kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Taśma ołowiana

Potrzebuję zakupić taśmę ołowianą aby dociążyć trochę rakietę. Próbowałem to zrobić z Pro's Pro Balancerami niestety nie sprawdziły się. Niedość że ciężko je było założyć (nie chciały się przyklejać a nie będę naklejał kropelką ani innymi cudami bo potem pól rakiety oderwę) to jeszcze spadły w czasie gry.

Możecie polecić taśmę której używacie i jakie są jej zalety w porównaniu do innych?
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Taśma ołowiana

Idź do sklepu wędkarskiego. Tam za grosze kupisz taśmę ołowianą. A do tego dwustronną taśmę klejącą i będzie cacy.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taśma ołowiana

Jam mam jakąś Wilsona.

Trzyma się jak powinna. Oderwać też ją można w razie potrzeby.
Jej jedyną wadą jest biały kolor i czerwony napis Wilson :).
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taśma ołowiana

Ja korzystałem z tego http://www.protenis.com.pl/akcesoriaten ... 1083025874 trzyma się bardzo dobrze.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Taśma ołowiana

htb pisze:Ja korzystałem z tego http://www.protenis.com.pl/akcesoriaten ... 1083025874 trzyma się bardzo dobrze.
Za takie pieniądze to Hitmanowi dorzucą kołowrotek z żyłką. :wink:

Poważnie to sam doklejałem taśmy wędkarskie bo wystarczyło wejść po nie na strych, ale nie poleciłbym takiej zabawy komuś kto nie ma zdolności manualnych.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Taśma ołowiana

htb pisze:Ja korzystałem z tego http://www.protenis.com.pl/akcesoriaten ... 1083025874 trzyma się bardzo dobrze.
Dobrze patrzę, że tam jest tylko 3 g taśmy, a kosztuje toto 25 zł ? To jak ktoś chce sobie dociążyć 10 g to już wyda setkę ? E, to lepiej już się pobawić z tymi wędkarskimi ;).
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Taśma ołowiana

Mazzakollo pisze:
htb pisze:Ja korzystałem z tego http://www.protenis.com.pl/akcesoriaten ... 1083025874 trzyma się bardzo dobrze.
Dobrze patrzę, że tam jest tylko 3 g taśmy, a kosztuje toto 25 zł ? To jak ktoś chce sobie dociążyć 10 g to już wyda setkę ? E, to lepiej już się pobawić z tymi wędkarskimi ;).
Tutaj za 29zł masz 18g ;-P.
Pirx
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 13 mar 2009, 14:12
Lokalizacja: Prawie Wrocław

Re: Taśma ołowiana

Pozdrawiam,
Paweł
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Taśma ołowiana

Jak potrzebowałem wrzucić pod kapsel 5g to kupowałem coś podobnego- ołów do wyważenia opon na Allegro, 60g kosztowało kilka zł, dopiero do precyzyjniejszego doważenia stosowałem taśmy 'tenisowe'.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Taśma ołowiana

Pod kapsel to i ciężarki do spławików, lub od wyważania możesz wrzucać, jednak na ramę musi to być płaskie i dobrze przylegać, bo nie chciałbym się po drugiej stronie uchylać przed pociskami po serwisie albo FH.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taśma ołowiana

Kurcze ja kupiłem tą taśmę Wilsona za 9 euro o długości metra! (2x50 cm)
Za 3 gramowy ciężarek tourna 25 pln to przegięcie, ale po co od razu robić z rakiety wędkę?
Ten metr można pociąć na 100 sposobów według uznania.

Ja chcąc dociążyć główkę, rozciąłem ją też wzdłuż i się zmieściła między naciągiem a krawędzią ramy.


Tu przykład mojej taśmy
http://www.tennisnuts.com/shop/other-sp ... 99683.html
Awatar użytkownika
Steve
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 278
Rejestracja: 19 mar 2012, 07:54
Lokalizacja: Opole/Wrocław

Re: Taśma ołowiana

widget pisze:Kurcze ja kupiłem tą taśmę Wilsona za 9 euro o długości metra! (2x50 cm)
Za 3 gramowy ciężarek tourna 25 pln to przegięcie, ale po co od razu robić z rakiety wędkę?
Ten metr można pociąć na 100 sposobów według uznania.

Ja chcąc dociążyć główkę, rozciąłem ją też wzdłuż i się zmieściła między naciągiem a krawędzią ramy.


Tu przykład mojej taśmy
http://www.tennisnuts.com/shop/other-sp ... 99683.html
Też miałem ją na poprzedniej rakiecie, bardzo łatwo można nakleić i odkleić, no i przycinać do woli ;). W ExiSporcie dałem za nią 25 zł w promocji, poprzednio kosztowała około 40 zł.
Także, jeśli masz możliwość kupna tej taśmy, to gorąco polecam!
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taśma ołowiana

Mazzakollo pisze:Dobrze patrzę, że tam jest tylko 3 g taśmy, a kosztuje toto 25 zł ?
Na stronie jest zły opis. Z tego co pamiętam bo kupowałem jest 6 sztuk H po 3 gramy każda.
Najtańsze rozwiązanie jest oczywiście podane przez PitS'a, ale trzeba się lubić bawić w takie rzeczy a nie każdemu się chce. No i musisz mieć wagę jeśli chcesz dołożyć konkretną masę, a nie np. po 5 cm taśmy ołowianej :).
Obrazek
_____

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”