Awatar użytkownika
madziaa87
Bywalec
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 16 maja 2013, 16:38
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tanie buty do gry

Asics Gel Game 4 zamówione. :D Wzięłam rozmiar o 0,5 większy niż ostatnio, bo tamte wydawały mi się ciut za ciasne i może też przez to się tak zdeformowały. :)
Przy okazji znalazłam sklep, który miał te buty o prawie 40 zł taniej niż inne. :D Polecam. :D
http://erakiety.com/pol_m_BUTY_Tenis-1164.html
"Jeśli nie chcesz czegoś zrobić, znajdziesz wymówkę. Jeśli chcesz coś zrobić, znajdziesz sposób"
Awatar użytkownika
madziaa87
Bywalec
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 16 maja 2013, 16:38
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tanie buty do gry

Dziś pierwsza gra w butach zaliczona... przyczepność ok, ale wentylacja słaba bo miałam spoconą stopę, a do tego obtarłam sobie palca aż mi skóra zeszła haha :D. Ale to chyba często się zdarza jak się ubiera nowe buty. ;) Mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej... A co do tej wentylacji, to może powinnam kupić bardziej oddychające skarpetki. :rolleyes:
"Jeśli nie chcesz czegoś zrobić, znajdziesz wymówkę. Jeśli chcesz coś zrobić, znajdziesz sposób"
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Tanie buty do gry

Przejdź do Decathlonu na dział tenis i zapytaj o rozparowane skarpetki - grube, komfortowe, dobrze wchłaniające skarpetki Artengo, po 25-50zł za parę (normalnie), kupisz za 2zł.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Tanie buty do gry

Ja gram w podwójnych skarpetkach frotte, nawet w lecie. Do ciepła da się przyzwyczaić. Do pokrwawionych stóp trudnej.
Piotr Szyba.

Wróć do „Buty”