Hybryda z Weiss Cannon Explosiv

Regulamin forum
Ten Dział służy do zadawania wszelkich pytań odnoszących się wyłącznie do doboru sprzętu dla siebie. Dyskusje o samym sprzęcie ogólnie prowadzimy w innym, właściwym ku temu dziale.

Temat wątku musi być krótki i jasno sprecyzowany (nic w stylu "proszę pomóżcie!"). Najlepiej podeprzeć się klasyfikacją NTRP dostępną na Forum (wystarczy poszperać) i zatytułować temat np: "wybór rakiety dla NTRP 2.0". Im więcej informacji podacie tym lepiej będziemy mogli Wam pomóc.

Dla utrzymania porządku prosimy o tworzenie zawsze własnego nowego zapytania o dobór sprzętu (nie dopisywanie się do cudzych). Po otrzymaniu pomocy / podjęciu decyzji przez autora temat zostanie zamknięty. Jednocześnie co jakiś czas będą zamykane wszystkie tematy z zapytaniami, w których nie było wpisów przez ponad miesiąc.

Prosimy nie zadawać moderatorom pytań o sprzęt na PM-ach. Nie będziemy na nie odpowiadać. Odpowiadamy jak wszyscy inni na forum, bo wtedy każdy może z tego skorzystać.

Oczywiście również tutaj obowiązują wszelkie zasady RegForu.
poulch
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 13 cze 2013, 06:15

Hybryda z Weiss Cannon Explosiv

Post autor: poulch » 5 lip 2013, 13:35

Witam, planuje zakup dwóch strun jednej do mojej rakiet Dunlop G-Force Tour i Wilsona Titanium 7000 starej rakiety aluminiowej. Zastanawiam się czy jak już kupuję dwie struny czy by ich nie połączyć w jednej rakiecie. Szukam jakichś tanich strun do 35 zł.

Od naciągu oczekuję spinu, mocy i kontroli.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Naciągi”