Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Ja tych nowych nie używałem, ale ExtraTacky były dla mnie ok. A największą porażką ze starej serii była moim zdaniem właśnie Ichiban :).
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pro's Pro G/I Tacky

PitS pisze:
abaszydze pisze:Najgorsze owijki jakich używałem. Z Pro's Pro tylko Ichiban, a złośliwie akurat zaprzestali produkcji.
Czyli my z Hitmanem jesteśmy jacyś inni. (Tato, czy ja jestem jakiś inny? Tofik, ty nie jesteś inny, ty po prostu jesteś ........... wyjątkowy!) rotfl
Chyba oryginalny ;-P.
Obrazek Speed Graphene MP
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Dopóki mi pasuje, jest ok. Jakoś nigdy nie interesowały mnie kanty, bo i tak zawsze trzymam rakietę lewą ręką za widełki i stąd wiem jak łapać.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Pro's Pro G/I Tacky

hitman pisze:Dopóki mi pasuje, jest ok. Jakoś nigdy nie interesowały mnie kanty, bo i tak zawsze trzymam rakietę lewą ręką za widełki i stąd wiem jak łapać.
Moje lustrzane odbicie. O_O (bo ja prawą). Hitman niechcący rozwiązał mój odwieczny dylemat: czemu ludzie przykładają taką wagę do tych kantów i do kształtu rączki? Dla mnie to wsio ryba. Teraz już wiem czemu, u mnie do dokładnego pozycjonowania rakiety do każdego uderzenia służy druga ręka a ona nie dotyka rączki. Oburęcznym potrzebne są kanty.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Pro's Pro G/I Tacky

O_O
Dzieci... nie czytajcie tego... :lol:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Pro's Pro G/I Tacky

"Obcy" są wśród nas ... rotfl
Mamy dowody, będziemy sławni :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”