Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Na mączkę-Adidas Feather Clay czy Adidas Barricade Clay?

Jak w tytule, planuję zakup typowych butów na mączkę, jako że sezon ceglasty zbliża się szybko. :rolleyes: Liczę zwłaszcza na opinie osób,które użytkują lub użytkowały Feathery i Barricade'y. Osobiście z wyglądu bardziej podchodzą mi Feathery, ale podobno Barricade'y są wytrzymałe. Dodam, że zakup będzie przez neta, więc raczej tylko Adidasy, bo znam rozmiarówkę. Na wyprawę do Warszawy na przymiarkę innych modeli raczej się nie zanosi. Chyba, że ktoś poleci jakiś sklep w Lublinie, to się z ochotą skuszę. :]
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Na mączkę-Adidas Feather Clay czy Adidas Barricade Clay?

Jako, że nie chce mi się drugi raz pisać tego samego to przytoczę wypowiedź z sąsiedniego tematu. :]
Szuma pisze:
Marcin_L pisze:Adidas Adizero Feather, np. takie jak te: http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... ATHER.html

Mam podobne, są bardzo wytrzymałe, lekkie i dobrze trzymają stopę.
Używałem tego modelu w wersji z pełną jodełką. Rzeczywiście bardzo lekkie, wyśmienita trakcja i dobre wsparcie stopy. Trzeba dodać, że są dość wąskie. Po 2 miesiącach intensywnego grania urwała się dziurka przez którą przechodzi sznurówka. Poleciały na gwarancje i zamiast nich kupiłem Barricady 7 też w wersji na mączkę. Niestety okazały się niekompatybilne z moimi stopami i teraz znowu kupiłem Feathery identyczne jak miałem poprzednio :wink:. Mam nadzieję, że urwana dziurka to był tylko przypadek, bo np. JCz gra w tym modelu już ponad rok z tego co pamiętam i bardzo sobie je chwali :).
Dodam tylko, że problem z Barricadami polegał na tym, że mam do nich zbyt wąską stopę i mocno poobijały mi kostki. Aczkolwiek znam kilkoro ludzi którzy grają w tym modelu i nie mają tego problemu. Inna sprawa, że Barricady są dużo sztywniejsze od Featherów a także odczuwalnie cięższe. :wink:
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Na mączkę-Adidas Feather Clay czy Adidas Barricade Clay?

Szuma dzięki, zwłaszcza za zwrócenie uwagi na szerokość butów. Sam mam dość szeroką stopę, więc Barricady byłyby pewnie dobre. Na wszelki wypadek chyba się jednak wybiorę do Warszawy poprzymierzać... może trafi się przy okazji coś innego. :D
Polubiłem czerwone badziewie...

Wróć do „Buty”