Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Buty na mączkę

napalm pisze:Jest jeszcze ewentualnie taka opcja (jeśli rozmiar się zgadza):
http://Allegro.pl/adidas-cc-genius-ii-r ... 30934.html
http://Allegro.pl/adidas-cc-genius-ii-r ... 96516.html
TadX nie jest fanem II-jek. ;)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Buty na mączkę

napalm pisze:Jest jeszcze ewentualnie taka opcja (jeśli rozmiar się zgadza):
http://Allegro.pl/adidas-cc-genius-ii-r ... 30934.html
http://Allegro.pl/adidas-cc-genius-ii-r ... 96516.html
Rozpatrywałem je jako taką alternatywę, że po pół roku je szlag trafi (a poprzednie, które zgrywałem trafił), ale że za 250zł to nie tragedia. Jednak zakochałem się w Barkach 7kach, więc już nie mogę tak skakać z kwiatka na kwiatek :). Numer potrzebuję 42 ;). Dzięki za wstawienie, jak z 7kami nie wyjdzie, to one są numerem 2 na liście.

Szukam Barek 7 na CLAY i znaleźć sensownej oferty nie mogę. Mam dwie, za 499zł. Trochę drogo. W zasadzie moja dziewczyna już szuka za granicą, bo można już wyhaczyć te nowe, co mają wyjść (u nas, bo w Niemczech w ofercie już są) - takie błękitne. No nic, poszukiwania trwają :). Jeśli mam już wydać 5 stów, to niech będą to jaśniejsze buty - zawsze to inaczej grać w słońcu z ciemnymi. Znam z doświadczenia.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Buty na mączkę

TadX a mierzyłeś, jak byłeś w Strefie, Head'y i Wilsony, które podał Ci Htb?
Obrazek Speed Graphene MP
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Buty na mączkę

basic pisze:TadX a mierzyłeś, jak byłeś w Strefie, Head'y i Wilsony, które podał Ci Htb?
Przymierzać to nie, ale przejrzałem na półkach Wilsony i Heady. Jakoś mi nie przypasowały. W Barkach urzekł mnie "pancerz". Tego najbardziej potrzebuję. Później to szczerze powiem, że nie myślałem o dalszych przymiarkach. Już wtedy koło mnie było chyba z 5 opakowań ;).
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Buty na mączkę

A te Adasie mierzyłeś http://strefatenisa.com.pl/buty-tenisow ... 13015.html ? Feather'y też chyba są kierowane do osób z raczej wąską stopą, do tego cała podeszwa na mączkę. Kilka osób z Forum je użytkuje, może coś więcej powiedzą.

EDIT:
Są jeszcze takie http://strefatenisa.com.pl/buty-tenisow ... -9424.html w Twoim rozmiarze, no i masz kolor pod RM na wyjazdy.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Buty na mączkę

Krzysiek, ale to lekkie buciki, a z tego co się zorientowałem to TadX potrzebuje pancerne :). I dziwi mnie trochę czemu nie zainteresował się Head'em. But wygląda raczej masywnie, ale jest lekki i przyjemny. Gdyby nie wpadka z mocowaniem sznurówek to pewnie na niego bym się zdecydował.
Obrazek
_____
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Buty na mączkę

basic pisze:Są jeszcze takie http://strefatenisa.com.pl/buty-tenisow ... -9424.html w Twoim rozmiarze, no i masz kolor pod RM na wyjazdy.
Nie kapuję?
basic pisze:A te Adasie mierzyłeś http://strefatenisa.com.pl/buty-tenisow ... 13015.html
basic pisze:Są jeszcze takie http://strefatenisa.com.pl/buty-tenisow ... -9424.html
htb pisze:Krzysiek, ale to lekkie buciki, a z tego co się zorientowałem to TadX potrzebuje pancerne :).
Tak, jak pisze Htb - szukałem czołgów ;). Tymi Featherami normalnie bym się zainteresował (bardzo możliwe, że nawet wziął), ale po zobaczeniu swojego "biegu" na video w grę wchodzą tylko mocarne buty.
htb pisze:I dziwi mnie trochę czemu nie zainteresował się Head'em. But wygląda raczej masywnie, ale jest lekki i przyjemny. Gdyby nie wpadka z mocowaniem sznurówek to pewnie na niego bym się zdecydował.
Przejrzałem je tylko i odrzuciłem z jednego powodu w zasadzie - właśnie te mocowanie sznurówek. Już nie chciałem iść w buty, które mają jakieś "udogodnienia" czy udziwnienia. Po przygodach z tasiemkami w Geniusach i Breathe'ach szukałem tylko dziurek. Poza tym w Barkach 7kach te dziurki są dodatkowo wzmocnione metalową obejmą, co jeszcze- o kształcie prostokątnym, przez co same sznurówki nie będą się tak bardzo przecierać. Po poprzednich przygodach jestem fanem dziurek i nie chcę niczego innego. Jak zobaczyłem Barki 7 jak się w nich biega, jak dobrze trzymają stopę to już byłem zakochany. Zobaczywszy fajne dziurki tym bardziej już nie mogłem spojrzeć na nic innego. To już chyba miłość :).
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Buty na mączkę

Jeżeli idziesz w kierunku butów stabilnych to ciekawą alternatywa dla Barków są Babolaty Propulse. Są równie stabilne ale lepiej wentylowane + trzymanie achillesa jest na niespotykanym w innych butach poziomie (wiem co piszę bo mam z achillesami problem od wielu lat).
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Buty na mączkę

Myślałem o tych Babolatach, ale odstraszył mnie ten pasek na rzepy. Znając życie to tam mączka podejdzie, nie będzie się "kleił". Nie przekonałem się jakoś. Ciekawa opcja mimo wszystko, nie powiem. But wygląda solidnie.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Buty na mączkę

TadX pisze:Myślałem o tych Babolatach, ale odstraszył mnie ten pasek na rzepy.
Z tego samego powodu wypadły z mojej listy gdy zmieniałem obuwie po Gienkach II. :)
Obrazek
_____
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Buty na mączkę

htb pisze:Z tego samego powodu wypadły z mojej listy gdy zmieniałem obuwie po Gienkach II. :)
Swoją drogą długo je miałeś, mi po pół roku strzeliły ;).
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Buty na mączkę

No mi wytrzymały ponad dwa lata :), ale ja za dużo nie gram, średnio raz w tygodniu więc nie ma się co dziwić.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
fufu10
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 16 cze 2009, 16:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Buty na mączkę

TadX pisze:Myślałem o tych Babolatach, ale odstraszył mnie ten pasek na rzepy. Znając życie to tam mączka podejdzie, nie będzie się "kleił". Nie przekonałem się jakoś. Ciekawa opcja mimo wszystko, nie powiem. But wygląda solidnie.
Gram w nich ponad rok i nie ma najmniejszych problemów z rzepami. Powiem więcej, bardzo dobrze stabilizują stopę w bucie.
NTRP-4.0
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Buty na mączkę

Dokładnie, po 2 latach gry w Propulse 3 Clay z rzepami nie ma najmniejszych problemów, podejrzewam, że wytrzymałyby następne 2 :P.
#NKrising
Awatar użytkownika
RommeL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 23 cze 2011, 21:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt: Facebook

Re: Buty na mączkę

HeadShot pisze:Dokładnie, po 2 latach gry w Propulse 3 Clay z rzepami nie ma najmniejszych problemów, podejrzewam, że wytrzymałyby następne 2 :P.
Też miałem okazję mieć na nogach te buty i byłem pod wrażeniem. Może jak moje Nike padną po tym sezonie to zdecyduję się na ich zakup.
NTRP 4.5?
HEAD Graphene XT Radical Pro
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Buty na mączkę

RommeL pisze:
HeadShot pisze:Dokładnie, po 2 latach gry w Propulse 3 Clay z rzepami nie ma najmniejszych problemów, podejrzewam, że wytrzymałyby następne 2 :P.
Też miałem okazję mieć na nogach te buty i byłem pod wrażeniem. Może jak moje Nike padną po tym sezonie to zdecyduję się na ich zakup.
HeadShot pisze:Dokładnie, po 2 latach gry w Propulse 3 Clay z rzepami nie ma najmniejszych problemów, podejrzewam, że wytrzymałyby następne 2 :P.
fufu10 pisze:
TadX pisze:Myślałem o tych Babolatach, ale odstraszył mnie ten pasek na rzepy. Znając życie to tam mączka podejdzie, nie będzie się "kleił". Nie przekonałem się jakoś. Ciekawa opcja mimo wszystko, nie powiem. But wygląda solidnie.
Gram w nich ponad rok i nie ma najmniejszych problemów z rzepami. Powiem więcej, bardzo dobrze stabilizują stopę w bucie.
Panowie, nie widzę recenzji Panów tych butów w odpowiednim dziale ;). Sam chętnie bym poczytał. Nie obijać się ;)!

Tak w zasadzie to buty już mam, w domu robię małe rozchadzanie :). Wybór padł oczywiście na Barki 7 Clay.

Pierwsze wrażenia: solidny, masywny but. Jak tak chodzę, nie wydaje mi się aż tak masakrycznie sztywny, jak były opnie. Znaczy się rozumiem, że bieg to inna rzecz, niż samo chodzenie. Pewnie będzie jak zawsze, że pierwsze mecze będą dla mnie torturą, ale tak zawsze było. Nawet w butach bardziej elastycznych. Co więcej... Nareszcie język buta jest językiem. Nie przyczepiony na stałe, grubiutki, mięsisty. Znacznie moim zdaniem wspomaga stabilizację stopy. But bardzo dobrze obejmuje ją całą, nawet nie mam (na razie) wrażenia wypadania pięty. Tak po domu i krótkiej przebieżce po korytarzu jest całkiem obiecująco. Jasna sprawa, że dopiero kort zweryfikuje, aż jestem ciekawy.

Wróć do „Buty”