hjupek
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 4 lut 2013, 12:12

Dobór naciągu

Witam Panowie , niedawno nabyłem nowe rakiety Speed G MP( dzięki Vivid za cenne rady) i naciągnąłem 1] Signum Pro Tornado 1,24 na 25,5\25.5 a 2] Dyreex Black Edge ta sama mocą. Po lekkim ograniu się rakietami zaczęło mi brakować komfortu (grało się jak dechą) . Postanowiłem wyciąć oba naciągi i zastosować się do rad z forum i:
1] signum pro tornado 1,17 25/24kg, grało się bardziej komfortowo, lepiej,więcej czucia ale naciąg wytrzymał 3h :::bd::
2]hybryda Yonex poly pro tour 1,20 /Tecnifibre X-One Biphase 1,24 25/25kg komfortowo,dużo więcej czucia ale naciąg wytrzymał 50 min. O_O

Po tych testach odechciało mi się cokolwiek testować :tired: . Pomyślałem wracam do SP Tornado 1,24 ale na 24/23kg.......ale coś mnie naszło, i może macie jakieś propozycje, jaki naciąg mógłby bardziej mi przypasować? :oldtimer:

Teraz jedna rakieta jest w serwisie i naciąga się Dunlopem Black Widow(tylko to Pan miał co mi się wydawało w miarę dobre, abym mógł trenować w poniedziałek swoim szpadlem), druga czeka aż coś wybiorę(sensownego wymyśle). A może ten Dunlop okaże się strzałem w 10. :::no.I:::

Styl gry możecie zobaczyć poniżej (rozgrzewka przed treningiem jeszcze SP tornado 1,17)

http://www.youtube.com/watch?v=12ZLUaWRwDk


El Diablo ??? Pomożecie??? Tylko Panowie ja już mam tylko 3 tygodnie bo później zaczynamy sezon i wszystko musi być w miarę dopasowane!!! w Szafie zostały mi jeszcze SP Tornado 1,17 i hybryda Yonex poly pro tour 1,20 /Tecnifibre X-One Biphase 1,24 ale nie zamierzam ich zakładać no bo po co, na 1 godz. grania! :::bd::
hjupek
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 4 lut 2013, 12:12

Re: Dobór naciągu

I co Panowie nikt nie podrzuci jakiegoś pomysłu? :!:id:!:
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Dobór naciągu

Wystarczy, że przeszukasz tematy o naciągach, są tam różne porównania, a dalej pozostaje testowanie i każdy w swojej rakiecie inaczej pewne naciągi odczuwa.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".

Wróć do „Naciągi”