Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Buciki na clay

Jedna uwaga, Speedy są typowymi butami dla pronatorów. Neutrale i supinatorzy będą mieli problemy.
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Buciki na clay

karjar pisze:Od pół roku gram w Head Prestige Pro II Herringbone red i po tym okresie mogę napisać, że dla pewności posiadania ich w przyszłości zakupiłem drugą parę. Buty podobnie, jak wcześniej wspominane Asics'y dla osób z wąską stopą. Wygodne, ze świetną trakcją, nie zużywające się w szybkim tempie, a ze względu na barwę łatwe w utrzymaniu estetyki, jeśli komuś na tym zależy. :)
Wyglądają czadowo - tylko ta cena (385 PLN w Protenisie).
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buciki na clay

Cena tych Head-ów po zbóju biorąc pod uwagę markę. Ale na żywo prezentują się nie tylko ładnie ale i solidnie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ciniak
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 7 paź 2012, 17:43
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Buciki na clay

Mam zarówno ASICS Gel Reolution 3 yellow i Gel Resolution 4 Clay. Na początku rzeczywiście ciężko było wsadzić stopę. Później bardzo ładnie się dopasowany do stopy nic nie obciera. Generalnie lepszych butów do tenisa nie miałem. Bardzo wygodna, noga pewnie siedzi w bucie, bardzo dobra przyczepność na mączce. Poleciłbym gdyby nie jedna wada - siatka w palcach przeciera się podczas zginania stopy. Jest to błąd konstrukcyjny gdyż w siatkę wstawione są fragmenty gumy które ocierają się o materiał podczas zginania buta w palcach. Trójki reklamowałem i niestety reklamacja została odrzucona. Teraz po 5 mies. użytkowania 4 Clay, znowu przeciera się siatka, wysłałem do reklamacji i czekam na decyzje ze sklepu.
Obrazek Tour 100 Pro

Wróć do „Buty”