Naciąg do Dunlop Biomimetic F 3.0 Tour

Regulamin forum
Ten Dział służy do zadawania wszelkich pytań odnoszących się wyłącznie do doboru sprzętu dla siebie. Dyskusje o samym sprzęcie ogólnie prowadzimy w innym, właściwym ku temu dziale.

Temat wątku musi być krótki i jasno sprecyzowany (nic w stylu "proszę pomóżcie!"). Najlepiej podeprzeć się klasyfikacją NTRP dostępną na Forum (wystarczy poszperać) i zatytułować temat np: "wybór rakiety dla NTRP 2.0". Im więcej informacji podacie tym lepiej będziemy mogli Wam pomóc.

Dla utrzymania porządku prosimy o tworzenie zawsze własnego nowego zapytania o dobór sprzętu (nie dopisywanie się do cudzych). Po otrzymaniu pomocy / podjęciu decyzji przez autora temat zostanie zamknięty. Jednocześnie co jakiś czas będą zamykane wszystkie tematy z zapytaniami, w których nie było wpisów przez ponad miesiąc.

Prosimy nie zadawać moderatorom pytań o sprzęt na PM-ach. Nie będziemy na nie odpowiadać. Odpowiadamy jak wszyscy inni na forum, bo wtedy każdy może z tego skorzystać.

Oczywiście również tutaj obowiązują wszelkie zasady RegForu.
quest123
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 16 wrz 2011, 19:06

Naciąg do Dunlop Biomimetic F 3.0 Tour

Post autor: quest123 » 24 mar 2014, 15:00

Witam, planuję na dniach wziąć coś ze SportClubu. Od roku gram Dunlopem Biomimetic F 3.0 Tour, dotychczas miałem wciągane zwykłe naciągi, jakieś tańsze, ten którym gram teraz jest wciągnięty jakoś na 21-22kg. Od naciągu oczekiwałbym lepszej dynamiki bo nie gram zbyt rotacyjnie, a bardziej płasko, do tego rakieta nie posiada jako takiej dużej mocy za to ma bardzo dobrą kontrolę. Dawniej czytałem to sporo osób polecało Signum Pro? Kiedyś kupiłem MSV Focus Hex, ale wtedy jeszcze miałem rakietę typowo marketową lecz grało się naprawdę fajnie. Reasumując szukam czegoś abym nie czuł podczas gry że odbijam deską, ale również żeby był jako tako wytrzymały.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Naciągi”