cupcake
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwie 2012, 15:07

Buty ok. 200 zł damskie

Witam :). Jestem początkującą tenisistką. W tamtym roku pomogliście mi w wyborze rakiety, za co jestem bardzo wdzięczna :). Teraz liczę na Waszą pomoc w wyborze w miarę sensownego, uniwersalnego obuwia w granicach 200 zł.
Po przeglądnięciu Strefy Tenisa i Protenis'a wyhaczyłam:

1. Nike City Court VII
2. Nike Zoom Courtlite 3
3. Nike Air Court Mo V
4. Nike Zoom Courtlie 2 2011
5. K-Swiss Accomplish IV
6. NIKE AIR MAX SMASH WM

Z góry dzięki za odpowiedzi :).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buty ok. 200 zł damskie

Na damskim obuwiu to my się raczej nie znamy, no chyba, że się Któryś chce przyznać? :twisted: rotfl

Jak rozumiem Ty jesteś na początku przygody z tenisem i buty raczej nie dostaną w kość. Te co tu podałaś to takie modele klubowe, czyli takie do rekreacyjnej gry, sprawdzą się. W sumie możesz kupić te, które Ci się podobają ;). Jedynie zwróć uwagę na podeszwę jeżeli grywasz na mączce.

To co widzę innego ciekawego to Breathe 2K11 za 199zł, ale raptem chyba dwa rozmiary bo to wyprzedaż. Niemniej to już inna klasa więc może w podobnej cenie inne sklepy wyprzedają ten model i znajdzie się akurat rozmiarówka?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
cupcake
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwie 2012, 15:07

Re: Buty ok. 200 zł damskie

Dzięki. :) Breathe'ów rzeczywiście tylko 2 rozmiary na Strefie Tenisa, niestety nie moje. :( Znalazłam je na innej za 250zł z moim rozmiarem. Pomyślę nad nimi. :)
Na mączce nie gram, zazwyczaj na sztucznej trawce i z braku laku na Orliku...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buty ok. 200 zł damskie

Jak dla mnie są warte by dołożyć te +/- 50zł. Grałem w męskiej wersji, bardzo dobre kapcie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Buty ok. 200 zł damskie

Vivid pisze:Na damskim obuwiu to my się raczej nie znamy, no chyba, że się Któryś chce przyznać? :twisted: rotfl
Na moje przyznanie się nie licz, moja Pani Trener gotuje w kapciach, w kuchni buty tenisowe się nie sprawdzają. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
cupcake
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwie 2012, 15:07

Re: Buty ok. 200 zł damskie

Gary pisze: Na moje przyznanie się nie licz, moja Pani Trener gotuje w kapciach, w kuchni buty tenisowe się nie sprawdzają. rotfl
Kurcze, myślałam, że jak już kupię kapcie do tenisa to do kuchni też się będą nadawały ;-P.

NIKE AIR MAX COURTBALLISTEC 2.1 - co myślicie? Cena 100zł. Są gorsze od tych klubowych co zaproponowałam wcześniej, czy bez większej różnicy? :-)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Buty ok. 200 zł damskie

cupcake pisze:NIKE AIR MAX COURTBALLISTEC 2.1 - co myślicie? Cena 100zł. Są gorsze od tych klubowych co zaproponowałam wcześniej, czy bez większej różnicy? :-)
Masz okazję przymierzyć?

Nie ma co kryć, że na tym etapie będzie to "tenis chodzony" (ja np. wciąż taki uprawiam) więc, jak wspomniał Vi, buty za mocno nie oberwą, jeśli będą dobrze leżały to można brać. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buty ok. 200 zł damskie

Chłopaki z którymi grywam pokupowali CB 3.1 czy 4.1, może ze dwa miechy przetrwały. I od początku ocena :::bd::. Natomiast Ty zaczynasz przygodę z tenisem i tak jak Wyczes pisze, więcej tam będzie chodzenia. Myślę więc, że krzywdy sobie CB 2.1 nie zrobisz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Letycja
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 24 kwie 2013, 15:17

Re: Buty ok. 200 zł damskie

Ja mam Adidas Clima Cool Feather Adilibria. Są dość sztywne, ale bardzo wygodne. Mają bardzo dobre recenzje odnośnie trwałości i komfortu użytkowania. Kupiłam je w USA za $50 - u nas są za ok. 400 zł, ale widziałam przecenione na 200 zł egzemplarze w kilku sklepach internetowych. Nadają się na wszystkie powierzchnie.

Podobno najlepsze damskie buty do tenisa to Nike Air Max Breathe Free II. Grają w nich wszystkie Amerykanki, które znam i trudno je kupić "stacjonarnie" nawet w USA, bo sprzedają się na pniu. Teraz chyba wszedł jakiś nowszy model, bo widziałam sporo przecen na $50-60 - i chyba na nie zapoluje w najbliższym czasie. :wink:


Odradzano mi definitywnie wszelkie "Nike Court".

Wróć do „Buty”