Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

K7 Red, K7 Cyan???

Korty pozamykali to człowiekowi się nudzi i wymyśla.
Jakiś czas temu gdy szukałem następcy IG Instincta jeden miły kolega polecił mi tą markę rakiet Angell w razie jakbym nie znalazł nic co mi podpasuje. :) Wtedy temat odpuściłem. Teraz mam za dużo czasu i zajrzałem do nich.
Czy ktoś miał może do czynienia z ich rakietami. Albo może chociaż miał okazję grać rakietą o zbliżonych parametrach?
Co co mnie najbardziej zastanawia to to jakie są odczucia z gry rakietą, która waży 300 gram a SW ma na poziomie 278.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: K7 Red, K7 Cyan ???

Ale wiesz, że jest 2021 i dowalą Ci podatki i opłaty jakbyś jednak się zdecydował? :(
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: K7 Red, K7 Cyan???

Zawsze ktoś może przemycić. :)
A ile w ogóle te podatki?
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: K7 Red, K7 Cyan???

htb pisze: 31 mar 2021, 15:47 Co co mnie najbardziej zastanawia to to jakie są odczucia z gry rakietą, która waży 300 gram a SW ma na poziomie 278.
To jest moment bezwładności bez naciągu, musisz dorzucić 30 jednostek aby porównywać z parametrami podawanymi na przykład na Tennis Warehouse.

Obok tematu i trochę autopromocji: https://www.tenis.net.pl/angell-rakiety-skrojone-miare/
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: K7 Red, K7 Cyan???

Jakby co, to ja mam K7 Lime i moge Ci w każdej chwili pożyczyć, ale to chyba parametrami nie bardzo przystaje do Twoich aktualnych poszukiwań.

A co do samej marki Angell. Oni praktycznie nie mają hejterów. Ludzie dzielą się na ich sekciarskich niemal wyznawców i resztę, która mówi że to bardzo fajny sprzęt, ale z jakiś tam powodów nie dla nich.

Przy czym największe "ochi i achy" zbiera zazwyczaj ich seria TC, czyli ta gdzie sam określasz parametry finalnej ramy. Na Talk Tennis masz tonę wpisów o każdej chyba wersji TC-etek.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2021, 16:02 przez Artlight, łącznie zmieniany 1 raz.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: K7 Red, K7 Cyan???

htb pisze: 31 mar 2021, 15:56 Zawsze ktoś może przemycić. :)
A ile w ogóle te podatki?
Cło, VAT oraz ewentualnie usługi celne. Myślę, że lekko trzeba liczyć +30%.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: K7 Red, K7 Cyan???

Artlight pisze:Jakby co, to ja mam K7 Lime i moge Ci w każdej chwili pożyczyć, ale to chyba parametrami nie bardzo przystaje do Twoich aktualnych poszukiwań.
Wiedziałem że nie będę musiał czekać długo na twoją reakcję. :)
Patrząc na parametry to masz rację, bo w zasadzie nic mi z niej nie pasuje rotfl Ale tak naprawdę sam nie wiem co chcę. :) Na pewno nie szukam rakiety zbyt wymagającej, już chyba wyrosłem z tego :) A z drugiej strony zawsze to jakieś doświadczenie by było poodbijać taką ciekawostką, tak samo jak PD od naszego wspólnego kolegi z rączką Head'a rotfl
Ehh co te ludzie nie wymyślą jak im się nudzi. :)
Także jak otworzą znowu korty to nie wykluczone że się do ciebie uśmiechnę. :)
Obrazek
_____

Wróć do „Rakiety”