Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Trawek szuka naciągu wspomagającego rotację do 260PLN

Travissimo, napisz później co sądzisz o Moto. Chętnie przeczytałbym konfrontację Twoich przemyśleń z testami "prasowymi". Dzięki z góry. ;)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trawek szuka naciągu wspomagającego rotację do 260PLN

Traw3k pisze:Zdecydowałem, że jak skończy mi się MSV Focux Hex Soft (a to już niedługo) to domówię do Moto za Waszymi namowami coś z Völkla, prawdopodobnie Cyclone lub Cyclone Tour.
Cyclone Tour jest dosyć podobny do Hex Soft, jak chcesz coś próbować, to oprócz Cyclone weź Torque, bo to specyficzny naciąg z maksymalnym wsparciem dla rotacji ze wszystkich naciągów przez jakie przeszedłem. Po prostu wydziera z piłki kłaki, tak się w nią wgryza.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Trawek szuka naciągu wspomagającego rotację do 260PLN

To który w końcu z tych Völkl-ków? :::flbrgd:::

Niczego podobnego do Hex Softa nie chcę, bo im bardziej miękki naciąg tym więcej kilogramów muszę wciągać. Ja to chyba zwykły druciarz jestem.

Torque jest w wersji 1,23mm - a jak z wytrzymałością? Bo to zazwyczaj jest tak, że to co jest ultra-hiper-super efektywne, wgryzające się w piłkę, dynamiczne itd strzela po paru godzinach. :::????:::
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trawek szuka naciągu wspomagającego rotację do 260PLN

Traw3k pisze:Torque jest w wersji 1,23mm - a jak z wytrzymałością? Bo to zazwyczaj jest tak, że to co jest ultra-hiper-super efektywne, wgryzające się w piłkę, dynamiczne itd strzela po paru godzinach. :::????:::
Tu niestety tak jest, dlatego pewnie najlepiej na poziomy wstawić coś "okrągłego" i wytrzymałego ale jeżeli szukasz mocnej rotacji, to z pewnością warto go wypróbować.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Trawek szuka naciągu wspomagającego rotację do 260PLN

Ostatnimi czasy nie strzela mi nic innego, jak poziomy. :wink: Albo inaczej. Jak mam wciągnięte cokolwiek innego, niż MSV Focus Hex Soft, czarny, 1,25mm to strzelają piony. A jak mam czarnucha od MSV to zawsze poziomy. :::wtf::: (Uprzedzając pytania takich np. Wyczesanych - tak, struny strzelają mi na samym środku, już od paru lat.)

Panie Edwardzie, mogę już parę słów napisać o Gamma Moto. Zrobić to tutaj, czy w jakimś osobnym temacie? (Trochę podpowiedziałem w temacie zNei, bo pytał o Gammy).
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Trawek szuka naciągu wspomagającego rotację do 260PLN

Jak masz jeszcze coś do dodania to w temacie zNei - "Naciągi Gamma". :]
Thx. :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Naciągi”