Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Jaki naciąg do Radical MP, dynamika, komfort, kontrola

Jakie zestawienie naciągu polecalibyście do rakiety Head Youtek Radical MP?
Zależy mi przede wszystkim na dynamice, komforcie i kontroli (w kolejności jaką wymieniłem).
W chwili obecnej mam wciągnięty Babolat RPM Blast na piony i Babolat Powergy na poziomy.
W innej ramie próbowałem też zestawienia RPM Blast + Babolat Xcel. Ale chyba jeszcze nie były to idealne ustawienia.

Z góry dzięki za jakieś ciekawe propozycje i podzielenie się waszymi doświadczeniami :wink: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Jaki naciąg do Radical MP, dynamika, komfort, kontrola

Masz jakieś wymagania odnośnie wytrzymałości i przesuwania strun? Jeśli nie to może warto wciągnąć multi na całość?
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki naciąg do Radical MP, dynamika, komfort, kontrola

Lepiej jak by nie przesuwał się za bardzo bo wolałbym mieć go trochę dłużej na rakiecie. Natomiast co do wytrzymałości - jeszcze nigdy naciągu nie zerwałem więc na pewno mogę zejść coś z grubości (w tej chwili jest to chyba 1,30 o ile się nie mylę).

------------------

A więc na chwilę obecną zdecydowałem się na wybór Prince Beast XP. Jutro podjadę do sklepu zakupić zieloną bestię :). Zamierzam wciągnąć na 24/23 pograć i zobaczyć jakie z tego będą wrażenia. W razie co następnym razem innego rodzaju naciąg wrzucę co by poszerzać horyzonty :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Jaki naciąg do Radical MP, dynamika, komfort, kontrola

To jak już nim pograsz to zostaw sobie go na poziomach i wciągnij sobie na piony PWR Fusion.
W Speedzie G bardzo fajna kombinacja.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki naciąg do Radical MP, dynamika, komfort, kontrola

pst pisze:To jak już nim pograsz to zostaw sobie go na poziomach i wciągnij sobie na piony PWR Fusion.
W Speedzie G bardzo fajna kombinacja.
pst a w jakiej średnicy masz wciągnięty w takiej hybrydzie Beast?
No i jak jest z żywotnością takiej kombinacji? Bo multi przez mono jest dość mocno piłowany, (RPM Blast u żony w rakiecie mocno się dał we znaki X-cell'owi).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Jaki naciąg do Radical MP, dynamika, komfort, kontrola

Jakuboto pisze:
pst pisze:To jak już nim pograsz to zostaw sobie go na poziomach i wciągnij sobie na piony PWR Fusion.
W Speedzie G bardzo fajna kombinacja.
pst a w jakiej średnicy masz wciągnięty w takiej hybrydzie Beast?
No i jak jest z żywotnością takiej kombinacji? Bo multi przez mono jest dość mocno piłowany, (RPM Blast u żony w rakiecie mocno się dał we znaki X-cell'owi).
Żywotność określam jako max 12h ale zależy co kto lubi. Ja wciągam 25kg. Po tym czasie struny się zaczynają wyraźnie przesuwać, ale grać można jeszcze kolejne 5-6 h.
Żywotność w sensie przecieranie się strun - taka kwestia nie istnieje. Beast jest na tyle śliski, że PWRF nie robi żadnej krzywdy.
Beasta mam w wersji 1.25mm.
Beware of the Hologram.
It will trick us!

Wróć do „Naciągi”