Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Jakie buty do 300 kupić?

Witam chciałbym kupić jakieś bardzo dobrej jakości i trwałe buty do gry na rożnych nawierzchniach (cegła,hala,tartan) do 300. Co polecacie?
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Jakie buty do 300 kupić?

Przede wszystkim wygodne i dobrze dopasowane rozmiarowo. :D :::gd:::

Jeśli trwałość jest dla Ciebie priorytetem, to chyba bucik Adidas Barricade nie ma sobie równych. Można spokojnie znaleźć w internetowych sklepach siódemki lub nawet najnowsze ósemki w granicach właśnie około 300zł. Ostatnio wypuszczona została reedycja rewelacyjnych piątek, która dostępna jest również w przystępnej cenie:

http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... assic.html
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Jakie buty do 300 kupić?

Tomkyw pisze:Witam chciałbym kupić jakieś bardzo dobrej jakości i trwałe buty do gry na rożnych nawierzchniach (cegła,hala,tartan) do 300. Co polecacie?
Mówisz i masz. Buty do 300.
SPOILER:
Wybacz(cie), ale nie mogłem się powstrzymać. Za dużo chyba Mistrzów przeglądam... :rolleyes:
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: Jakie buty do 300 kupić?

Aurelius pisze:
Tomkyw pisze:Witam chciałbym kupić jakieś bardzo dobrej jakości i trwałe buty do gry na rożnych nawierzchniach (cegła,hala,tartan) do 300. Co polecacie?
Mówisz i masz. Buty do 300.
SPOILER:
Wybacz(cie), ale nie mogłem się powstrzymać. Za dużo chyba Mistrzów przeglądam... :rolleyes:
Zabawne tylko gdzie je kupić. ;-P
A co sadzicie o Babolatach serii PROPULSE 3/4?
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Jakie buty do 300 kupić?

Bardzo dobry produkt. Trwały, wygodny, jedyny problem z wentylacją, ale nie jest ona tragiczna.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2014, 18:48 przez Martinek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Odp: Jakie buty do 300 kupić?

Martinek pisze:Bardzo dobry produkt. Trwały, wygodny, jedyny problem z wentylacją, ale jest ona tragiczna.
Nie jest. :D Tragiczna była "monfilsów".
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Odp: Jakie buty do 300 kupić?

PitS pisze:
Martinek pisze:Bardzo dobry produkt. Trwały, wygodny, jedyny problem z wentylacją, ale jest ona tragiczna.
Nie jest. :D Tragiczna była "monfilsów"
Nie jest, źle napisałem. ;-P
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: Odp: Jakie buty do 300 kupić?

Martinek pisze:
PitS pisze:
Martinek pisze:Bardzo dobry produkt. Trwały, wygodny, jedyny problem z wentylacją, ale jest ona tragiczna.
Nie jest. :D Tragiczna była "monfilsów"
Nie jest, źle napisałem. ;-P
Wiecie teraz gram w jakimś ekonomicznym modelu Jomy i stopa się nie poci także w Adasiach czy Babolatach chyba wentylacja nie może być gorsza?
Zadam pytanie o wyższość Bożego Narodzenia nad Wielkanocą...Adidas Barricade czy Babolat PROPULSE?
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Jakie buty do 300 kupić?

Od 3miesięcy gram w butach Head Radical Pro II. Dla mnie są super, stopa jest w nich bardzo stabilna. Cena normalna to około 430zł a na strefatenisa.pl wyrwałem je w promocji za 240zł. Fajna wizualnie jest wersja w kolorze czarno pomarańczowym.
21 WS..
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: Jakie buty do 300 kupić?

Byłem wczoraj bliski zakupu Babolatów ale obsługa sklepu wyprowadziła mnie z błędu że te ich podeszwy uniwersalne nie nadają się na mączkę a wersji Clayowej nie było.Bardzo chwalili Asicsy czy one rzeczywiście sa tak dobre?
Mam wrażenie że podeszwa adików uniwersalnych jest znacznie lepsza http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... assic.html co sadzicie o tym modelu przy grze 90% maczka?
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Jakie buty do 300 kupić?

O Asicsach mogę mówić tylko w kontekście butów na halę. Są to bardzo dobre buty, u mnie używane do badmintona. Wielu moich znajomych przerzuciło się na Asicsy z innych marek.
Jeśli tenisowe buty są na podobnym poziomie (a opinie zdają się to potwierdzać) to można śmiało je polecać.
Zresztą ja też jestem przed zakupem nowych butów na mączkę i w ostatecznej rozgrywce pozostały Barricade'y 8 i Asicsy Gel Resolution.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Jakie buty do 300 kupić?

golp pisze:Przede wszystkim wygodne i dobrze dopasowane rozmiarowo. :D :::gd:::

Jeśli trwałość jest dla Ciebie priorytetem, to chyba bucik Adidas Barricade nie ma sobie równych. Można spokojnie znaleźć w internetowych sklepach siódemki lub nawet najnowsze ósemki w granicach właśnie około 300zł. Ostatnio wypuszczona została reedycja rewelacyjnych piątek, która dostępna jest również w przystępnej cenie:

http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... assic.html
O tej twardości to masz na myśli że są miękkie czy właśnie ze są twarde?
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Jakie buty do 300 kupić?

Jeśli poruszamy się w budżecie do 300 PLN to naprawdę nie ma co sobie głowy łamać, jakikolwiek model Wilsona z podeszwą na mączkę będzie znakomicie wywiązywał się ze swojej roli. Już to pisałem gdzieś indziej - od "zawsze" gram w butach Wilsona i nigdy nie miałem problemów z trakcją i zawsze posiadany egzemplarz był wykonany na tyle solidnie, że wymiana wiązała się tylko ze zużyciem środka (wyściółki) buta, a nie wad zewnętrznych, czyli np. rozerwania połączenia podeszwy ze skórą. Nigdy nie miałem takiej sytuacji.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Jakie buty do 300 kupić?

Obecnie w ALLEDROGO :wink: "chodzą" piekielnie przecenione buty hiszpańskiej firmy Joma. Za 99 PLN kupisz normalne, dobrze zrobione buty z podeszwą na mączkę, za następne 99 PLN, drugą parę na sztuczne korty! But jest dosyć sztywny, ale sprężysty, bardzo dobrze trzyma stopę, szczególnie piętę. Ma problem z odprowadzaniem ciepła, ale nie większy niż "Adi Barykada" które zasłużyły u mnie na ksywkę "TERMOSY". Trzecią stówkę wydasz na grę! ;-P
pst pisze:O tej twardości to masz na myśli że są miękkie czy właśnie ze są twarde?
To chyba o trwałość się rozchodzi koledze. :wink:
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
fufu10
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 16 cze 2009, 16:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakie buty do 300 kupić?

Keicam dobrze prawi. 99 zł za te buty to jakaś chyba prowokacja! Nie wiem jak długo wytrzymają, ale sprzedaje je normalny sklep, więc z ewentualną reklamacją nie powinno być problemu. Natomiast wykonanie jak dla mnie bardzo dobre, a trochę obuwia już przechodziłem. Kupiłem je lekko wystraszony, myśląc że za takie pieniądze to nie może być nic dobrego - myliłem się! Jak dla mnie stosunek ceny do jakości nie do pobicia!
NTRP-4.0
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jakie buty do 300 kupić?

Chodzi o te buty? :)
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Jakie buty do 300 kupić?

fufu10 pisze:Keicam dobrze prawi. 99 zł za te buty to jakaś chyba prowokacja! Nie wiem jak długo wytrzymają, ale sprzedaje je normalny sklep, więc z ewentualną reklamacją nie powinno być problemu. Natomiast wykonanie jak dla mnie bardzo dobre, a trochę obuwia już przechodziłem. Kupiłem je lekko wystraszony, myśląc że za takie pieniądze to nie może być nic dobrego - myliłem się! Jak dla mnie stosunek ceny do jakości nie do pobicia!
Zwróciłeś uwagę na wykończenie wnętrza buta? Szwy "zaizolowane" taśmą żeby nie uwierały. Anatomiczne podniesienie przedniej wewnętrznej części podeszwy, jak w Asics Resolution!

Zrobiłem sobie podliczenie moich "sprzętów tenisowych" Thermobag, 2 rakiety, buty, koszulka, spodenki, wszystko nowe ze sklepu, w sumie są tańsze niż jedna rakieta Babolat APD w pierwszej cenie. :::yay:::
Martinek pisze:Chodzi o te buty? :)
Ano! :D
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: Jakie buty do 300 kupić?

keicam pisze:Obecnie w ALLEDROGO :wink: "chodzą" piekielnie przecenione buty hiszpańskiej firmy Joma. Za 99 PLN kupisz normalne, dobrze zrobione buty z podeszwą na mączkę, za następne 99 PLN, drugą parę na sztuczne korty! But jest dosyć sztywny, ale sprężysty, bardzo dobrze trzyma stopę, szczególnie piętę. Ma problem z odprowadzaniem ciepła, ale nie większy niż "Adi Barykada" które zasłużyły u mnie na ksywkę "TERMOSY". Trzecią stówkę wydasz na grę! ;-P
pst pisze:O tej twardości to masz na myśli że są miękkie czy właśnie ze są twarde?
To chyba o trwałość się rozchodzi koledze. :wink:
Mam Jomy i też dałem jakieś 90pln ale nie są zbyt trwałe przynajmniej te moje (jakiś poprzedni model tego co teraz oferują). Zamówiłem jednak Uniwersala Adidasa Barricade'a V Classica http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... assic.html ..podeszwa ma dość głębokie bruzdy w kształcie jodełki także nie powinno być kłopotu(w końcu grałem w Jomach bez jakiegokolwiek bieżnika), a i na hali pograć się da.
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Jakie buty do 300 kupić?

Tomkyw pisze: Zamówiłem jednak Uniwersala Adidasa Barricade'a V Classica http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... assic.html ..podeszwa ma dość głębokie bruzdy w kształcie jodełki także nie powinno być kłopotu(w końcu grałem w Jomach bez jakiegokolwiek bieżnika), a i na hali pograć się da.
Gram w tych butach od kilku tygodni na hali z nawierzchnią twardą, dość ciężkie, ale nie czuć tego zbytnio na stopie. Wygodne, ale ja się dobrze czuję w każdym bucie Adidasa :oops: . Poprzedni sezon na kortach ceglanych grałem w butach, które miały podobną trakcję do tej, która jest w Barkach V i nie miałem problemów. Tak więc powinny się sprawdzić, komfortowego grania życzę :wink: :::gd::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: Jakie buty do 300 kupić?

scudetto pisze:
Tomkyw pisze: Zamówiłem jednak Uniwersala Adidasa Barricade'a V Classica http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... assic.html ..podeszwa ma dość głębokie bruzdy w kształcie jodełki także nie powinno być kłopotu(w końcu grałem w Jomach bez jakiegokolwiek bieżnika), a i na hali pograć się da.
Gram w tych butach od kilku tygodni na hali z nawierzchnią twardą, dość ciężkie, ale nie czuć tego zbytnio na stopie. Wygodne, ale ja się dobrze czuję w każdym bucie Adidasa :oops: . Poprzedni sezon na kortach ceglanych grałem w butach, które miały podobną trakcję do tej, która jest w Barkach V i nie miałem problemów. Tak więc powinny się sprawdzić, komfortowego grania życzę :wink: :::gd::: .
Dzięki też na to liczę że będzie komfortowo, a że trochę ważą no nie zależy mi na odczuciu że biegam po korcie boso... :D poza tym po prostu mi się podobają.
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour

Wróć do „Buty”