Awatar użytkownika
madziaa87
Bywalec
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 16 maja 2013, 16:38
Lokalizacja: Śląsk

Jaki naciąg dla kobiety - rakieta Head MX Cyber Pro

Witam. :)
Mam rakietę Head MX Cyber Pro i od nowości nie wymieniałam naciągu... Teraz coraz częściej po uderzeniu widzę, że przesuwają mi się struny i muszę je poprawiać. Chciałabym oddać naciąg do serwisu, ale w ogóle się na tym nie znam i nie wiem co wybrać. :rolleyes: Swoją grę oceniam na poziomie NTRP ok. 2,5. ;) Może coś polecicie? :)
"Jeśli nie chcesz czegoś zrobić, znajdziesz wymówkę. Jeśli chcesz coś zrobić, znajdziesz sposób"
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki naciąg dla kobiety - rakieta head mx cyber pro

Napisz coś więcej o tym czego ew. oczekujesz od naciągu? Mocy, kontroli, wspierania rotacji, wytrzymałości? Masz jakiś określony budżet? Wygląda też na to, że raczej nie wymieniasz naciągu zbyt często. A jak często grasz w tenisa?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
madziaa87
Bywalec
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 16 maja 2013, 16:38
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jaki naciąg dla kobiety - rakieta Head MX Cyber Pro

Jakuboto pisze:Napisz coś więcej o tym czego ew. oczekujesz od naciągu? Mocy, kontroli, wspierania rotacji, wytrzymałości? Masz jakiś określony budżet? Wygląda też na to, że raczej nie wymieniasz naciągu zbyt często. A jak często grasz w tenisa?
Tak jak pisałam nigdy nie wymieniałam naciągu... W tenisa gram w sezonie z 2-3 razy w tyg. :wink: Od naciągu wymagałabym najbardziej chyba kontroli i wytrzymałości. :) Budżet to ja mam niewielki. Rakieta kosztowała niecałe 200zł to za naciąg liczyłam z 50zł max. :)
"Jeśli nie chcesz czegoś zrobić, znajdziesz wymówkę. Jeśli chcesz coś zrobić, znajdziesz sposób"

Wróć do „Naciągi”