Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Buciki na clay

Jako że wyrastam z moich Adidasów, poszukuję wygodnych butów z jodełką :) . Cena do 300-350 zł. Mam parę typów:
-#1
-#2
-#3
-#4
-#5

Jeszcze muszą być z Protenisu :) .
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buciki na clay

Zdecydowanie #1. Potem ewentualnie #5.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Buciki na clay

Zgadzam się z opcjami 1 oraz 5. Wypadałoby jednak przymierzyć bucik, Asics są wąskie.
Ja w Gel Resolution (chyba 3 abo 4) byłem w stanie wcisnąć stopę tylko mniej więcej do wysokości śródstopia.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Buciki na clay

Vivid pisze:Zdecydowanie #1. Potem ewentualnie #5.
Najgorzej że rodzice wycofali się ze sponsoringu, uzbierać muszę sam :D .
El Diablo pisze:Zgadzam się z opcjami 1 oraz 5. Wypadałoby jednak przymierzyć bucik, Asics są wąskie.
Ja w Gel Resolution (chyba 3 abo 4) byłem w stanie wcisnąć stopę tylko mniej więcej do wysokości śródstopia.
To dobrze, mam bardzo wąską stopę, mój główny problem to raczej zbyt szerokie buty.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buciki na clay

Jak masz wąskie stopy to jakieś Wilsony. Kolega ma ten sam problem i od lata gra w Wilsonach. Kiedyś miały problemy z trwałością, teraz jest lepiej. Robią niezłą jodłę. A poza tym Tobie jeszcze stopa urośnie więc spokojnie można o nich myśleć.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Buciki na clay

Vivid pisze:Jak masz wąskie stopy to jakieś Wilsony. Kolega ma ten sam problem i od lata gra w Wilsonach.
To chyba raczej kwestia modelu. Przymierzałem bodajże model Vision, a może Tour i w moim odczuciu były od Asics GR'ek szersze.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Buciki na clay

Vivid pisze:Jak masz wąskie stopy to jakieś Wilsony. Kolega ma ten sam problem i od lata gra w Wilsonach. Kiedyś miały problemy z trwałością, teraz jest lepiej. Robią niezłą jodłę. A poza tym Tobie jeszcze stopa urośnie więc spokojnie można o nich myśleć.
Coś w tym stylu?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buciki na clay

Teraz ma chyba Trance Strike, wcześniej Trance Tour.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Buciki na clay

Wg mojego kolegi - zawodnika, Asicsy są na mączkę najlepsze. Jego opinia zdaje się potwierdzać u innych ludzi z klubu zajmujących się poważnie tenisem - latem wielu z nich widziałem w tych butkach.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Buciki na clay

Adidas Genius II RG? Hm, mi poszły po pół roku (z kalendarzem w ręku). Nie byłem zadowolony. "Jedynki" za to wytrzymały parę razy tyle, teraz używam drugą parę. Pluję sobie też w brodę, że nie kupiłem od razu 2 par, teraz już nigdzie nie ma mojego modelu.
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: Buciki na clay

Jako posiadacz ASICS GEL-SOLUTION SPEED CLAY oraz wielu innych modeli, niekoniecznie "tenisowych" w których grałem mogę śmiało polecić . Wg mnie główną zaletą tej marki to: waga i wytrzymałość obuwia. Co do komfortu to może nie jest to najwyższa półka (wg mnie Nike oferuję lepszy komfort dla stopy) ale nie ma też się do czego zbytnio doczepić w tym aspekcie .
Obrazek
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

AW: Re: Buciki na clay

El Diablo pisze:Przymierzałem bodajże model Vision, a może Tour i w moim odczuciu były od Asics GR'ek szersze.
Wilsony Trance i Vision, a Gel Resolution 4 to jak szalupa i kajak. Asics'y są wąskie i co ważne nie cierpi na tym komfort. Mierzyłem wszystkie modele jak szukałem sobie butów.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Buciki na clay

Od pół roku gram w Head Prestige Pro II Herringbone red i po tym okresie mogę napisać, że dla pewności posiadania ich w przyszłości zakupiłem drugą parę. Buty podobnie, jak wcześniej wspominane Asics'y dla osób z wąską stopą. Wygodne, ze świetną trakcją, nie zużywające się w szybkim tempie, a ze względu na barwę łatwe w utrzymaniu estetyki, jeśli komuś na tym zależy. :)
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Buciki na clay

Przylazłem tu spowrotem :) . Czy ktoś miał styczność z Asics Gel Solution Speed Clay? Nowa wersja kolorystyczna jest super :) Klik!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buciki na clay

W sumie takie ultra lekkie kapcie. Jak dla takiej kortowej Gęsi Wyścigowej to mogą być ;).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Buciki na clay

Vivid pisze:W sumie takie ultra lekkie kapcie. Jak dla takiej kortowej Gęsi Wyścigowej to mogą być ;).
Teraz już wiem czemu wybrałeś CB 3.3. Po prostu te buty są dla Słonia Drepczącego ;) .
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Odp: Re: Buciki na clay

Martinek pisze:
Vivid pisze:W sumie takie ultra lekkie kapcie. Jak dla takiej kortowej Gęsi Wyścigowej to mogą być ;).
Teraz już wiem czemu wybrałeś CB 3.3. Po prostu te buty są dla Słonia Drepczącego ;) .
Pamiętaj "Dżunior" - Spójność wizerunku! :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Buciki na clay

karjar pisze:Od pół roku gram w Head Prestige Pro II Herringbone red i po tym okresie mogę napisać, że dla pewności posiadania ich w przyszłości zakupiłem drugą parę. Buty podobnie, jak wcześniej wspominane Asics'y dla osób z wąską stopą.
Potwierdzam! Przymierzyłem i nie ma takiej opcji bym kopyto wcisnął. rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buciki na clay

El Diablo pisze:Potwierdzam! Przymierzyłem i nie ma takiej opcji bym kopyto wcisnął. rotfl
No bo to nie są buty dla Hobbitów ;).
Ja też się nie pcham do tenisowych "balerinek" :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: Buciki na clay

Martinek pisze:Przylazłem tu spowrotem :) . Czy ktoś miał styczność z Asics Gel Solution Speed Clay? Nowa wersja kolorystyczna jest super :) Klik!
Ja mam i rewelacja. Najlepsze w jakich grałem (inne to BVI, BigShot, siakieś Babolaty (sic!)). Lekkie, wygodne (żelik działa...), jodełka super. Jedyna wada to, że rozkleiły mi się czubki, ale gwarancja zadziałała. Polecam!

Wróć do „Buty”