tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Buty niskobudżetowe

Witam, poszukuję w miarę solidnych butów w niskiej cenie. Rozważam Nike City Court VII, Asics Advantage 4, Asics Gel Dedicate, Adidas Ambition VIII oraz Lotto Court Logo VII. Czy któryś z tych butów możecie zdecydowanie odradzić lub polecić? A może w cenie oscylującej wokół 150 zł znajdę coś lepszego? Dziękuję z góry za porady.
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Buty niskobudżetowe

http://www.protenis.com.pl/buty_meskie/ ... p950371955

Gram w nich od zimy i są świetne w tej cenie. Do tego wytrzymałe i solidne. Nieźle trzymają stopę, nie ma żadnych problemów z przyczepnością na mączce. Jeśli do gry na clayu to mogę polecić. Weż pod uwagę że mają trochę zaniżoną rozmiarówkę. W nikach mam 44,5, w adidasach 44 2/3, a tutaj musiałem wziąć 44.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Buty niskobudżetowe

Nike City Court VII są wytrzymałe, komfort dla stopy średni, wentylacja również średnia (nie są to vapory, ale i nie barricade'y), ale to co je przekreśla jeśli grasz głównie na mączce w dodatku dynamicznie i wykorzystujesz jej wszystkie możliwości (ślizgi) to bardzo przeciętna trakcja i szybko ścierający się bieżnik, który od nowości nie jest powalający. To są z pewnością dobre buty na wszelkie nawierzchnie twarde, ale nie na clay.
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Buty niskobudżetowe

Dzięki za rady. Zapomniałem dopisać że gram głównie na "dywanie", mączka dość okazjonalnie, max 2 razy w miesiącu. Myślałem jeszcze o Joma Pro Roland ale gdzieś tam wyczytałem że rozpadają się. Ma ktoś jakieś pozytywne lub negatywne doświadczenia z tymi butami?
Awatar użytkownika
tronk112
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:14
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Buty niskobudżetowe

Coś Ci mogę podpowiedzieć bo w piątek sam kupowałem buty do tenisa.

Zdecydowanie nie polecam Adidas Ambition VIII - grać w nich nie grałem, ale przymierzałem w sklepie. Dla mnie porażka, strasznie lekkie, nie wyglądają w ogóle na solidne.

Mierzyłem tez podobne Wilsony co z linku wyżej. Buty o klasę wyżej niż te Adidasy. Masywne, dobrze wykończone. Z racji tego, że nie potrzebowałem butów z bieżnikiem na mączkę, trzeba było szukać dalej.

No i w końcu znalazłem - Nike Courtballistec 4.1. Biorę do ręki i już wiem - to jest to czego szukam. Cenna 219, myślę w sumie nawet niezła cena (na Allegro najtańsze po 190zł z wysyłką). Ale dostałem też informację, że mają ten model w dwóch ostatnich rozmiarach i innych kolorach po cenie - 149 zł O_O I jak się okazało, mieli mój 44. Mierzenie było już tylko formalnością :D


Pozdrawiam
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Buty niskobudżetowe

Mógłbyś napisać skąd brałeś? Może przypadkiem mają jeszcze jakąś 44 to również chętnie zakupię za taką cenę.
Awatar użytkownika
tronk112
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:14
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Buty niskobudżetowe

Martes Sport. Nie wiem czy mają też sklep internetowy, ja kupowałem w sklepie stacjonarnym w Galerii Rzeszów.
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Buty niskobudżetowe

Dzięki za informację. Zajrzę w takim razie do stacjonarnego.
Awatar użytkownika
tronk112
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:14
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Buty niskobudżetowe

Spoko, nie ma sprawy. Ogólnie muszę pochwalić ten sklep i ceny w jakich tam mają towar.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Buty niskobudżetowe

tronk112 pisze:Martes Sport. Nie wiem czy mają też sklep internetowy, ja kupowałem w sklepie stacjonarnym w Galerii Rzeszów.
W tym samym sklepie masz też takie buty:
http://www.smashinn.com/sklep-tenis/wil ... it/58497/p
Myślę, że warto na nie zwrócić uwagę, cena była w okolicach 150zł.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Buty niskobudżetowe

Wilsony trochę odstraszają mnie wyglądem, podobnie jak Babolaty. Oczywiście wygląd to sprawa mniej istotna więc przyjrzę im się również. Interesowało by mnie jeszcze jak wygląda wentylacja w tych Nike Courtballistec? Z tego co widzę z przodu brak dziurek i tworzywo sztuczne... Stopa się w nich nie gotuje za bardzo?
Awatar użytkownika
compelling
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2013, 13:39
Lokalizacja: Kraków

Re: Buty niskobudżetowe

Mają sklep internetowy https://www.sklepmartes.pl/

POLECAM, posiadam kilka rzeczy zamawianych właśnie z tego sklepu :).
" Chociaż kłamstwem nas karmią, wiemy jaka jest prawda "
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Buty niskobudżetowe

tkpp pisze:Wilsony trochę odstraszają mnie wyglądem, podobnie jak Babolaty. Oczywiście wygląd to sprawa mniej istotna więc przyjrzę im się również. Interesowało by mnie jeszcze jak wygląda wentylacja w tych Nike Courtballistec? Z tego co widzę z przodu brak dziurek i tworzywo sztuczne... Stopa się w nich nie gotuje za bardzo?
Dobrą masz intuicję. Ja gram tego lata w Wilsonach, co prawda trochę inny model (Trance Strike) i stopa faktycznie się poci. Raz nawet niezły bąbel mi się zrobił :/ .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
tronk112
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:14
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Buty niskobudżetowe

Nie narzekajcie jak niedopieszczone panienki - czego można oczekiwać od butów za 150 zł? Jak zależy wam na ładnym kolorze, dobrej wentylacji i wytrzymałości, dodatkowo z naturalnych materiałów to radzę tą kwotę przeznaczoną na buty pomnożyć x 2.

Patrzcie na moje "neonowe" buty. O_O

http://imageshack.us/photo/my-images/22/wbtu.jpg/sa=0

Dzięki nim, nawet bez formy, świecę na korcie. rotfl rotfl

Wróć do „Buty”