bartosz77
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 kwie 2011, 12:01

Poszukuje naciągów z dużym powerem

Witam, tak jak w temacie poszukuje naciągów z bardzo dużym powerem ale jest jedno, nie interesują mnie struny miękkie typu multifilament, ani też hybrydy. Obecnie gram Cannon Silverstring 1,25mm, dość długo trzyma i przyjemnie się nim gra ale potrzebuje więcej mocy, co polecacie tylko nie mówcie, że Big Banger Alu Power bo to wcale nie ma dużego powera. W poniedziałek zamawiam kilka naciągów z Protenisa, na razie mam na oku:
POLYFIBRE BLACK VENOM 1.25mm
CANNON EXPLOSIVE 1.30mm
Nie chciał bym też żeby po 1 graniu naciąg mi jeździł i żeby w razie czego była tego szpula 200m bo wyjdzie taniej.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poszukuje naciągów z dużym powerem

Największego powera z moich naciągów ma Polyfibre Viper i PolyStar Energy (nawet wersja 1.3). Fakt faktem, że lekko naciągam +-23kg.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Poszukuje naciągów z dużym powerem

bartosz77 pisze:... nie interesują mnie struny miękkie typu multifilament ...
I nie muszą, tak dla Twojej wiedzy, to są struny nastawione na czucie kosztem mocy.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Poszukuje naciągów z dużym powerem

Pro's Pro Nano Cyber Power, ma tyle mocy, że na kilka rakiet by starczyło dodatkowo jest bardzo wytrzymały nie przesuwa się do momentu zerwania w ogóle.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2011, 15:47 przez WarriorsOfAden, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
bartosz77
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 kwie 2011, 12:01

Re: Poszukuje naciągów z dużym powerem

Do logigamer, grałem PolyStar'em Energy 1,25mm i powera wcale dużego nie ma, taki standard z plusem. Gram Head Radical MP i wciągam 22kg i jeszcze szukam mocy, a mniej już bym nie chciał wciągać.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Poszukuje naciągów z dużym powerem

Cannon Mosquito Bite ma dosyć dużo mocy, nie mniej jako stosunkowo cienki naciąg dosyć szybko zaczyna "jeździć".
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Poszukuje naciągów z dużym powerem

Cienkie Tornado, nie wciągnięte za mocno, też daje sporo mocy
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Poszukuje naciągów z dużym powerem

Z naciagów, które testowałem najwiekszego kopa miał Signum Pro Poly Plasma 1,18.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Poszukuje naciągów z dużym powerem

ZlosliwyGnom pisze:Z naciagów, które testowałem najwiekszego kopa miał Signum Pro Poly Plasma 1,18.
A tego Pro's Pro Nano Cyber Power próbowałeś?

Ja też szukam naciągu z dużą mocą, bo ostatnio mam trudności z dobiciem piłki do linii końcowej. Jakoś dziwnie mało mocy ma ostatnio mój SPPP 1,18.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: Poszukuje naciągów z dużym powerem

hitman pisze:
ZlosliwyGnom pisze:Z naciagów, które testowałem najwiekszego kopa miał Signum Pro Poly Plasma 1,18.
A tego Pro's Pro Nano Cyber Power próbowałeś?

Ja też szukam naciągu z dużą mocą, bo ostatnio mam trudności z dobiciem piłki do linii końcowej. Jakoś dziwnie mało mocy ma ostatnio mój SPPP 1,18.
Co do Pro's Pro Nano Cyber Power to wg mnie rewelacji nie ma.
Power jest, kontrola niby też ale pomimo wszystko mam problemy z czuciem tego naciągu :(.
Do tego pojawiły się problemy z łokciem :(.

SPPP testuję o średnicy 1,23 i wg mnie dużo lepsze wrażenie.
Niestety po ok 20h gry stracił swoje właściwości.
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Poszukuje naciągów z dużym powerem

No też zauważyłem, że SPPP ma taki moment kiedy dynamika bardzo siada.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Poszukuje naciągów z dużym powerem

Smyk pisze:Cienkie Tornado, nie wciągnięte za mocno, też daje sporo mocy
Popieram, właśnie tego używam i mocy mam wystarczająco.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
tadam3
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 3 sie 2011, 13:25

Re: Poszukuje naciągów z dużym powerem

bartosz77 pisze:Witam, tak jak w temacie poszukuje naciągów z bardzo dużym powerem ale jest jedno, nie interesują mnie struny miękkie typu multifilament, ani też hybrydy. Obecnie gram Cannon Silverstring 1,25mm, dość długo trzyma i przyjemnie się nim gra ale potrzebuje więcej mocy, co polecacie tylko nie mówcie, że Big Banger Alu Power bo to wcale nie ma dużego powera. W poniedziałek zamawiam kilka naciągów z Protenisa, na razie mam na oku:
POLYFIBRE BLACK VENOM 1.25mm
CANNON EXPLOSIVE 1.30mm
Nie chciał bym też żeby po 1 graniu naciąg mi jeździł i żeby w razie czego była tego szpula 200m bo wyjdzie taniej.
pozdrawiam
Na pewno nie CANNON EXPLOSIVE 1.30mm, to jest mięki multiflamentowy naciąg, power może i ma, ale przesuwa się bardzo, bardzo.
NTRP 3.5

Wróć do „Naciągi”