Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Dobór naciągu

Witam. :) Mam zamiar zakupić szpulę naciągu, gdyż Nano Vendetta się kończy, a nie byłem z niej zbytnio zadowolony. Zależy mi na: dynamice, czuciu, komforcie. Gram płasko, naciągów z reguły nie zrywam, więc jeśli pożyje te kilkanaście godzin to będzie ok. Cena: do 250 pln za szpule. Zastanawiałem się nad SPPP i WC Mosquito Bite.
Awatar użytkownika
mats88
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 12 lis 2011, 20:51

Re: Dobór naciągu

Martinek pisze:Witam. :) Mam zamiar zakupić szpulę naciągu, gdyż Nano Vendetta się kończy, a nie byłem z niej zbytnio zadowolony. Zależy mi na: dynamice, czuciu, komforcie. Gram płasko, naciągów z reguły nie zrywam, więc jeśli pożyje te kilkanaście godzin to będzie ok. Cena: do 250 pln za szpule. Zastanawiałem się nad SPPP i WC Mosquito Bite.
MosquitoBite polecam. Zdecydowanie spełnia wszystkie warunki, które napisałeś. Świetne czucie, dobra dynamika, komfortowy. Wystarcza mi na ok 10-14h w ramie 16x19. Żywotność powyżej przeciętnej, a napięcie trzyma jak przeciętne poli. Niestety trudno mi porównać do SPPP, bo grałem nim bardzo dawno. Jest dość tani. P.S. Nie schodził bym poniżej 23kg. Pozdr!
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Dobór naciągu

No to utwierdziłeś mnie w wyborze. Wielkie dzięki! :)
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Dobór naciągu

Skoro rozważasz Mosquito, to poleciłbym TurboTwist.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".

Wróć do „Naciągi”