Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Co po Szarapowej ?

Nie przesadzaj, gdyby nie lata ciężkich treningów, to samwieszkto nadal mógłby nie umieć poprawnie liczyć punktów w gemie, zmieniać stron kortu czy zbierać piłek tubą - uwaga: wyższy poziom wtajemniczenia! - trzymaną jedną ręką. Próbował też ogarnąć podnoszenie piłek z kortu bez kucania tudzież pochylania się po nie, ale po miesiącach niepowodzeń uznał, że w sumie te skłony i przysiady to taki ekstra fitness, więc dalej się schyla niczym emeryt po grzyby w lesie lub kica za sierściuchami niczym uroczy zajączek za motylkami na ukwieconej łące...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Co po Szarapowej ?

htb pisze: 27 maja 2020, 15:44 ... Najdłuższa modyfikacja to z tego co pamiętam do chyba 6 gram pod kapslem. Z tym grałem bardzo długo. W zasadzie chyba przez większość czasu posiadania tej rakiety. A nie uwierzysz czemu zrezygnowałem :) Musiałem dołożyć masy do rakiety syna a nie miałem nic akurat pod ręką rotfl ...
W kapsel Heada możesz włożyć kilka (2? 3? nie pamiętam) drobniaków zawiniętych w kawałek chusteczki czy papieru (żeby nie brzęczały) i będziesz miał 5-6gr. :)
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co po Szarapowej ?

Używam ołowiu z ciężarków wędkarskich. Dzisiaj robiłem przy okazji przegląd i mam nawet 16 gram które wchodzi pod kapsel.
Dzisiaj pograłem z 3 gramami ma 12. W porównaniu do poniedziałku grało mi się dużo lepiej. Ale czy to kwestia dodatkowej wagi czy tego że trener dał pograć ciężko powiedzieć. Ale obstawiam drugą opcję. :)
Muszę jeszcze pograć. Ale skoro nie widać różnicy a parametrami chyba zbliżam się do Speed’a 360 MP.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co po Szarapowej ?

W końcu znalazłem trochę czasu żeby zmierzyć i zważyć moją Maryśkę, żeby mieć jakiś punkt odniesienia oprócz statycznej wagi rakiety. I z domowych pomiarów po ostatniej modyfikacji wygląda to tak.
Waga - 328
Balans - 330
Średnie SW z 7 pomiarów wyszło - 339.
W porównaniu do tego co podaje chociażby ta strona to wyszło mi troszkę więcej. No ale u mnie jeszcze owijka, tłumik, taśmy na główce, mączka itp. rotfl
Ale to domowe metody i zwłaszcza pomiar SW jest pewnie obarczony dużym błędem. Jutro postaram się zweryfikować to na maszynie.
Obrazek
_____

Wróć do „Rakiety”