąć nawet za 49zł więc można w ten sposób trafić rakietę naprawdę tanio.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wyprawka dla tenisistek

Forumowicz qxt wrzucił to do działu "Okazje":
http://www.decathlon.pl/blade-lite-blx-id_8174592.html

19,99PLN powyżej ustalonej granicy ale ramy naprawdę blisko wymagań i to nie są jakieś ekonomy.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”