jamal
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 31 sie 2013, 02:52
Lokalizacja: Watford, UK

Pomoc w wyborze butów

Witam,
jako że moja stare buty już się przecierają poszukuję czegoś solidnego na twardą nawierzchnię (uniwersalna podeszwa). Czytałem bardzo pozytywne wypowiedzi na temat K-Swiss BigShot Light i Adidas Barricade 8. A co sądzicie o Adidas Barricade Team 3?
W TennisWarehouse-Europe są teraz wyprzedaże i ceny na te buty są odpowiednio £59.62 £74.01 £50.24.

A może jakieś inne, które możecie polecić?
Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Pomoc w wyborze butów

Może Asics?
Np w Factory Kraków jest outlet Asics. Jest tam jeszcze kilka par Asics Gel Resolution 3 z uniwersalną podeszwą w cenie 224 PLN. Wydaje się tanio!
Jest to najlepszy but tej firmy.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Pomoc w wyborze butów

Asicsy z uniwersalną fajnie sprawdzą się na twardych nawierzchniach, brat ma Gel Solution i sobie chwali. Ja swoje GR5 też bardzo lubię, co prawda mam wersję "mączną" i tylko na tej nawierzchni w nich gram, ale Japończycy wiedzą co robią. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
jamal
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 31 sie 2013, 02:52
Lokalizacja: Watford, UK

Re: Pomoc w wyborze butów

keicam pisze:Może Asics?
Np w Factory Kraków jest outlet Asics. Jest tam jeszcze kilka par Asics Gel Resolution 3 z uniwersalną podeszwą w cenie 224 PLN. Wydaje się tanio!
Jest to najlepszy but tej firmy.
Mieszkam w UK więc nie bardzo mi po drodze do Krakowa. ;-)
Ale dzięki za rady przyjrzę się tym aśkom. :) Macie może informacje jak ich uniwersalna podeszwa sprawuje się na mączce i na trawie?

Wróć do „Buty”