Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Zmiana z Wilson Blade 98

Jakuboto pisze: 22 paź 2020, 11:16 Nie no starej rakiety się pozbyłem :P. Ja to jestem tyle sprzętu (1 sztuka) co talentu rotfl.
Nie no, proszę o zachowanie powagi. Masz 1 sztukę sprzętu i 0 talentu, więc więcej sprzętu niż talentu to prawdziwe stwierdzenie.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Zmiana z Wilson Blade 98

Marcin_L pisze: 22 paź 2020, 06:51 Ale że Pure Drivem nie chcesz grać, przecież to rakieta dla takich klepaczy jak my...
Tak, też uważam, że nowym PD idealnie by okładał Garego ... po łbie. rotfl

Jak to szło?
Każdy gieroj z naszej wsi ma Audika w TDI. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Zmiana z Wilson Blade 98

Jakuboto pisze: 22 paź 2020, 01:11 Kupiłem Yonexa Vcore 100 300 g. Więcej w kwestii testu i wrażeń w wolnej chwili w moim temacie.
Haha grałem nim w meczu z Tobą, pewnie podświadomość zwyciężyła :D.
Oby Ci się dobrze grało, chociaż PD byłoby łatwiej... Ten Yonek jest specyficzny, ale powodzenia :::gd::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Zmiana z Wilson Blade 98

Jakuboto tenisowo też jest specyficzny :P to może się zgrają. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rakiety”