Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joma Pro-Roland?

Gary pisze:
Stefano pisze:
ppeter pisze:
keicam pisze:
Obiektyw pisze:Mam żółto-czarne. Gram na mączce. Są super. Dokupiłem drugą parę (czeka w szafce na swój czas). Za tą kwotę to bajka nie buty.

Ale jak masz na butach napis Wilson, to tak jakbyś zaczynał każdego gema od 15-0. rotfl
To w Nike i Adidasach zaczyna się pewnie od 40:0. ;)
Jak dla mnie to Wilson jest bardziej tenisową firmą niż Adidas a tym bardziej Nike więc w Adi i haczyku to jedynie 10 z przodu.
Ale 10 do wyniku, czy do długości Wacka? rotfl
10 do siły naciągu ;-P .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
szymas
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 28 sie 2013, 11:54

Re: Joma Pro-Roland?

Na mączce dają radę, są przyczepne. Ale w moim wypadku lepiej wypadły Wilsony z jodełką. Po za tym słaba wentylacja. Jak pierwszy raz je założyłem, po Babolatach drive 3, miałem wrażenie że gram w butach z plastiku. Takie sztywne.
myrkos23
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2013, 14:36

Re: Joma Pro-Roland?

Witam.
Posiadam Joma Pro Roland - białe z siwymi i jaskrawo-zielonymi wstawki, jak również Joma Slam. Wszystkie kupione na SMJ Sport, którzy reklamują się jako jedyny dystrybutor tej firmy na Polskę. Kupiłem również kilka par Joma do biegania. A co do butów Pro Roland - bardzo dobre trzymanie boczne, trochę w nich ciepło, ale da się przeżyć. Teraz dostępne na SMJ Sport za 29 pln. Tak to prawda, ale numer 41 o ile pamiętam. Jak za takie pieniądze to rewelacja. Co do Slamów, to kupiłem niedawno biało niebieskie. Jeszcze nie grałem, ale moje odczucia po przymiarce są takie - mniej masywne i o wiele lepsza wentylacja i też cena jest rewelacyja, bo 79 pln. Więc za niewielkie pieniądze mamy buty, jak to reklamuje firma, zawodnicze. Początkowo grałem w tanich jak to w opisie było rekreacyjnych Nike. Po przejściu na Joma Pro Roland od razu poczułem lepszy komfort przy poślizgach. Co do firmy Joma, z każdej rzeczy, którą kupiłem jestem bardzo zadowolony i polecam. Cena i jeszcze raz cena.

Wróć do „Buty”