Awatar użytkownika
jakupalec
Początkujący
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 27 lip 2013, 14:35

Buty Babolat

Witajcie!

Czy ktokolwiek ma jakieś doświadczenie z butami firmy Babolat? Moje Adidasy się przedziurawiły w okolicy kciuka i chcę kupić nowe buty, górna granica to ~300zł. Spodobały mi się buty Babolata SFX, http://strefatenisa.com.pl/buty-tenisow ... 13481.html czytałem recenzję na TW i wydają się naprawdę solidne. Możecie coś polecić, zasugerować? Gram 80% czasu na mączce, 20% syntetyczna trawa. Z góry dzięki! :)
Obrazek

AeroPro Drive GT 2013 @ Pro Hurricane Tour 1,3
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Buty Babolat

jakupalec pisze:Moje Adidasy się przedziurawiły w okolicy kciuka
Proszę? Ty z okolic Czarnobyla jesteś rotfl ;) ;)?
Awatar użytkownika
jakupalec
Początkujący
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 27 lip 2013, 14:35

Re: Buty Babolat

Hahahaha :D na szczęście nie, promieniowanie mnie ominęło! Sam jestem zaskoczony, uwierz. :D
Ale tak poważnie, co powiecie na temat Babolatów? Czy lepiej te Asicsy http://strefatenisa.com.pl/buty-tenisow ... rettyPhoto ? Potrzebuję trwałego i stabilnego buta.
Obrazek

AeroPro Drive GT 2013 @ Pro Hurricane Tour 1,3
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Buty Babolat

Jeśli miałeś na myśli paluch u stopy i miejsce, w którym robi się "hallux", to są buty, które mają wzmocnienie w tym miejscu i się dzięki temu nie przecierają.

Ja tak kiedyś miałem, że mi się dziura robiła dokładnie w tym miejscu. Od pewnego czasu gram tylko w Raptorach Lotto i w tym miejscu tylko kolor schodzi, ale się nie przecierają.

Te Asicsy wg mnie lepsze. Sam tydzień temu trzymałem je w ręce i poważnie się zastanawiałem nad zakupem (ale ostatecznie wziąłem jak zwykle Raptory).
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Buty Babolat

jakupalec pisze:Hahahaha :D, na szczęście nie, promieniowanie mnie ominęło! Sam jestem zaskoczony, uwierz. :D
Haha to dobrze :). W takim razie nie ma się czym martwić :).

Co do butów, to wytrzymałościowo ludzie chwalili Babolaty. Na Asicsy pod tym względem czytałem i słyszałem, że narzekali.
Awatar użytkownika
jakupalec
Początkujący
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 27 lip 2013, 14:35

Re: Buty Babolat

Oj, narobiliście mi teraz mętliku w głowie Panowie... :( nie wiem, jakoś do mnie aż tak mocno te Babolaty nie przemawiają, skłaniam się chyba bardziej ku Asicsom. TW też twierdzi, że lepsze. :P
Obrazek

AeroPro Drive GT 2013 @ Pro Hurricane Tour 1,3
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Buty Babolat

Miałem Babolce, Asicsów nie.

Babolce - (raczej) nigdy więcej :). Stopy bolały mnie bardzo - brrr.

Na GPW co trzecia osoba pomyka teraz w Asicsach. Podobno mega komfort. Przy czym jest problem z trwałością. To opinie innych. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
jakupalec
Początkujący
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 27 lip 2013, 14:35

Re: Buty Babolat

Zamówiłem Asicsy ;-) jeśli będą niewygodne to najwyżej odeślę, dam znać jak się gra jeśli będą pasować.
Obrazek

AeroPro Drive GT 2013 @ Pro Hurricane Tour 1,3

Wróć do „Buty”