Kiri
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 mar 2010, 19:11

NTRP 3.5-4.0

Cześć! Liczę na jakąś pomoc w wyborze rakiety, bo samemu obawiam się, że wybiorę mniejszy lub większy szajs. Chciałbym się dowiedzieć chociażby na jakie dane technicznie powinienem zwracać uwagę najbardziej i ile powinny one wynosić.

W tenisa gram od ok. 7 lat, jestem samoukiem, NTRP to ok. 3,5-4.0. Chwyt wschodni przy forhendzie, dwuręczny bekhend. Gra opiera się raczej na odbijaniu z linii końcowej, staram się grać dosyć agresywnie i mocno, lubię operować slajsem. Wizyty przy siatce niekoniecznie należą do udanych. ;-P Na samym początku grałem Wilsonem Energy XL, potem jednak tego giganta postanowiłem zmienić na Babolata Pulsion 102 i niedawno zakończył swój żywot. Czułem na pewno większą kontrolę i mniejszą siłę, a sam komfort gry był zwyczajnie dobry, bez szału. Szukam czegoś, co mi ułatwi zachować niezłą skuteczność w mocnych atakach i nie spowoduje osłabienia kontroli. Budżet to ok. 250-300zł, wolałbym nie przekraczać 400zł. Wzrost 180 cm, waga 77 kg.
itor
Bywalec
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 6 maja 2017, 20:18

Re: NTRP 3.5-4.0

Yonex DR98 Lite.
Kiri
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 mar 2010, 19:11

Re: NTRP 3.5-4.0

Dzięki za odpowiedź, ktoś jeszcze nią grał i może cokolwiek powiedzieć? Trochę przekracza mój budżet i jednak wolałbym znaleźć coś tańszego lub być mocno przekonanym co do tej opcji. ;)

Wróć do „Rakiety”