Urcherion
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 6 cze 2016, 21:38

Naciąg do Head`a Speed MP

Witam. Poszukuję naciągu do wyżej wymienionej rakiety (najnowsza wersja,tylko nie ta edycja limitowana co Zverev reklamuje xD ). Aktualnie jest tam założony fabryczny naciąg Head Lynx nie wiem jaka siła naciągnięcia bo nowa rakieta. Z informacji o moim tenisie to gram 4 lata z regularnymi treningami 3 razy w tygodniu a styl gry to z reguły trzymam pewnie piłkę i to ja staram się prowadzić wymianę a nie oddawać inicjatywę przeciwnikowi, potrafię grać mocno i skończyć przeciwnika kiedy zagra krótszą piłkę.
Niby mógłbym spróbować polecane przez Head`a Reflex MLT i Hawk ale ja się na naciągach nie znam i jeszcze cała szpula kosztuje 500zł i nie wiem czy chcę tyle wydawać (mogę kupić pojedynczy ale to było już tak przyszłościowo patrząc). Mógłbym zostać przy Lynxie ale jestem ciekaw waszych opinii. Co możecie polecić ?
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Naciąg do Head`a Speed MP

A czego oczekujesz od nowego naciągu? Względnie, czego brakuje Tobie w obecnie używanym naciągu?
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Urcherion
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 6 cze 2016, 21:38

Re: Naciąg do Head`a Speed MP

Tzn. brakować może mi niczego nie brakuje tylko po prostu chciałbym przetestować. Na pewno zależy mi na dobrej kontroli i żeby był w miarę wytrzymały.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Naciąg do Head`a Speed MP

Co prawda gram Speed'em MP ale o fabrycznym naciągu nie mogę wiele powiedzieć. Aktualnie gram Solinco Tour Bite 1.18.
Urcherion pisze:/.../ tylko po prostu chciałbym przetestować
W dziale "Co wybrać? -> Naciągi" jest 157 innzch wątków na temat naciągów do różnych rakiet, stylów gry i poszukiwanych właściwościach. Większość z nich ma podobny przebieg: Jest ktoś, kto szuka naciągu. Po czym wyciąga się z niego mozolnie na czym mu przy wyborze naciągu zależy i tłumaczy jak dobiera się naciągi. Dopiero potem można coś sensownego polecić. Sorry stary, ale nie mam czasu po raz 158 powielać tego schematu. Zapraszam do lektury. :) A potem na konkretne pytania chętnie odpowiem i pomogę.

Jest jeszcze inne źrodło, gdzie ludzie testują i opisują swoje opinie o naciągach pod względem 7 najważniejszych właściwości naciągu. Polecam.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
viper
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 24 mar 2016, 13:10

Re: Naciąg do Head`a Speed MP

Sprobój Genesis Black Magic (33zł) - wszystko co najmniej dobre:
http://www.protenis.com.pl/naciagi/gene ... p112711174

Super kontrola i wytrzymałość, linia Tour Player:
http://polyfibre.com/
Jest dostępna u krajowego dystrybutora. :::gd:::
Dystrybutor marek Polyfibre i Genesis.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Naciąg do Head`a Speed MP

Urcherion pisze:Tzn. brakować może mi niczego nie brakuje tylko po prostu chciałbym przetestować. Na pewno zależy mi na dobrej kontroli i żeby był w miarę wytrzymały.
Do Graphene Speed MP używam najczęściej Kirschbaum Spiky Shark 1.25. Jest kontrola, jest wytrzymałość.
8:7 40:15

Wróć do „Naciągi”