Pro's Pro G/I Tacky

Regulamin forum
Ten Dział służy do zadawania wszelkich pytań odnoszących się wyłącznie do doboru sprzętu dla siebie. Dyskusje o samym sprzęcie ogólnie prowadzimy w innym, właściwym ku temu dziale.

Temat wątku musi być krótki i jasno sprecyzowany (nic w stylu "proszę pomóżcie!"). Najlepiej podeprzeć się klasyfikacją NTRP dostępną na Forum (wystarczy poszperać) i zatytułować temat np: "wybór rakiety dla NTRP 2.0". Im więcej informacji podacie tym lepiej będziemy mogli Wam pomóc.

Dla utrzymania porządku prosimy o tworzenie zawsze własnego nowego zapytania o dobór sprzętu (nie dopisywanie się do cudzych). Po otrzymaniu pomocy / podjęciu decyzji przez autora temat zostanie zamknięty. Jednocześnie co jakiś czas będą zamykane wszystkie tematy z zapytaniami, w których nie było wpisów przez ponad miesiąc.

Prosimy nie zadawać moderatorom pytań o sprzęt na PM-ach. Nie będziemy na nie odpowiadać. Odpowiadamy jak wszyscy inni na forum, bo wtedy każdy może z tego skorzystać.

Oczywiście również tutaj obowiązują wszelkie zasady RegForu.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior

Pro's Pro G/I Tacky

Post autor: Madox » 28 sie 2012, 18:16

Mam pytanie, czy te owijki nadają się do czegoś? Obecnie używam Yonkowych Super Grap. Te Pro's Pro są bardzo tanie i czy to znaczy badziewne? Mogą być nietrwałe, za tą cenę mogę zmieniać co 2h.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S

Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Post autor: sledz136 » 28 sie 2012, 18:46

Są niezłe, przypominają Wilsonowskie Pro'sy, a cena czyni z nich nawet lepszą propozycję niż te drugie. Generalnie dobrze się kleją.
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors

Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Kontakt:

Post autor: PitS » 28 sie 2012, 18:50

Ja na nie przeszedłem "I" i nie zamierzam wrócić. Jeszcze gram pierwszym nawinięciem i nie widać przetarć a w tym momencie Yonki oddychały już spodem.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior

Post autor: Madox » 3 wrz 2012, 16:23

Kupiłem. W życiu nie miałem większego badziewia w ręce. Ma ktoś urodziny ? To wyśle 29 sztuk jako prezent.
Wilson Pro Staff 97S

TadX
Senior
Senior

Post autor: TadX » 3 wrz 2012, 16:37

Czemu badziew, co tam nie tak?

Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior

Post autor: Madox » 3 wrz 2012, 16:42

Grubość, nieprzyjemna w dotyku. Każdy woli co innego, niestety to nawet koło Yonexów nie leżało, czy też Tournów Grip.
Wilson Pro Staff 97S

Martinek
Senior
Senior

Post autor: Martinek » 3 wrz 2012, 16:44

Madox pisze:Kupiłem. W życiu nie miałem większego badziewia w ręce. Ma ktoś urodziny ? To wyśle 29 sztuk jako prezent.
Mi możesz... Mój adres to Lębork ul. Jodłowa 10 84-300.

E: To był żart... oczywiście.
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2012, 17:15 przez Martinek, łącznie zmieniany 1 raz.

TadX
Senior
Senior

Post autor: TadX » 3 wrz 2012, 16:47

A bywa tak. Tak dając przykład, to zanim zacząłem używać białych Yonków, to miałem zieloną, czarną i chyba żółtą. Co dziwne, te kolorowe w ogóle mi nie siadły. Właśnie takie nieprzyjemne uczucie było. Przy białych jest wszystko ok. No nic, może opylisz komuś te Tacky ;).

Awatar użytkownika
MikeP
Początkujący
Początkujący

Post autor: MikeP » 3 wrz 2012, 17:04

Ja używam Pro'sPro P.G #2 i powiem że sprawują się lepiej niż Yonexy (zdecydowanie lepiej kleją i zarazem dłużej, czucie też ok, no a cena nieporównywalna) - polecam

Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Kontakt:

Post autor: PitS » 3 wrz 2012, 17:06

Martinek pisze:
Madox pisze:Kupiłem. W życiu nie miałem większego badziewia w ręce. Ma ktoś urodziny ? To wyśle 29 sztuk jako prezent.
Mi możesz... Mój adres to Lębork ul. Jodłowa 10 84-300.
Refleks też jest w cenie. :D Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. :::gd:::
MikeP pisze:Ja używam Pro'sPro P.G #2 i powiem że sprawują się lepiej niż Yonexy (zdecydowanie lepiej kleją i zarazem dłużej, czucie też ok, no a cena nieporównywalna) - polecam
Dokładnie takie są również moje odczucia. Jestem jednak w kropce, ktoś w sobotę przegrał mecz, to pewnie one. Zrobię dochodzenie i poszukam pierwszych śladów zużycia. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran

Pro's Pro G/I Tacky

Post autor: bugaloo » 3 wrz 2012, 17:12

Podeślijcie konkretny link do Waszych modeli (PitS, MikeP) bo tyle tego o podobnym oznaczeniu, że zwariować można.

Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!

Post autor: Gary » 3 wrz 2012, 18:00

PitS pisze:
MikeP pisze:Ja używam Pro'sPro P.G #2 i powiem że sprawują się lepiej niż Yonexy (zdecydowanie lepiej kleją i zarazem dłużej, czucie też ok, no a cena nieporównywalna) - polecam
Dokładnie takie są również moje odczucia. Jestem jednak w kropce, ktoś w sobotę przegrał mecz, to pewnie one. Zrobię dochodzenie i poszukam pierwszych śladów zużycia. :D
Jest już nas trzech, ostatnio kupiłem nawet 9 sztuk, bo bardzo dobrze mi się gra tymi owijkami, idealne trzymanie, rakieta mi się nie ślizga, zużywa się wolno, a do tego starszy pan w Protenisie zrobił mi promocję na nie, więc nie przepłaciłem. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

hitman
Senior
Senior
Kontakt:

Post autor: hitman » 3 wrz 2012, 18:05

Ja też używam PG#2 odkąd tylko się pokazał i zmieniać nie zamierzam. Ogólnie to na gołą rakietę nawijam dwie takie i mam mięcutko jak kaczuszka :). Problemy z odciskami zniknęły. Czasem tylko trochę za bardzo śliskie są jak się ręka dobrze spoci. Ale wtedy biorę drugą rakietę i jest ok.
Piotr Szyba.

TadX
Senior
Senior

Post autor: TadX » 3 wrz 2012, 18:08

hitman pisze:Ja też używam PG#2 odkąd tylko się pokazał i zmieniać nie zamierzam. Ogólnie to na gołą rakietę nawijam dwie takie i mam mięcutko jak kaczuszka :) Problemy z odciskami zniknęły. Czasem tylko trochę za bardzo śliskie są jak się ręka dobrze spoci. Ale wtedy biorę drugą rakietę i jest ok.
Zaciekawiło mnie... a jak zmieniasz to jedną, czy dwie owijki?

Awatar użytkownika
MikeP
Początkujący
Początkujący

Post autor: MikeP » 3 wrz 2012, 20:17

Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran

Post autor: Mazzakollo » 3 wrz 2012, 20:23

Ja używam PG #2, świetna owijka i do tego tania :::gd::: .
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.

Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior

Post autor: widget » 3 wrz 2012, 20:24

TadX pisze:
hitman pisze:Ja też używam PG#2 odkąd tylko się pokazał i zmieniać nie zamierzam. Ogólnie to na gołą rakietę nawijam dwie takie i mam mięcutko jak kaczuszka :) Problemy z odciskami zniknęły. Czasem tylko trochę za bardzo śliskie są jak się ręka dobrze spoci. Ale wtedy biorę drugą rakietę i jest ok.
Zaciekawiło mnie... a jak zmieniasz to jedną, czy dwie owijki?
Ja z tego powodu mam dwie rakiety :). Nie dlatego że jestem taki dobry, albo że się boję że mi naciąg pójdzie. Dlatego że jak mi się jedna rączka zapoci, to biorę te drugą :P.
I owijki oczywiście zmieniam regularnie. Zazdroszczę tym, którym się łapy nie pocą i mogą miesiącami nie zmieniać owijek.

Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran

Pro's Pro G/I Tacky

Post autor: bugaloo » 3 wrz 2012, 20:29

MikeP pisze:Bugaloo proszę bardzo -
http://www.protenis.com.pl/owijki/pros_ ... 1073572458
Dzięki, obstawiałem że to o te chodzi właśnie (po głębszej analizie wątku) :::gd:::

Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Kontakt:

Post autor: PitS » 3 wrz 2012, 20:32

Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran

Pro's Pro G/I Tacky

Post autor: bugaloo » 3 wrz 2012, 20:34

No żesz jasna d**a, kolejny model.

Zablokowany

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”