Awatar użytkownika
Stefano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 4 lip 2013, 17:39

Joma Pro-Roland?

Teraz promocja tych butów za 79zl, może Ci co kupili powiedzą coś o nich, jak się spisują na clayu. Od dwóch sezonów gram w Reebokach, nie wiem jaki to model ale specjalnie do mączki i zawsze mam ból jednej nogi, jakby pieczenie w łydce. Co ciekawe gdy biorę inne buty to to pieczenie nie występuje. Czy to może być jakieś zużycie buta? Odkształcenie się? Zamówię te Jomy, ale czemu producenci butów się uparli i 99% na mączkę robią białe, żeby szybko się zabarwiły.

Które wybrać?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ciekawe czy to jakieś podróbki gdyż oryginały kosztują 269 i ich wygląd to:
Obrazek

http://www.tennis-warehouse.com/Joma_Pr ... PRWNR.html
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Buty Joma Pro-Roland

No właśnie też mnie zaciekawiła ta różnica w wyglądzie. Mają też inny napis.
Ale spisują się dobrze. Problem mają tylko z wentylacją, stopom jest w nich za gorąco, ale pod względem przyczepności do clay'u jest tak jak powinno.
Awatar użytkownika
Stefano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 4 lip 2013, 17:39

Re: Buty Joma Pro-Roland

Na 100% te z Allegro to fake, oto oryginał:
Ostatnio zmieniony 25 maja 2014, 17:23 przez Stefano, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Buty Joma Pro-Roland

Stefano pisze:Na 100% to fake:
Na podstawie czego taki wniosek?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Stefano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 4 lip 2013, 17:39

Re: Buty Joma Pro-Roland

El Diablo pisze:
Stefano pisze:Na 100% to fake:
Na podstawie czego taki wniosek?
Wystarczy się przyjrzeć, zupełnie inny przód, inna wentylacja i podróbki nie posiadają wydrukowanego modelu. Coś mi ta cena nie pasowała, zawiadomiłem Allegro może usuną zanim ktoś jeszcze się natnie i kupi chińską Jomę.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Buty Joma Pro-Roland

Oj bo usuną! rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Buty Joma Pro-Roland

Stefano pisze:Wystarczy się przyjrzeć, zupełnie inny przód, inna wentylacja i podróbki nie posiadają wydrukowanego modelu. Coś mi ta cena nie pasowała, zawiadomiłem Allegro może usuną zanim ktoś jeszcze się natnie i kupi chińską Jomę.
Intrygujące, nie chce mi się zagłębiać w temat ale w tego typu przypadkach należy upewnić się iż porównanie dot. tego samego obuwia.

Rok i edycja modelu są w takich przypadkach kluczowe.
To że model nazywa się tak samo nie znaczy, że jest tym samym, jak ktoś porówna starsze Barricade'y z nowszymi edycjami może dojść do podobnych "wniosków".

Analizując na szybko film i zawartość internetu można przypuszczać iż prezentowany na filmie model to egzemplarz, który pojawił się w okresie 2013/2014.

Niska cena sprzedawanych butów na Allegro pozwala przypuszczać iż jest to starszy model z wyprzedaży. Klikając na galerię filmików na koncie, który pokazuje te nowsze egzemplarze można znaleźć takowy materiał video.



Wnioski?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Buty Joma Pro-Roland

El Diablo pisze:
SPOILER:
Wnioski?
Allegro będzie miało ból brzucha ze śmiechu rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Stefano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 4 lip 2013, 17:39

Re: Buty Joma Pro-Roland

Możesz mieć rację, trzeba jeszcze poszperać.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Buty Joma Pro-Roland

scudetto pisze:
El Diablo pisze:Wnioski?
Allegro będzie miało ból brzucha ze śmiechu rotfl .
Być może, dla mnie wniosek jest jeden. Zanim się łupnie "na 100%" powinno się być pewnym, a sam temat winien być podejmowany przez osoby, które mają jakieś pojęcie w temacie - zarówno jeśli chodzi o potwierdzanie autentyczności jak i stwierdzanie iż dany produkt to podróbka.

To jeden z powodów dla których pozwalamy jedynie na zamieszczanie instrukcji do rozpoznawania.

Model Joma Pro-Roland z okolic 2011 roku właśnie tak wyglądał.
Feliciano Lopez podczas Wimbledonu.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Stefano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 4 lip 2013, 17:39

Re: Buty Joma Pro-Roland

Więc łupię się w pierś, to jest model z 2011 i stąd różnica w wyglądzie.
dariuszek75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 2 sie 2009, 15:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Buty Joma Pro-Roland

Stefano jaki widzisz problem? Zastanawiasz się nad modelem Pro Roland? To może dołożyć stówę i kupić Joma Slam. Buciki typowo na mączkę i pewnie wentylacja na dużo lepszym poziomie. Coś tam marudziłeś, iż kolorystyka nie pasuje... Tu masz trzy dostępne kolory i pełną rozmiarówkę :).
http://Allegro.pl/buty-do-tenisa-joma-s ... 96570.html
http://Allegro.pl/buty-do-tenisa-joma-s ... 96962.html
http://Allegro.pl/buty-do-tenisa-joma-s ... 97351.html
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Buty Joma Pro-Roland

Stefano pisze:Więc łupię się w pierś, to jest model z 2011 i stąd różnica w wyglądzie.
Właśnie dystrybutor zrobił na nie cenę 79 PLN. Za tą kasę to jest wielka okazja! But poza wentylacją jest SUUUPER!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Stefano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 4 lip 2013, 17:39

Re: Buty Joma Pro-Roland

Ale za 119 można mieć Wilsony a nawet za 99 jak ktoś ma małą stopę.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joma Pro-Roland?

Mam żółto-czarne. Gram na mączce. Są super. Dokupiłem drugą parę (czeka w szafce na swój czas). Za tą kwotę to bajka nie buty.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Joma Pro-Roland?

Stefano pisze:Ale za 119 można mieć Wilsony a nawet za 99 jak ktoś ma małą stopę.
Dla posiadania Wilsona za 99 PLN można zrobić to co zrobił Wilk z łyżwami chcąc złapać Zająca!
(55 sekunda)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cjVqnHRIz3Q[/youtube]

Obiektyw pisze:Mam żółto-czarne. Gram na mączce. Są super. Dokupiłem drugą parę (czeka w szafce na swój czas). Za tą kwotę to bajka nie buty.


Ale jak masz na butach napis Wilson, to tak jakbyś zaczynał każdego gema od 15-0. rotfl
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Joma Pro-Roland?

keicam pisze:
Obiektyw pisze:Mam żółto-czarne. Gram na mączce. Są super. Dokupiłem drugą parę (czeka w szafce na swój czas). Za tą kwotę to bajka nie buty.

Ale jak masz na butach napis Wilson, to tak jakbyś zaczynał każdego gema od 15-0. rotfl
To w Nike i Adidasach zaczyna się pewnie od 40:0. ;)
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Joma Pro-Roland?

ppeter pisze:
keicam pisze:
Obiektyw pisze:Mam żółto-czarne. Gram na mączce. Są super. Dokupiłem drugą parę (czeka w szafce na swój czas). Za tą kwotę to bajka nie buty.

Ale jak masz na butach napis Wilson, to tak jakbyś zaczynał każdego gema od 15-0. rotfl
To w Nike i Adidasach zaczyna się pewnie od 40:0. ;)
Aż tak??? O_O Gram w Jomach, to nie wiem. :wink:
Załóż takie i od razu zapisz wynik (6:0, 6:0). (:]
SPOILER:
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Stefano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 4 lip 2013, 17:39

Re: Joma Pro-Roland?

ppeter pisze:
keicam pisze:
Obiektyw pisze:Mam żółto-czarne. Gram na mączce. Są super. Dokupiłem drugą parę (czeka w szafce na swój czas). Za tą kwotę to bajka nie buty.

Ale jak masz na butach napis Wilson, to tak jakbyś zaczynał każdego gema od 15-0. rotfl
To w Nike i Adidasach zaczyna się pewnie od 40:0. ;)
Jak dla mnie to Wilson jest bardziej tenisową firmą niż Adidas a tym bardziej Nike więc w Adi i haczyku to jedynie 10 z przodu.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Joma Pro-Roland?

Stefano pisze:
ppeter pisze:
keicam pisze:
Obiektyw pisze:Mam żółto-czarne. Gram na mączce. Są super. Dokupiłem drugą parę (czeka w szafce na swój czas). Za tą kwotę to bajka nie buty.

Ale jak masz na butach napis Wilson, to tak jakbyś zaczynał każdego gema od 15-0. rotfl
To w Nike i Adidasach zaczyna się pewnie od 40:0. ;)
Jak dla mnie to Wilson jest bardziej tenisową firmą niż Adidas a tym bardziej Nike więc w Adi i haczyku to jedynie 10 z przodu.
Ale 10 do wyniku, czy do długości Wacka? rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Buty”