Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Pro's Pro G/I Tacky

Mam pytanie, czy te owijki nadają się do czegoś? Obecnie używam Yonkowych Super Grap. Te Pro's Pro są bardzo tanie i czy to znaczy badziewne? Mogą być nietrwałe, za tą cenę mogę zmieniać co 2h.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Są niezłe, przypominają Wilsonowskie Pro'sy, a cena czyni z nich nawet lepszą propozycję niż te drugie. Generalnie dobrze się kleją.
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Ja na nie przeszedłem "I" i nie zamierzam wrócić. Jeszcze gram pierwszym nawinięciem i nie widać przetarć a w tym momencie Yonki oddychały już spodem.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Kupiłem. W życiu nie miałem większego badziewia w ręce. Ma ktoś urodziny ? To wyśle 29 sztuk jako prezent.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Czemu badziew, co tam nie tak?
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Grubość, nieprzyjemna w dotyku. Każdy woli co innego, niestety to nawet koło Yonexów nie leżało, czy też Tournów Grip.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Madox pisze:Kupiłem. W życiu nie miałem większego badziewia w ręce. Ma ktoś urodziny ? To wyśle 29 sztuk jako prezent.
Mi możesz... Mój adres to Lębork ul. Jodłowa 10 84-300.

E: To był żart... oczywiście.
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2012, 18:15 przez Martinek, łącznie zmieniany 1 raz.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Pro's Pro G/I Tacky

A bywa tak. Tak dając przykład, to zanim zacząłem używać białych Yonków, to miałem zieloną, czarną i chyba żółtą. Co dziwne, te kolorowe w ogóle mi nie siadły. Właśnie takie nieprzyjemne uczucie było. Przy białych jest wszystko ok. No nic, może opylisz komuś te Tacky ;).
Awatar użytkownika
MikeP
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 30 maja 2009, 22:19

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Ja używam Pro'sPro P.G #2 i powiem że sprawują się lepiej niż Yonexy (zdecydowanie lepiej kleją i zarazem dłużej, czucie też ok, no a cena nieporównywalna) - polecam
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Martinek pisze:
Madox pisze:Kupiłem. W życiu nie miałem większego badziewia w ręce. Ma ktoś urodziny ? To wyśle 29 sztuk jako prezent.
Mi możesz... Mój adres to Lębork ul. Jodłowa 10 84-300.
Refleks też jest w cenie. :D Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. :::gd:::
MikeP pisze:Ja używam Pro'sPro P.G #2 i powiem że sprawują się lepiej niż Yonexy (zdecydowanie lepiej kleją i zarazem dłużej, czucie też ok, no a cena nieporównywalna) - polecam
Dokładnie takie są również moje odczucia. Jestem jednak w kropce, ktoś w sobotę przegrał mecz, to pewnie one. Zrobię dochodzenie i poszukam pierwszych śladów zużycia. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Pro's Pro G/I Tacky

Podeślijcie konkretny link do Waszych modeli (PitS, MikeP) bo tyle tego o podobnym oznaczeniu, że zwariować można.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Pro's Pro G/I Tacky

PitS pisze:
MikeP pisze:Ja używam Pro'sPro P.G #2 i powiem że sprawują się lepiej niż Yonexy (zdecydowanie lepiej kleją i zarazem dłużej, czucie też ok, no a cena nieporównywalna) - polecam
Dokładnie takie są również moje odczucia. Jestem jednak w kropce, ktoś w sobotę przegrał mecz, to pewnie one. Zrobię dochodzenie i poszukam pierwszych śladów zużycia. :D
Jest już nas trzech, ostatnio kupiłem nawet 9 sztuk, bo bardzo dobrze mi się gra tymi owijkami, idealne trzymanie, rakieta mi się nie ślizga, zużywa się wolno, a do tego starszy pan w Protenisie zrobił mi promocję na nie, więc nie przepłaciłem. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Ja też używam PG#2 odkąd tylko się pokazał i zmieniać nie zamierzam. Ogólnie to na gołą rakietę nawijam dwie takie i mam mięcutko jak kaczuszka :). Problemy z odciskami zniknęły. Czasem tylko trochę za bardzo śliskie są jak się ręka dobrze spoci. Ale wtedy biorę drugą rakietę i jest ok.
Piotr Szyba.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Pro's Pro G/I Tacky

hitman pisze:Ja też używam PG#2 odkąd tylko się pokazał i zmieniać nie zamierzam. Ogólnie to na gołą rakietę nawijam dwie takie i mam mięcutko jak kaczuszka :) Problemy z odciskami zniknęły. Czasem tylko trochę za bardzo śliskie są jak się ręka dobrze spoci. Ale wtedy biorę drugą rakietę i jest ok.
Zaciekawiło mnie... a jak zmieniasz to jedną, czy dwie owijki?
Awatar użytkownika
MikeP
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 30 maja 2009, 22:19

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Ja używam PG #2, świetna owijka i do tego tania :::gd::: .
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pro's Pro G/I Tacky

TadX pisze:
hitman pisze:Ja też używam PG#2 odkąd tylko się pokazał i zmieniać nie zamierzam. Ogólnie to na gołą rakietę nawijam dwie takie i mam mięcutko jak kaczuszka :) Problemy z odciskami zniknęły. Czasem tylko trochę za bardzo śliskie są jak się ręka dobrze spoci. Ale wtedy biorę drugą rakietę i jest ok.
Zaciekawiło mnie... a jak zmieniasz to jedną, czy dwie owijki?
Ja z tego powodu mam dwie rakiety :). Nie dlatego że jestem taki dobry, albo że się boję że mi naciąg pójdzie. Dlatego że jak mi się jedna rączka zapoci, to biorę te drugą :P.
I owijki oczywiście zmieniam regularnie. Zazdroszczę tym, którym się łapy nie pocą i mogą miesiącami nie zmieniać owijek.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Pro's Pro G/I Tacky

MikeP pisze:Bugaloo proszę bardzo -
http://www.protenis.com.pl/owijki/pros_ ... 1073572458
Dzięki, obstawiałem że to o te chodzi właśnie (po głębszej analizie wątku) :::gd:::
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Pro's Pro G/I Tacky

No żesz jasna d**a, kolejny model.

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”