Wybór owijki podstawowej

Regulamin forum
Ten Dział służy do zadawania wszelkich pytań odnoszących się wyłącznie do doboru sprzętu dla siebie. Dyskusje o samym sprzęcie ogólnie prowadzimy w innym, właściwym ku temu dziale.

Temat wątku musi być krótki i jasno sprecyzowany (nic w stylu "proszę pomóżcie!"). Najlepiej podeprzeć się klasyfikacją NTRP dostępną na Forum (wystarczy poszperać) i zatytułować temat np: "wybór rakiety dla NTRP 2.0". Im więcej informacji podacie tym lepiej będziemy mogli Wam pomóc.

Dla utrzymania porządku prosimy o tworzenie zawsze własnego nowego zapytania o dobór sprzętu (nie dopisywanie się do cudzych). Po otrzymaniu pomocy / podjęciu decyzji przez autora temat zostanie zamknięty. Jednocześnie co jakiś czas będą zamykane wszystkie tematy z zapytaniami, w których nie było wpisów przez ponad miesiąc.

Prosimy nie zadawać moderatorom pytań o sprzęt na PM-ach. Nie będziemy na nie odpowiadać. Odpowiadamy jak wszyscy inni na forum, bo wtedy każdy może z tego skorzystać.

Oczywiście również tutaj obowiązują wszelkie zasady RegForu.
atlantor
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 8 sie 2012, 16:05

Wybór owijki podstawowej

Post autor: atlantor » 8 sie 2012, 16:14

Witam
jako że mam podobny problem to nie zakładam nowego tematu tylko zapytam tutaj.

Kupiłem rakietę Head 660 Universe wydaje mi sie że jej stan ogólny jest jak najbardziej dobry jedyny mankament to owijka na rączce ponieważ zaczyna być widoczna plastikowa część rączki.
Z tego co doczytałem należy wymienić owijkę podstawową. Jak ją zdjąć już wiem tylko pytanie jak dobrać nową owijkę ? Z tenisem dopiero zaczynam przygodę dlatego wolę zapytać.
Na owijkę podstawową planuje nałożyć owijkę wierzchnią.

Przechodząc do sedna jaką wybrać owijkę podstawową i jaką wierzchnią ?
Jako że to początek przygody interesują mnie raczej tanie propozycje.

Przy okazji jeszcze dodam że owijkę wierzchnią mam zamiar założyć od razu na drugą rakiete czyli Head Lady Competition.
Pozdrawiam

Problem z wyborem owijki podstawowej to nie jest problem podobny do niecałkowitego zdjęcia owijki podstawowej. Przenoszę do "co wybrać".

Zablokowany

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”