Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Nowe obuwie?

Ponieważ obecne moje obuwie zbliża się coraz bardziej do wycieczki na śmietnik postanowiłem zainwestować w coś nowego. Po głowie chodzą mi Barki 2015. Ktoś może je posiada i mógłby się podzielić wrażeniami z użytkowania?
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe obuwie ?

Bez jaj tylko nie czarne :). Stopę sobie ugotujesz jak przyjdzie grać na słońcu. A w czym grałeś do tej pory i ile czasu wytrzymało?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe obuwie ?

Ale ja nie pytam czy ci się kolor podoba. :) W końcu ja będę w nich grał. :) Myślę że nawet w upał dam radę. :)
DO tej pory przerobiłem Nike, Adidasa w których grał kilka ładnych lat temu Nole i ostatnio Wilson. No i właśnie najlepiej wspominam Adika. Ale Barków nigdy nie miałem, a opinię z reguły są że to pancerny but. Chociaż ten model na taki nie wygląda.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe obuwie ?

Nie to, że nie podoba, tylko nie praktyczny. Nie podobają mi się te biedronkowe kropki tylko :P. Ale śledzę temat bo sam też po ~2-3 latach użytkowania będę musiał wkrótce zmienić swoje.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe obuwie ?

Powiem ci że na zdjęciach te kropki też mnie zniechęcały, ale na żywo but wygląda dużo lepiej.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Nowe obuwie?

Mam takie. To chyba model wcześniejszy 2014? Wersja clay ma bardzo fajny głęboki bieżnik. Trakcja bardzo dobra.
Samo wykonanie bardzo solidne. Materiały dobrej jakości.
Na uwagę zasługuje wkładka. Grubsza od śródstopia do palców niż u konkurencji. Jest szansa że dziurę pod dużym palcem zrobię dopiero za sezon albo lepiej. W Babolcach wystarczyło 15 gier po 2h a Vaporach trwało to trochę dłużej bo używałem na zmianę z Big Shotami.
Uważam że but wymaga rozbicia czy rozchodzenia.
Zwracam uwagę że osobom z niskim podbiciem może doskwierać dość wysoko wyprofilowana wkładka.
Poza tym mnie obciera prawy but tuż przy kostce tam gdzie jest ostatnia dziurka ze sznurowadła. Ale ja tę stopę mam o 5mm krótsza i to może być przyczyną.
Poza tym bardzo stabilnie się w tym gra. Wrażenie wagi i pancerności słuszne. Zgrabniej pomyka mi się w Babolcach Pro Pulse tylko ta wkładka...
Beware of the Hologram.
It will trick us!

Wróć do „Buty”